Šta je novo?

Frustracije u vezi sa MS i Windows telefonima - Recycle bin

"Hehe", citas li ti ili samo vrdas u stilu Garija/Levog Smetala i ekipe?
Nexusi su pravi Androidi ali postoji tu jos dosta telefona koji rade odlicno i daleko bolje od te Asus krsine koju si kupio ;)


Uh, izgleda da sam te, sasvim slučalno, pogodio pravo u neksus. :D :D :D

A kad smo kod čitanja - izgleda da posle onog "hehe" nisi ni pomislio da čitaš šta sam dalje napisao, inače bi shvatio da je integrisana olovka za pola cene od tada aktuelnog N3 bila najvažniji činilac za kupovinu ovog Asusa, kao što će biti i kad ga budem menjao.
 
Nisi ti nikoga pogodio u Nexus, pre ce biti da si u stilu Lumie zreo za HR da bi shvatio napisano [emoji23]

Ne brini se, procitao sam sve sto si napisao mada ne znam zasto.

Nesto si zabagov'o jer se ne kupuju ni winfon ni Asus krsdroid kao uredjaji za neku ozbiljnu poslovnu upotrebu osim ako nemas neki stealth poriv da bankrotiras [emoji23]

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ja imam Lumiu 920, vec oko dve godine i mislim da je doslo krajnje vreme za evakuaciju sa WP broda koji polako tone. 2014-e sam sa Android-a presao na WP, jer mi je tada izgledalo da ovaj OS ima svetlu buducnost, ali nazalost, nije tako. W10M se jos nekako koprca, mada mislim da mu se ne pise dobro, a 8.1 je zavrsio svoje. IMHO, ceo M$ je odavno zreo za jedan HR. ;)
 
Eto, sad bar imaš priliku da odabereš bolji os, mislim da ćeš biti zadovoljan sa ios-om. Tako ćeš dobiti nešto, što će zadovoljiti tvoje potrebe, vredi!
 
Nisi ti nikoga pogodio u Nexus, pre ce biti da si u stilu Lumie zreo za HR da bi shvatio napisano [emoji23]
Ne brini se, procitao sam sve sto si napisao mada ne znam zasto.
Nesto si zabagov'o jer se ne kupuju ni winfon ni Asus krsdroid kao uredjaji za neku ozbiljnu poslovnu upotrebu osim ako nemas neki stealth poriv da bankrotiras [emoji23]

Ipak priznaj da te je malo zaboleo neksus, čim si ovoliko zapenio. :D
Ili bolje nemoj, znam šta ćeš mi reći: da sam zabagovao kao kršdroid i da mi treba HR u stilu Lumije. :D :D :D
 
Zabagov'o ocigledno jesi jer ocigledno ne znas da mi piste 00 za bilo koji os, brend itd :)

Sto ne znaci da zilotizam, botovanje bilo koje vrste i prosipanje gluposti ne treba seci u korenu :d

Vikend je, izadji na pivo, sutra ces HR-ovati Lumiu, duga je nedelja [emoji23]


Sent from my D6503
 
Eto, tačno sam pretpostavio šta ćeš da mi napišeš. :D
A ovo za botovanje i gluposti si skroz u pravu - poslušaj sopstveni savet, biće ti lakše u duši. [emoji14] :D :D [emoji14]
 
Zabagovao, pa ne zna sa kog odgovara , mozda je nekada pricao i sam sa sobom [emoji23]

Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Jedan HR će da reši to. :d
 
Moderacija hitno da dozvoli legalizaciju duplih naloga M$-ovim svedocima, samo tako moze da ih bude vise od 17 a i greota da ostali ne zauzmu "dva slota" kao Gari i ekipa [emoji23]

Sent from my D6503
 
Pogreši čovek :D
Baš tako. ;)
Hteo sam da otkucam "da mu napišeš", ali me za****la tastatura. Pogreši čovek. :D
Sad ne vredi ispravljati stari post, da vam ne propadnu komentari ispod. [emoji14] :D
Inače, baš taj Asus sa olovkom sam imao pre dve godine i znam o čemu priča, telefon je promašena investicija, pljuvao sam ga i u njegovoj temi. Srećom, prošle godine sam ga zamenio za Lumiju, i od tada više ne moram da radim HR. :D
 
Ovakve tekstove samo u Srbiji možeš naći... Nadao sam se pročitati nešto korisno, a ono uvek ista priča... "VS"
Pre su to bili procesori, pa grafike, danas su operativni sistemi i telefoni...
I uvek "VS"!
:(
 
To je realno stanje stvari ... VS
 
Ako se sećaš intel "vs" amd, nvidia protiv ati, hitachi protiv WD, sata protiv ata, linix protiv ms, pa u nedogled...
VS tumači kao protiv, ali u oba smera...!
Samo ovde bi sebe deklarisao kao pojedinca koji koristi dosta MS-a, ali nisam u "vs" varijanti, nekako se osećam android protiv wp, gde ja nemam ništa protiv prethodno navedenog androida.
Sama činjenica da svaku svoju moram opravdati kad pišem o androidu, dovoljno govori...
Mada svi koji me znaju, znaju da nikad ne pišem bez iskustva i napamet...
I ajde sad... Idemo dalje...
Kao što sam naveo u L550 temi, telefon lepo radi, samo što izbaci (ponekad) iz facebook aplikacije, kao i što je jednom ista blokirala telefon. Nije za frustraciju...
 
Eto, sad bar imaš priliku da odabereš bolji os, mislim da ćeš biti zadovoljan sa ios-om. Tako ćeš dobiti nešto, što će zadovoljiti tvoje potrebe, vredi!

Naravno, uvek vredi preci na nesto bolje. ;) Samo si pogresio u proceni, ne prelazim na iOS (daleko bilo), vec na Android. Ni sam ne znam kako sam ovako dugo izdrzao na raspalom WP-u.
Ako je neko od (malobrojnih) fanova (aka zilota :D) WP OS-a zainteresovan da kupi L920 (mint stanje), slobodno nek me kontaktira na PM. ;) Za vikend ide u oglase.
 
Pre ce biti da ti je telefon neki raspali nego sto je to win os ;)
 
Bolje procitaj ceo post (napisao sam koji je telefon u pitanju), nego sto odma' jurcas da odgovoris na isti, nebili zastitio voljeni WP. ;)
 
Naravno, uvek vredi preci na nesto bolje. ;) Samo si pogresio u proceni, ne prelazim na iOS (daleko bilo), vec na Android. Ni sam ne znam kako sam ovako dugo izdrzao na raspalom WP-u.
Ako je neko od (malobrojnih) fanova (aka zilota :D) WP OS-a zainteresovan da kupi L920 (mint stanje), slobodno nek me kontaktira na PM. ;) Za vikend ide u oglase.
2012 je izasla lumia 920, za svaki telefon u droid svetu a i ios smatra se kao krs za danasnje potrebe, mislim na tu godinu proizvodnje.
Plus sto je 920 zarobljena na vec mrtvoj verziji sistema wp8.1 nooo glupo je komemtarisati dalje ima takvih kao ti mali milion.
Sete se da posle 5 godina kupe ili promene telefon i onda im je gotovo i najgori telefon trenutno na trzistu najbolja opcija.
 
Poslednja izmena:
A sta ako je fon koji je kupio polovan?
 
^^^ da ne pametujem dejan je sve rekao nema se šta dodati. Twi$teR želim ti uspešnu prodaju telefona koji je na tržištu već 4 god ... a novi android da te uspešno služi bar upola dobro kao "raspali WP" ..
 
2012 je izasla lumia 920, za svaki telefon u droid svetu a i ios smatra se kao krs za danasnje potrebe, mislim na tu godinu proizvodnje.
Plus sto je 920 zarobljena na vec mrtvoj verziji sistema wp8.1 nooo glupo je komemtarisati dalje ima takvih kao ti mali milion.
Sete se da posle 5 godina kupe ili promene telefon i onda im je gotovo i najgori telefon trenutno na trzistu najbolja opcija.


L920 jeste mator telefon i toga sam sasvim svestan. Iz tog razloga mi ne smeta sto nema zvanicnu podrsku za W10M, ali smeta mi to sto ni na 8.1 ne radi kako bi trebao. Npr. nisan jedini koji ima problem sa random blokadom telefona prilikom gledanja YT-a, onda problemi sa camera app-om (baguje, sporo je ucitava), itd. U sustini radio je OK samo dok je bio na WP8.0. 8.1 jeste doneo neke nove funkcije, ali i probleme, a to je slucaj i sa W10M. Ne pricam napamet, imao sam priliku da neko vreme koristim i telefon sa ovim OS-om i nemam neko pozitivno misljenje o istom. Ukratko, rekao bih da jos uvek nije "ispeglan" do kraja, treba na njemu jos dosta da se radi. Iz tog razloga ni ne planiram da uzmem neki od W10M telefona.
Kakva je sitacija sa WP platformom, govori i procenat njegovog trzisnog udela od mizernih 0.4% (Q2 2016) i ide samo na dole.
 
A sta ako je fon koji je kupio polovan?

Nope, kupljen je nov. Ne volim polovne stvari. ;)

Twi$teR želim ti uspešnu prodaju telefona koji je na tržištu već 4 god ... a novi android da te uspešno služi bar upola dobro kao "raspali WP" ..

Svaka roba ima svog kupca. U svakom slucaju, novi telefon kupujem ovih dana. Da, Nexus-ov stock Android ce me sigurno bolje sluziti od bilo koje verzije ubogog (ako ti smeta izraz raspali) WP-a. ;)
 
Poslednja izmena:
Svaka roba ima svog kupca. U svakom slucaju, novi telefon kupujem ovih dana. Da, Nexus-ov stock Android ce me sigurno bolje sluziti od bilo koje verzije ubogog (ako ti smeta izraz raspali) WP-a. ;)


Ne smeta mi izraz "raspali" ali isto tako ne smatram da to jeste, svakako tebi želim dalju sreću i da budeš zadovoljan sa novim telefonom kao sa l920
 
Svakako nije daleko od toga da opravda taj izraz.

cist Android (Nexus) = cisto zadovoljstvo ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno