Šta je novo?

Payoneer - informacije i iskustva

$3.15? Zar nije $2.5? Pitao sam konkretno za Telenor banku, pošto kod njih nikada nisam podizao lovu. Najbolji kurs sam uglavnom imao kod Intese, što napisah u nekom od prethodnih poustova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene je USD kartica i fee je $2,5.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima raznih Payoneer brandiranih kartica, svako za sebe zna da li je 3.15$ ili 2$ ili 0$.

Vaznije je ovih 3.5%.
 
Stiglo mi je 40$ na payoneer. Jel treba da zakazem isplatu za bankomat ili ne? Citao sam ovde da je manja provizija kad se zakaze pa se podigne posle 2-3 dana . Ili treba samo da odem do bankomata i da podignem novac kao na skrill?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Stiglo mi je 40$ na payoneer. Jel treba da zakazem isplatu za bankomat ili ne? Citao sam ovde da je manja provizija kad se zakaze pa se podigne posle 2-3 dana . Ili treba samo da odem do bankomata i da podignem novac kao na skrill?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Kako se zakazuje na bankomatu xD, okrenes bankomat kazes mogu dva stola i tepsiju bureka?
 
Odakle znam tako sam citao , i meni je cudno bilo.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ništa ne zakazuješ, samo preračunaj tačno koliko možeš da podigneš pošto svaku odbijenu transakciju naplaćuju po dolar. Formulu je već verovatno neko napisao ali ide ovako: [sredstva koja želiš da podigneš u dolarima - 3.15$ (naknada za korišćenje bankomata) - 3.5% (za konverziju iz dolara u dinar)] * Mastercard kurs za taj dan
 
Mnogo je to provizija. Šišaju na keca. Skrill zakon,steta sto su ukinuli kartice. Pisao sam da mi prebace valutu u evre , a kad bi moglo u dinare to bi bilo jos bolje bar da izbegnem 3.5% za konverziju.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
To je za bussines account a za privatni samo 1.8e prilikom podizanja na atm i to je sve.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Aman, kako od vas skrillovaca niko da spomene conversion fee??? Uvek su bili u egalu, Skrill je bio isplativiji za manje transakcije a Payoneer za veće.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
E pa ne znam onda . Meni je skoro uvek kurs bio 119-120 preko skrilla. Sto je i dobro , cuo sam kod drugara u mitrovicu 114 racunali evro u odnosu na dinar. Sve zavisi od mesta gde podizes.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Zanima me, da li paypal dozvoljava linkovanje ove kartice ili ne?
Malo sam guglao i deluje da ih više ne primaju, a opet se javljaju neki sa komentarima da su nedavo to uradili.
Druga stvar, da li postoji neki rok u kome se payoneer kartica mora aktivirati i dopuniti novcem i koliki je taj rok, posle koga postaje neaktivna.
Ukoliko prestane potreba za karticom, da li se ona mora vratiti pošiljaocu i da li se plaća neka provizija i na neaktivnu karticu na kojoj nema sredstava?
 
Da li uopste postoji neki drugi nacin uplate na Payoneer nalog? Nemam iskustva sa ovim platnim procesorom, znam da je pre postojala mogucnost da se sa PayPal naloga prebaci na Payoneer, medjutim toga vise nema pa me zanima kako se uplacuje novac na payoneer?
 
Jel i dalje postoje neki benefiti ukoliko se registruje preko airbnb, upwork ili slično?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mislim da vise benefita imas ako se registrujes preko necijeg referala. Ako si zainteresovan, posalji mi privatnu poruku.
 
Iskreno, jos uvek mi ne treba, ali trebaće mi uskoro pa se zato raspitujem ... Hvala u svakom slučaju ...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Izgleda da je Addiko spustio ograničenje podizanja, danas sam probao da dignem pare sa njihovog bankomata i pisalo je da ne može preko 30k din.
 
Pozdrav svima.

Da li se sa payoneer master card mogu podići dinari na našim bankomatima i po kojoj proviziji?

Radi se o cifri od 705$ koju treba podići.

Da li može da se podigne na bankomatu telenor banke?
 
Nazad
Vrh Dno