Šta je novo?

Xiaomi XiaoYi Night Vision WiFi 720P IP Camera

A možeš i sam da napraviš ako ti je hitno.

8b68c192b76d18fdd0d08c3feb2ce17d.jpg
 
Javljajte ako ima neka akcija. Ja nasao na JD ali ne salju u Srbiju :/
 
Crkla kartica koja je bila u Dafangu, jel treba nesto brzu da trazim ili moze i neka jeftinija varijanta, treba da snima samo noci kada ima pokreta

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока
 
Sada mi se pojavila opcija za Timezone, ne znam da li je ovaj zadnji update to doneo. Timestamp je resen delimicno jer sada prikazuje vreme po zimskom, za jedan sat ranije i to ne mogu da menjam.
9a0eaa40eeb6e5e45568a6ab119e5d8e.jpg
 
Poslednja izmena:
A koliko je pouzdan ovaj sajt?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Ja sam za probu narucio sluske neke jeftine sa zapals-a i stiglo sve ok.
Kakva je slika po mraku?
 
Pa ok je za ono sto mi treba a to je nadzor bebe. Malo pre sam namestio kameru na krevetac pa ce veceras biti generalna proba.
Da li moze da se gleda na kompu sa kamere ili ne?
 
Kupio bih Xiaomi kameru, pretrazivao sam na aliex. ali nema neki 4K model?
 
Uzeo sam Xiaomi Xiaofang kameru, konekcija je ocajna sa Technicolor ruterom, kamera je bukvalno pored rutera i nonstop se diskonektuje.
Jos neko ima ovaj problem? Da li ima nekih podesavanja da se poboljsa konekcija, bilo u kameri ili u ruteru?
 
Stigla mi je kamera sa Alija :https://www.aliexpress.com/item/Ori...076.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60544c4dWZNexl
Namestio sam je nije komplikovano samo trazi da se napravi Mi nalog. Da li moze kamera da se prati sa vise telefona?
Izuglao sam i nasao da moze.
Da li kamera može da se koristi kao vanjska kamera, naravno koja bi bila ispod nastrešnice? Vidim da je WiFi ali bi li se mogla napraviti neka varinata. E sad je li to sve izvodljivo, ne znam. Je li ko probao?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Probaj menjas server... Mene tako mijia zezala na default serveru, reccomanded hongkong... Malo radi malo zeza... Probao i eu isto... Na kraju stavio na USA i radi vec mesecima stabilno i brzo...
 
Jel ima neko "connection timeout" problem sa Xiaomi kanerama?

Prvo komsiji overila pa posle par dana i meni!!!
Citao na netu da su banovane sve kineske kamere koje se konektuju iz Evrope ali mi bas tesko da poverujem da su povukli tako radikalan potez...

Jel ima jos neko slican problem?
 
Meni se Dafang pokvario i narucio sam drugi koji mi je stigao prosle nedelje.
Stvarno su blokirali da kineska verzija kamere (a uglavnom to dobijemo sa aliexpress) ne radi van Kine, bez obzira sto birate server da bude kineski u aplikaciji.
Jedino resenje je da se napise mail na [email protected] . Meni je za 4 dana, stigla potvrda da su otkljucali kameru, samo sam je restartovao i radi.
U mail bitno je da trazite "international camera unlock" i upisete MAC adresu kamere. Ja sam stavio i sliku sa nalepnicom gde se jasno vidi MAC i CMIIT ID.
 
Hvala za info. Meni Dafang i Mijia (ova je EU model i radi ako izaberem Srbiju) rade još uvek bez problema na:
3338604fd1e86b001196e50070587b08.jpg
 
Moja bila ugašena par meseci i sada ne uspevam da je povežem, dodjem do koraka kada treba da skenira kod i ne dešava se ništa odnosno zavrti se nastavi da blinka žuta i to je to. Da li je crkla i kako da znam jel EU model?

Sent from my MI MIX 3
 
Poslednja izmena:
Promeni region, izaberi kao ovaj kod mene i probaj da li radi.
 
Poslednja izmena:
Hvala, uspela je iz 15 pokušaja da očita kod i da se poveže. Ako ti nije tesko napravi SS ostalih podešavanja da znam sta da uključim/isključim pošto sam pozaboravljao sta sve treba

Sent from my MI MIX 3
 
Stigao i meni dafang, i naravno, zaključan za kinu. POšaljem dva maila na onu adresu što je pominjao priest i ništa. kontaktiram prodavca i poslije dva dana stigne poruka da će biti otključna za 2 dana. da je ponovo instaliram i da je to to. Probam i ništa. Pošaljem im ponovo poruku, oni kažu da je sve sigurno ok i pošalju mi video uputstvo kako se instaira. Probam ponovo, jer sam već radio kao što su i oni rekli i opet ništa. Onda kažu da snimim video kako to ja radim i da im pošaljem na neku adresu. Probam poslije 7 dana ponovo, rekoh da nije proradilo i ništa. I probam tako 4-5 puta sa dva aparata (jedan samsung, drugi xiaomi), sa dva kabla i punjača i dva wifija i jednom uspijem da dobijem sliku. Užem u podeđavanja i kvrc, opet izbaci onu poruku da je zaključana za kinu. Ono što sam vidio je to kad stavim karticu da kamera uredno snima. Jel neki imao nešto slično?
 
Nazad
Vrh Dno