Šta je novo?

Problem sa pixelima preko GTX 970 G1

ivanws

Poštovan
Učlanjen(a)
18.02.2015
Poruke
3
Poena
51
Zdravo ljudi,

Imam jedan problem koji nikako ne mogu da resim. Uzeo sam nedavno nov racunar, a pre toga i GPU Gigabyte Nvidia GTX G1, postavio istu u novu masinu, redovno podigao OS i instalirao sve drajvere. Sve uredno radi ali tek kada sam pustio par videa na Youtube-u primetio sam da ivice slike na videu nisu jasne/ostre i da se na nekim video snimcima se u nekim trenucima vide krupni pikseli umesto jasne slike. Tek onda sam ustvari malo vise paznje posvetio i primetio da ceo Win izgleda malo krzavo, nisu u potpunosto jasne ivice a i sam logo na Start meniju nije cist krug (jeste da za oko skoro pa skroz neprimetno ali kad vec primetis ovaj problem na video snimacima jasno je da nesto nedostaje).

Probao sam sve zivo sto mi pada na pamet, reinstalirao nekoliko puta razne verzije drajvera za graficku (starije drajvere 10-ak verzija), podigao dvaput OS (postavio prvobitno samo drajvere, vise vrsta i testirao) ali isto.

Koristim dva monitora (DELL P2414H x 2) preko display portova na toj grafici i Win 7 Ultimate 64-bit.

Ne znam da li je mozda nesto neophodno u setovanjima graficke odraditi, mada sam prolazio manje-vise sve...

Molim za pomoc, savet, sugestiju, a ako je neko imao slican ili isti problem bio bih zahvalan za pomoc.

Hvala !
 
Nazad
Vrh Dno