Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

11-ti korak iz tog uputstva ne rešava problem passworda?
 
11-ti korak iz tog uputstva ne rešava problem passworda?
Rešava, skloni se polje za Password ali i dalje ne mogu ništa da obrišem. Uglavnom resio sam problem tako što sam instalirao SuperSU 2.65 :)

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
ja dva puta copy paste i to one kinseke formulacije za koje pise da odmah dobijau odbijenicu
 
Samo napišite da ste developeri i da vam treba otključan bootloader za razvijanje aplikacija,100% prolazi.

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk
 
To niko i ne cita, odobravanje ide automatski...Glupost obicna, fora kao da izgleda ozbiljno...

Sent from my Redmi 4 prime
 
Ja sam napisao da hoću da flashujem TWRP. I prošlo je.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Koliko ja znam, nikome nije odbijeno, nego ne znaju ljudi da popune do kraja zahtev...i ne stize im potvrda da su uspesno aplicirali za unlock.Posle sam ja napisao post.


Sent from my RN3 Pro
 
Ranije se cekalo 7+ dana za unlock...sada to ide za 2-3 dana...cesto se desi, da dobijes i za manje od 24h.

Sent from my RN3 Pro
 
Ako nije problem neka neko postavi uputstvo za otkljucavanje BL, rut i ubacivanje TWRP.
Totalno sam ispao iz te price a verujem da ce i drugima koristiti. :)
 
pogledaj post iznad svog pa u potpisu imaju neki linkovi !!!:smash:

:-devil-:
 
Od danas sam ponosan vlasnik ovog čudovišta :)
Uzeo sam verziju od 128/4 gb :)

Sent from LG V10
 
@rodjen_4_jula da te dobro sluzhi.

Koji IR Remote program radi sa vivax klimama?
 
Probao ovaj što dolazi instaliran sa sistemom?
 
Hvala probacu sutra pa javljam
 
Kako preći sa stable na dev rom?
 
Stari Coolpad 7320 (5,5 inča) posle dve i po godine svakodnevnog rada polako odlazi u večna lovišta (ili će bar u penziju) i tražim mu zamenu.
Ovog puta bih nešto veće, a u tom segmentu (preko 5,5", a da nije preskupo) i nema baš previše izbora, pa naravno da je i Mi Max ozbiljna opcija za kupovinu, takoreći favorit.

Što se tiče tehnikalija, uglavnom sve znam. Iščitao sam i odgledao bezbroj prikaza ovog telefona i, po svemu prikazanom, sasvim bi mi odgovarao (mogućnosti, dizajn, softver, izrada, cena...)
Jedino što me brine je - pogađate - veličina, tj. da nije ipak prevelik. Nekako sam se nadao da nađem telefon u rasponu od 5,7 do eventualno 6 inča, ali izgleda da je baš taj raspon veličina veoma slabo pokriven na tržištu.

Imam relativno velike šake, bolje reći duge prste - u pravom smislu, a ne da sam lopov. :) Stoga ne bi trebalo da mi Mi Max bude naporan za korišćenje. Veliki ekran je svakako plus jer često telefon koristim za multimediju (zbog svog malog deteta takoreći više i ne pokušavam da odgledam neki film na televizoru ili kompjuteru, nego samo na telefonu i tabletu, i to sve iz delova). Ali ipak mi 6,44" zvuči pomalo strašno.

Elem, cenjeni vlasnici Mi Maxa, budite slobodno sasvim dubjektivni u opisivanju svog iskustva prilikom korišćenja ovog telefona. Posebno pitam vlasnike koji ga imaju duže vremena, ali naravno da bih cenio i utiske novopečenih maxovaca.
Neka od pitanja su:
1) Kako ga nosite sa sobom? Sad je zima pa nije problem da se ubaci u džep jakne, ali šta ćemo kad otopli? Kako ga nosite uz letnju garderobu? Nije baš uređaj za džep šorca.
2) Šta kad sednete (kafić, slava, štagod)? Sve i ako je bio u džepu tokom hodanja, prilikom sedenja nema mesta u džepu, zar ne? Verujem da završi na stolu, ali opet i tu treba dosta mesta za njega.
3) Kako se snalazite kad npr. zvoni u gužvi, na ulici? Je li nezgrapan da se izvuče i da se brzo javite? Je li nezgodan da se drži uz glavu tokom razgovora?
4) Šta kažu ljudi kad vide telefon? Prvenstveno mislim na običan narod, dakle ne mislim na tehnološke entuzijaste. Nije da mi je mnogo stalo do toga šta drugi misle, ali ipak me iz radoznalosti zanima kakav efekat proizvodi.
5) Jeste li se ikad pokajali što ste kupili tako velik telefon?

Unapred hvala!
 
1) Upravo kao sto si rekao, u dzepu od jakne najcesce, sada kada je hladno a kada otopli mozes da ga nosis u torbici ali mislim da staje bez problema i u pantalone/trenerku/sorts sa dubljim dzepom.

2) Prilikom sedenja tesko da moze da bude i dalje u dzepu, znaci tada je najbolje resenje sto.

3) Meni je taman, nije nezgrapan ali moguce da je to samo do mene jer imam velike sake, da ne kazem kao lopate. :D

4) Ne bi trebalo to da te brine jer kupujes ono sto tebi odgovara i kupujes za sebe a ne za druge. :) Ali na osnovu nekog mog iskustva svi su snatizeljni kada ga vide (mislim na telefon da ne bude zabune :D) i odmah pitaju koji je model. Naravno kada cuju o cemu je rec odmah se zacude jer nikada za taj model nisu culi ali u vecini slucajeva se desi da nakog par dana me pitaju gde mogu da nabave isti ili neki drugi model istog proizvodjaca. :)

5) Niti jednog trenutka. Cak mi je sada u glavi samo naslednik Max-a, jer tesko da bih mogao sada da se vratim na nesto ispod 6'.
 
Poslednja izmena:
Da sam ja pisao odgovor na tvoja pitanja bilo bi od reči do reči kako je Joxy napisao.Imao sam pre MiMax-a Zopo speed 7 plus 5,5" i završio je kod žene,sad kada ga povremeno uzmem izgleda mi premali;).
 
Vi svi koji prvi put uzimate ovu dijagonalu, ne znate kakav je Z ultra telefon bio...možda nije imao bateriju ni približno Mi Maxu, ali je bio za svoje vreme i uložene pare bolji telefon...

Mi MAX
 
Stariji modeli su Galanz, kasniji Midea, svakako probaj sve zvučnije kineze tipa Gree, TCL i td. Jedan će da proradi
 
Pitanje za vlasnike ovog telefona: da li vam malo krcka kada se pritisne fon/ekran po sredini sa leve i desne strane? Ivica telefona gde se spajaju displej i telo telefona...

@djurkas imao sam ga (z ultra) tj i sada ga imam ali ga ne korostim jer ne radi :( Bio mu je puko displej i nikako da ga popravim...
Vrhinski je z ultra telefon, tada je bio čudo a tek reakcije ljudi kada ga vide :)

Sent from LG V10
 
Poslednja izmena:
^^ Krcka na više mesta, to je očekivano obzirom na odnos dobijeno uloženo.
Pritisni bočno prstom rešetku gde je mikrofon, tu se (barem kod moga primerka) takodje malo "čuje".
Kod mene tu ne krcka tj ne čuje se :) ali na sredini na strani gde je sim tray e to krcka... :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno