Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

Veću dijagonalu i jaču bateriju teško da ćeš naći u nekom drugom telefonu tako da tu nema mnogo razmišljanja.
 
@veljadj tako i ja nešto mislim...
@ivicanikolic34 za nekih 90e dobijem 1gb RAMa više i 128gb interne memorije i malo bolji proceros, po meni vredi razlika u ceni


Sent from LG V10
 
Ako po tebi vredi,ok :-D
Nego,jel prodajes odmah taj v10 dual? Ako je lepa cena, ja sam zainteresovan :-D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
https://m.kupujemprodajem.com/Xiaomi-Mi-MAX-4-128-Novo-maska-38759798-oglas.htm#mhs0-1480777642770

Lomim se da li da prodam LG V10 dual i da pazarim ovo čudo :)
Treba mi veća dijagonala i jača baterija, kamera mi nije toliko bitna...

Šta mislite? :)

Sent from LG V10
Kupuj, ako ti dijagonala odgovara, nema bolje za te pare...trenutno je samo A9 (običan) u tom cenovnom rangu, ali 4 vs.3GB RAM, 128 vs. 32GB interne...odluka je vrlo prosta...

Mi MAX
 
I 100$ većom cenom na Aliexpresu...
 
Ja imao G4 - progledao sam .. a sve što si nabrojao je savršeno kod Maxa

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
To jeste ,ako mu odgovara vecinekran i jaka baterija onda je to,to

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Lomim se da li da prodam LG V10 dual i da pazarim ovo čudo :)
Treba mi veća dijagonala i jača baterija, kamera mi nije toliko bitna...

Šta mislite? :)

Mislim da bi napravio grešku. Lg V10 jedino kuburi sa baterijom, ovako je dosta ozbiljniji telefon od Mi Maxa. Bolja ti je solucija Mate 8, ako već hoćeš dual sim ciglu.
 
@kvaka22 ne mislim da je toliko V10 bolji, kamera jeste bolja ali ovako nije mnogo bolji. Pre V10 sam imao xiaomi RN3 i nije mi nešto mnogo bolji V10, jedino je kamera bolja baš primetno.

@joca89 baterija čak i nije toliko katastrofalna kako sam očekivao ali hoću jaču bateriju i veću dijagonalu za što manje para :)

Kada bih našao fon/fablet/tablet za oko 300e sa 7 inča dijagonalom i da ima ic port kupio bih ga :)


Sent from LG V10
 
Neka proba zasto da ne, nema sta da izgubi. Ako ne proba nece znati da li je pogresio ili bio u pravu. :)
 
Na beti si jer imaš developer rom.Mi koji smo na stable izgleda ovako:
Screenshot_2016-12-04-19-15-11-999_com.android.settings.png
 
Ima X kada povučeš na dole da pogledaš notifikacije.Loše je vidljiv ali ima.
 
Nisam ga ni ja odmah primetio,mislio sam da ga nema pa sam svaku notifikaciju posebno gasio.
 
Sa kojim programom da exportujem kontakte na komp?
 
Pa kao kod svih Androida - exportuj ih u fajl vcf - prebaci fajl na komp i to ti to

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Otvoris imenik, oznacis gore na vrhu Contacts.
Nakon toga zadrzis duze prvo kapacitivno dugme(prvo sa leve strane) i dobices export to internal storage ili export to sd card.
Tako ces kreirati vcf fajl na memoriji koju si izabrao.
Prekopiras ga na komp i posle samo vratis u memoriju telefona i ides import tog fajla na isti nacin kao sto si odradio export.
 
Update-ovao sam konacno i ja moj Mi Max. Morao sam preko fastboota da instaliram 8.1.3.0 pa onda preko ota da ga dignem na 8.1.4.0. :)
 
Otključao sam BootLoader, flasovao TWRP za 128GB verziju i sve je prošlo kako treba. Nisam flashovao SuperSu pošto nisam mogao da mountujem MTP. Ali sad sam zaglavljen na MI logu. Mogu da bootujem u TWRP ali ne mogu ništa da wipe-ujem pošto mi traži Password. Pratio sam uputstvo iz ovog threada: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=68101117

Kako rešiti ovaj problem?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno