Šta je novo?

Xiaomi XiaoYi Night Vision WiFi 720P IP Camera

Poređenje :
dee6c5e36c3f292f729bd2aef23db239.jpg
acf9323c21cd3f2c12fab6adc499d542.jpg
68f927f49df74941f664fac695378eb0.jpg
 
Dafang moze da prodje kao automatski osvezivac prostorija, a Mijia bas i izgleda kao kamera, bolji Dafang za kamuflazu, bez obzira na velicinu...:D:laugh:
 
Dafang, nisam imao mnogo vremena za igranje, rotacija radi super, slika deluje odlično na fonu ali nisam poredio na PC u odnosu na kvalitet sa Mijia, naše vreme nisam uspeo da namestim na snimku (iako kada gledate live piše naše vreme, ali kada snimite nešto nije naše vreme zalepljeno, mora se malo igrati sa serverima verovatno), app nije cela prevedena na Eng, par nekih stvari. Ima nekad problem sa konakecijom preko mobilnig neta, preko servera koji sam izabrao, ali nisam isprobavao ostale servere jer nisam imao vremena. Veoma brzo detektuje pokret. Više podešavanja od Mijia, ali nema te sitne bolesti kao Mijia, za sada Mijia radi stabilnije (ali sam za nju ubo server i više se igrao kako i šta). Sve u svemu, deluje kao odlična kupovina, treba pronaći pravi server za nas.
 

Prilozi

  • Screenshot_2017-10-20-16-12-56-563_com.xiaomi.smarthome.png
    Screenshot_2017-10-20-16-12-56-563_com.xiaomi.smarthome.png
    116.4 KB · Pregleda: 111
Odlična punuda za Xiaomi mijia 1080P:
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    95 KB · Pregleda: 120
Može link do te ponude? Ne nalazim je ovako.

Sent from my KFFOWI using Tapatalk
 
Piše Email Only gore. Jedino da mi uplatite da vam naručim?
 
A da mi prosledis mail? Da li bi radilo?
Edit: našao sam i ja taj mail, sve je ok.
 
Poslednja izmena:
Verovatno ne mora ni ceo mejl, samo da se prekopira link direktno iz mejla i verovatno će raditi. Vredi probati. Ako ne bi javno, pošalji nam na PM?

Sent from my KFFOWI using Tapatalk
 
Neće samo link, sada sam probao preko telefona gde nisam ulogovan na sajt, jer idem preko GB app, a neće ni preko njihove app, povezano je sa mail i tim linkom:
Screenshot_2017-10-23-09-04-39-892_com.android.chrome.pngScreenshot_2017-10-23-09-06-54-576_com.globalegrow.app.gearbest.png
 
Ja sam je narucio, imao sam i neke bodove na gearbest i platio sam na kraju 25.04$ sa postarinom.
Posaljite mi mail na PM ako hocete da probate.
 
Priest mi je prosledio mejl i radi, spušta cenu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Onda je to rešenje. Super. Evo šta ima još kod mene, Mi Band 2 je povoljan:
Screenshot_2017-10-23-09-47-18-814_com.google.android.gm.png
 
Jos jedan kod za istu kameru...:)
Gearbest 19.89$, kod: DAFANG
 

Prilozi

  • Dafangdafang.JPG
    Dafangdafang.JPG
    64.3 KB · Pregleda: 72
Ubi sa kodovima, nemam više para na PP :D
 
Na novoj verzi meni ne radi DaFang:
Screenshot_2017-10-24-13-52-03-634_com.xiaomi.smarthome.png

Radi li vama?


Što se tiče softvera, za sada bolje funkcioniše Mijia, ne puca app, nema dečije bolesti, cela app je na Eng (ima bar opcija da se namesti sa Eng. jezikom i serverom). Bolje se pristupa sa mobilne mreže - skoro uvek radi 99% (iako izaberem isti server za obe, DaFang zeza, moram da se isproba i nađe zlatna sredina, ali klip se učitava uvek ako je detektovao pokret i obavestila vas o pokretu), ima naše vreme na klipu. Mijia je funkcionalna i odlična, vredi lovu, pogotovo 5GHz WiFi.

DaFang, nisu još završili app za nju, nije sve prevedeno, ima dosta opcija i sviđaju mi se, ima te dečije bolesti koje moraju da ispeglaju, dok to ne srede Mijia bolje funkcioniše, generalno više mi se sviđa DaFang, bolje se uklapa tj. kao neki osveživač prostorije prolazi, snimak je odličan (nisam još povredio jednu do druge, ali je snimak definitivno odličan). Ne mogu je trenutno koristiti kao primarnu dok sve ne srede. Detekcija pokreta odlična i brža od Mijia. Zvučnik glasniji i jasniji.
 
Poslednja izmena:
Nove nadogradnje:
Screenshot_20171101-090119.png
 
Kod mene na v5.0.5 ne radi Dafang, Mijia radi. Vratio sam 4.2.5 gde obe rade.
 
Nova verzija Mi Home. Valjda su sredili:
Screenshot_20171102-090813.png
 
Da li kamerica defang mora stalno biti vezana za racunar ? bilo bi mi potrebno da je u nekoj prostoriji gde nema racunara.

Ako moze neka preporuka za spoljnu ip kameru( fullhd) a da je recimo provereno.
 
Stigla je Mijia, ali nikako ne uspevam da je podesim da radi, čak ne uspevam ni da je uparim. Koji server radi kod nas za Mijia model?
 
Ovaj je trenutno kod mene:
Screenshot_20171108-120847.png
 
Stavih i ja na taj server i uspešno se uparila kamera (izbacilo je timeout grešku, ali je sada imam u meniju za izbor). Hvala!
 
Ništa. Mislim da ćeš videti kameru i na nekim (ne svim) drugim serverima, ali moraš je konfigurisati iz početka (reset sa iglicom), ne vidi se na svim automatski kada se uloguješ na nalog.
Uradi i upate same kamere, bila je skoro neka nadogradnja.
Imaš i modifikovanu verziju MiHome sa En i Ru jezicima.
 
Uradio sam update firmware-a čim se uparila. Isprobavaću je ovih dana, da vidim šta sve može i kako funkcioniše.
 
Dafang:
Screenshot_20171108-170913.png
 
Stigao Dafang danas...:)
Na najnovijoj verziji Mi Home ne radi (5.0.9), tj. nece da udje u onaj mali prozorcic, a na 3.0.6 radi sve, dok je telefon na wifi, a sa mobilnog neta nekada hoce, a nekada ne.
 
Au, sad vidim sta sam napisao, instalirao sam 4.3.6, a ne 3.0.6...:D
Evo radi sada i sa mobilnim netom, moguce da su danas serveri bili optereceni.
 
Ubacili su nov sever na poslednjoj verziji Evropu. Neko isprobao?
Screenshot_20171109-211350.png
 
Nazad
Vrh Dno