Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

Ako imas root, onda viper4arise. Ja drzim skoro na min tokom razgovora

Sent from my Mi Max using Tapatalk

Instalirao sam. I cujem razliku na slusalicama ili na njegovom zvucniku ali ne cujem razliku prilikom poziva. Jel treba nesto posebno da podesim ?

I ako moze neko da odgovori za bateriju da ne narucim neku losu...
 
Instalirao sam. I cujem razliku na slusalicama ili na njegovom zvucniku ali ne cujem razliku prilikom poziva. Jel treba nesto posebno da podesim ?

I ako moze neko da odgovori za bateriju da ne narucim neku losu...
BM49 Battery 4850mAh For Xiaomi Mi Max Mobile Phone Battery Bateria
http://s.aliexpress.com/QZ3uyEra
(from AliExpress Android)

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
BM49 Battery 4850mAh For Xiaomi Mi Max Mobile Phone Battery Bateria
http://s.aliexpress.com/QZ3uyEra
(from AliExpress Android)

Sent from my Mi Max using Tapatalk

Ne bi tu neku random... Za 6.16 eura nema sanse da je to pravi kapacitet. Ta ima mozda 1800mAh... Zato pitam za iskustva ako je neko kupovao neki konkretnu marku... I takodje bih izbegao one povecani kapacitet posto iz iskustva znamo da nije veceg kapaciteta.
 
Poslednja izmena:
Pa koliko po tebi kosta "original" baterija? Ja sam kupio za tablet 5000mha. Kostala je 7$, i radi posao odlicno. Ako mislis da ona od 19$ radi bolje, mislim da gresis

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Pa koliko po tebi kosta "original" baterija? Ja sam kupio za tablet 5000mha. Kostala je 7$, i radi posao odlicno. Ako mislis da ona od 19$ radi bolje, mislim da gresis

Sent from my Mi Max using Tapatalk

Ne bi znao koliko treba da kosta. Ali vec sam kupio za Note 2 takvu OEM replacement battery i nemam dobra iskustva. Telefon se gasio prilikom koriscenja flasha i ekran je treperio cim je procenat pao ispod 40%. Posle sam je zamenio sa Anker baterijom i nikakvih problema nisam imao.
 
Pa onda uzmi ako imaju za Mi Max. Ja znam da sam za Iphone uzeo neku "oem", radila kao i ona ugrađena

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ima na kp relativno jeftino baterija, izgledaju kao da su oridjidji ali treba uzeti tu iz fona u ruku i porediti sa slikama.

I ja imam jedan problem. Ispao mi fon juce sa 10 cm i napukao digitizer a na zastitnom staklu preko njega nema ni ogrebotine :D

Menjao sam i displeje i digitizere ranije na drugim telefonima pa znam da je najlaksi nacin uzeti komplet sa frameom ali necu neki djin dju displej sa alija, skoro nikad nisu kao original. Nasao sam i samo digitizer ali opet znam i koliko je tesko ukloniti svo slomljeno staklo, lepak i prasinu. Treba mi preporuka servisera koji ce zameniti samo staklo bez da mi ostane prasine izmedju digitizera i ekrana, koji ne kosta mnogo i koji hoce da radi sa delom koji cu mu ja doneti jer mnogi "serviseri" nece.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kako je to moguce, kao da je zastitno staklo biko tvrdje od ekrana. Uzas, ja sam na s4 menjao sam digitajzer, zeznuto je skinuti, a lepak mozes kupiti na KP, mozda da vidis opciju gotovog ekrana na Aliexpress. Prosto mi je neverovatno da njihov proizvodjac nema origigi ekrane

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Aj da se sve razbilo, ali ovako je bas *ranje :D

Ima original ekran kod jednog ili dva lika na aliju za oko 80e. Puno za fon koji malo vredi iako je odlican.

Ovi bezvezni ekrani su dvadesetak. Bas volim ovaj fon pa necu da ga daungredujem :)

Narucio sam digitizer pa kud puklo, pun intended :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Treba ti i lepak, ne zaboravi. Skidanje sa fenom, ja sam koristio vizitkartu :D

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Treba ti i lepak, ne zaboravi. Skidanje sa fenom, ja sam koristio vizitkartu :D

Sent from my Mi Max using Tapatalk
Radio sam to na s3, nije bilo uzasno ali videcemo vec.

Imam duvaljku i set alata za telefone pa nece biti bas kompletno geto pokusaj :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Baš me zanima kako će da prođe zamena digitalizera.
Mi Max se nenormalno lako rasturi. Ja sam menjao matičnu i mogu da kažem da je lakše nego bateriju zameniti :d.
Ali digitalizer je druga priča ... Nije lako ni frame odlepiti, a kamo li digitalizer. U svakom slučaju podeli utiske.
 
Baš me zanima kako će da prođe zamena digitalizera.
Mi Max se nenormalno lako rasturi. Ja sam menjao matičnu i mogu da kažem da je lakše nego bateriju zameniti :d.
Ali digitalizer je druga priča ... Nije lako ni frame odlepiti, a kamo li digitalizer. U svakom slučaju podeli utiske.
Svo noviji telefoni su takvi skoro. Digitizer.+ displey na mate 7 sam zamenio za 10 min kad su isli u komadu.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Sta ti bi sa maticnom da je menjas ?

Nije radio wifi/bt/fm čip, a nisam uspeo da nađem nikoga ko je kadar to da zameni ...
A onda sam našao na oglasima pregažen (kolima bukvalno :d) i potpuno uništen Mi Max za male pare, kome je gle čuda - ostala živa i zdrava matična ... :D
 
Meni se to desilo kad sam flashovao LOS, izgubio sve to jer sam radio restore i firmware. Pa sam fleshovao iz backup xiaomi.eu, pa onda opet LOS

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Meni je definitivno crko čip - nema šta nisam instalirao od fastboot, recovery, lineage, rr... Mrtav
 
Nego jel ima neka novija Gcam da radi -
smorih se od downloada raznih verzija koje ne mogu da pokrenem na Mi Max
 
Kacio sam link kamere, koja radi

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ja sam isprobao neku noviju, mislim da sam i ovde kacio, verzija 7. Meni se cinilo da je losije radila od v5, pa sam se vratio na stariju.
 
Na kom slotu radi 4g? Ubacujem drugu karticu u tel. Do sad mi je bila jedna na slotu 2 i na prvom mi bila memoriska.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni radi na oba slota

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ako radi na oba super.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mislim, ne u isto vreme :), prvobitno je bio slot 1, ali sam stavio sd, pa je sad u slot 2.opet radi 4g

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Da li je neko probao punjac QC 2.0 ili 3.0. Da li funkcionise na Mi Max 1?

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
QC 3, radi

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno