Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

Od 8.1.3.0 baterija mi deluje dosta slabija, tipa 20% manje SOTa..da li je primetio još neko?

Mi MAX
 
Ne .. nisam primetio .. i dalje 2 dana korišćenja + 3. do pola .. možda neka minimalna razlika .. naravno sve uključeno non stop (gps, data, WiFi ..)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
@djurkas ja sam max-a odbio već sa 8.1.4.0 sa sada mi nudi apdejt na 8.1.6.0

61a0ffede54015c6d585ac6050c2e3fa.jpg


04764ffd9eb7ee105fd70505b841b878.jpg




Sent from LG V10
 
Poslednja izmena:
krcka na vise mesta al me to ne nervira toliko , vise me nervira senzor otpska prsta , radi dobro nekoliko dana , do sedam dana i onda vise ne prepoznaje prst , nisam zadovoljan ni najmanje, ostalo ok , pre ovog ima z ultra , e to je bio telefon
 
Registruj iz više položaja otisak. Čak ponovi registraciju za isti prst dva puta. Otisak je odličan na mi max-u...
 
I kod mene radi bez greške.
 
Memorisao oba kaziprsta i radi bez greske.
 
krcka na vise mesta al me to ne nervira toliko , vise me nervira senzor otpska prsta , radi dobro nekoliko dana , do sedam dana i onda vise ne prepoznaje prst , nisam zadovoljan ni najmanje, ostalo ok , pre ovog ima z ultra , e to je bio telefon

Ti izgleda slabo znas kako radi Android. Lepo restart telefona na 3-4 dana i sve radi kao sat... Svaki Androd posle nekog vremena krene da zeza...onda restart i sve proradi kako treba.Normalna pojava.
 
Ljudi moze mala pomoc.
Uzeo danas mi max i gle cuda ne radi wifi. Kada izaberem konekciju, pise saved i nece da se konektuje. Onda sam sa drugog fona pustio net, medjutim ni tu nece da se konektuje, samo izbaci saved pored konekcije. Igrom slucaja vidim po netu da global 7.3 rom ima ovaj problem. Kako da update-ujem fon najbezbolnije (svuda pisu neki fastboot itd.)? Hteo bih da ga update-ujem preko mi pc suite, ali mi ne vidi fon. Svaki savet je dobrodosao.
 
Necu da komentarisem tvoj post.Ko koristi android, zna o cemu pricam i da li sam u pravu.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Posle 6p ja razumem njegov komentar, restart na 6p se radi samo kada je nadogradnja sistema i mora restart, inače nema potrebe. Ali da ne idemo u off, skorz drugi telefon i čist android.
 
Ljudi moze mala pomoc.
Uzeo danas mi max i gle cuda ne radi wifi. Kada izaberem konekciju, pise saved i nece da se konektuje. Onda sam sa drugog fona pustio net, medjutim ni tu nece da se konektuje, samo izbaci saved pored konekcije. Igrom slucaja vidim po netu da global 7.3 rom ima ovaj problem. Kako da update-ujem fon najbezbolnije (svuda pisu neki fastboot itd.)? Hteo bih da ga update-ujem preko mi pc suite, ali mi ne vidi fon. Svaki savet je dobrodosao.
Najbezbolnije je da ako nemaš dovoljno mobilnog neta, uplatis neki net dodatak, i povuces oficijelni update preko mobilnog neta...

Mi MAX
 
Skini update preko racunara, kopiraj taj zip na telefon...Pokreni Updater aplikaciju na telefonu, gornji desni cosak na tri tackice, izaberi Choose updater package(Choose zip fajl) , selektuj ROM gde si prebacio i odradi update.

http://en.miui.com/download-302.html
 
@djurkash

Iskljucio sam wifi only.

@Kidence

Evo skidam. Javljam sta je ispalo.
 
Ako je zvanican rom, proci ce update...Ako je kuvan, tj.menjan...moras preko fastboot da flesujes.

Sent from my Redmi 4 prime
 
@djurkash
Znam da ne treba oba, nego sam odgovorio u jednom post-u sta sam probao. Imam net oko 7 gigabajta, nije mi to problem, nego sto nece! :D

@Kidence
Rom je 7.3.15.0.0. global, tako sam danas dobio fon, nov neotpakovan.
 
Poslednja izmena:
To je kuvani rom, moraces fastboot metod...Nece ti proci verifikacija onog update-a sto skidas.Btw, ti izgledas imas neki levi rom, koji nije ni za tvoj fon...Koliko vidim, Mi Max je izbacen sa MIUI 8. Ili mozda i nije, izgleda da na sajtu drze samo par poslednjih rom-ova...Neka neko potvrdi ko je uzeo sa MIUI 7 telefon.

Ne vidim da ima negde MIUI 7 da se skine za njega na zvanicnom sajtu ...


Sent from my Redmi 4 prime
 
Poslednja izmena:
To je kuvani rom, moraces fastboot metod...Nece ti proci verifikacija onog update-a sto skidas.Btw, ti izgledas imas neki levi rom, koji nije ni za tvoj fon...Koliko vidim, Mi Max je izbacen sa MIUI 8. Ili mozda i nije, izgleda da na sajtu drze samo par poslednjih rom-ova...Neka neko potvrdi koje uzeo sa MIUI 7 telefon.

Ne vidim da ima negde MIUI 7 da se skine za njega na zvanicnom sajtu ...


Sent from my Redmi 4 prime
Moj je došao sa sedmicom, global varijanta roma, ali ne znam tačno oznaku...

Mi MAX
 
Sudeci po oznaci njegovog ROM-a 99.9% sam siguran da je kuvani, zato mu i ne prolazi update.

Sent from my Redmi 4 prime
 
To je kuvani rom, moraces fastboot metod...Nece ti proci verifikacija onog update-a sto skidas.Btw, ti izgledas imas neki levi rom, koji nije ni za tvoj fon...Koliko vidim, Mi Max je izbacen sa MIUI 8. Ili mozda i nije, izgleda da na sajtu drze samo par poslednjih rom-ova...Neka neko potvrdi ko je uzeo sa MIUI 7 telefon.

Ne vidim da ima negde MIUI 7 da se skine za njega na zvanicnom sajtu ...


Sent from my Redmi 4 prime
Što misliš da neće proći verifikacija sa sedam na nosam global oba?

Mi MAX
 
Zato sto kada je vendor rom(kuvani od seller-a), rom nema Xiaomi potpis i onda verifikacija ne prolazi...Samo org.rom ima Xiaomi potpis, cim se modifikuje nema vise OTA.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Ok, u prevodu sta mi preporucujete? Da ga vratim prodavcu pa neka se on zeza ili da citam neki tutorijal, itd.?
 
Zato sto kada je vendor rom(kuvani od seller-a), rom nema Xiaomi potpis i onda verifikacija ne prolazi...Samo org.rom ima Xiaomi potpis, cim se modifikuje nema vise OTA.

Sent from my Redmi 4 prime
Znači global romovi nisu original?...Nisam nešto upućen u Miui, ovo mi je prvi Xiaomi uređaj...

Mi MAX
 
Nazad
Vrh Dno