Šta je novo?

Sajtovi za kupovinu Igrica sa Bitcoinom - (Steam,Origin,GoG...)

B-ZiGER

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2007
Poruke
2,309
Poena
379
Ćaos ljudi možda nije tema na mestu možda je trebala u temu sa igrama ali kapiram da će ovde biti bolji i brži odgovori a možda već i postoji tema ja je nisam našao pa nek moderatori prebace ako ima ;)

Došlo vreme da se ima malo BTC -a pa gledam gde je naj povoljnije kupiti igru sa Bitcoinom i voleo bi da čujem vaše preporuke za sajtove ako neko već kupuje tako igre.
Ja sam iskopao ovaj sajt.
https://www.bit-keys.com/en
Merkam novi DOOM koji je ovde 0,0951 BTC a = 38Eur

Kakva su vaša iskustva i jel ima povoljnije :wave:
 
Moglo bi lako da se desi da za 2-3 godine shvatis da si tu igricu platio 1000Eur.
 
hehe ti to imaš neki info koji mi ne znamo. Da će 1 BTC ići na 10.000EUR. Daj da prodamo svi bubrege oma možemo čak i Srpsku ekonomiju tako da oporavimo uf probudio sam se :p Očekujem BTC na 600 - 800$ možda čak i na 1000$ ko će ga znati. Al do tada kupujem igre i unovčavam za život i trošim BTC je moj. Elem
 
cene su nesto vece nego da kupujes kesom ali eto postoji barem i ta opcija
 
Tako sam ja pred skok zamenio brdo Digital Coina DGC za BTC da bih kupio neke humble bundle igre. Kad sam posle preračunao igre od par dolara su me koštale oko 200 eura. :d
 
Steam gift card od 50EUR kosta oko 55EUR u BTC kad uracunate kurs+provizije banaka. To mu dodje 10% vise i to i nije bas toliko lose ;)
 
aj da ne otvaram novu temu, jel zna neko pouzdan sajt za sportsko kladjenje kriptovalutama?
gugl mi nalazi neke,na prvi pogled napravljene za 10 minuta, samo da ukradu novac :D
 
Dok cena btca ne skoci pa bude 500 evra za igricu :)
 
Sta sam ja i neki ovde naprodavali sto od BTC sto od LTC... kad bi tako razmisljao posedovao bih "palatu i jahtu" ;)
 
Kinguin prihvata bitcoine isto
 
imam ja pejpal oko 350$ trampio bi za bitkojne ili skrill ili bilo sta sto mogu da razmenim za kes naaravno moze i kes, tako ako nekome treba nesto da kupi ili tako nesto neka pusti porkuku u sanduce
 
Nazad
Vrh Dno