Šta je novo?

Payoneer - informacije i iskustva

Jel prebacivao neko eure sa skrilla na payoneer u skorije vreme? Nesto sam procitao da se krsi ToS, da su ostajali bez akaunta. Imam odredjenu sumu na skrillu, a voleo bih da zaobidjem banku ako je moguce.
 
Ako možeš na Skrillu da povežeš "banku" (emi) iz Litvanije, otvori račun kod Bankera, povuci novac sa Skrilla na Bankera, pa sa Bankera na Bitstamp i kupi kripto. Ne verujem da je protiv ToS jer bi Skrill trebao da ima automatski sistem koji blokira nepoželjne banke i institucije kada pokušaš da uneseš podatke, u svakom slučaju možeš da im pošalješ ticket da proveriš da li je prebacivanje novca na EMI (Electronic Money Institution) protiv ToS.
 
Ne bi trebalo da je protiv ToS na Skrillu nego na Payoneeru, nigde nije izricito navedeno, ali sam naleteo na slucajeve gde su ostajali bez Payoneer naloga nakon transfera sa Skrilla.

Jel Bankera izdaje ove visa debitne za Srbiju? U tom slucaju bi moglo da se dize na bankomatima direktno sa racuna
 
Nisam siguran da li izdaju Visu za Srbiju. U svakom slučaju prebacivanje na kripto menjačnice radi bez problema.
 
imao sam euro racun na payoneer i ima na njemu nesto eura ali ga vidim samo na pocetnoj stranici na glopbal payment service tu ima samo usd i gbp jel zna neko kako da vidim broj racuna jer i tu gde su racuni ga ne vidim
 
Pitanje, imam payoneer karticu koju mi je obezbedila firma sa kojom saradjujem. Izdata nova, payoneer me vukao kroz proces potvrdjivanja identiteta sa utility racunom i sl. Zavrsim taj korak. Kad pokusam nju da ubacim na paypal nalog, kaze mi da nije moguce da se doda ta kartica. Paypal sturo napsie da viridm sa izdavaocem kartice. Sta dalje da trazim?

Edit: Sad na pyoneer faq vidim da pise da nije moguce primati sredstva sa Paypal naloga???
 
Počeli da se uveliko reklamiraju u Srbiji sa našom reklamom. Sajt na srpskom. Da li ovo znači da su sada legalno tu, da može i njihova kartica u Srbiji legalno da se dobije?
 
Već izvesno vreme su „priznati" od strane NBS, stoga ne samo da dostavljaju karticu u Srbiji, već i podatke o prometu, ukoliko to (poreska) recimo zatraži.
 
Da li ste podizali sa Payo USD racuna u GR i na kojem bankomatu nema dodatne provizije? Hvala
 
Koje banke (bankomati) daju nabolji kurs dolara? Trenutno podizem sa erste al brate bas malo daju, trenutni kurs je 115 rsd oni daju 105 rsd .Svaki savet dobrodosao! Hvala:)
 
Pozdrav ljudi,

Od skoro sam otvorio pausalnu agenciju i prve uplate primio preko wired transakcije (banka na banku). Zbog ogromnih provizija razmisljam da ovo obavljam preko payoneer-a, odnosno da saljem od payoneer-a na moj devizni racun firme. Moje pitanje je kako knjiziti uplate iz inostranstva?

Hvala
 
Da li je neko koristio opciju povezivanja Payoneer računa na PayPal kako bi se prebacila sredstva sa PayPal-a na Payoneer i da li to funkcioniše?
 
@Jocan upisivanjem u KPO po srednjem kursu na dan priliva.
@seahorse povezivanjem USD računa. Ako ne uspe, cimaš support sve dok ne dobiješ račun koga ćeš moći da povežeš. Zvanično, PayPal je blokirao povezivanje američkih bankovnih računa, kao i debitnih kartica za Payoneer i Wise.
 
Ne bi trebalo da je protiv ToS na Skrillu nego na Payoneeru, nigde nije izricito navedeno, ali sam naleteo na slucajeve gde su ostajali bez Payoneer naloga nakon transfera sa Skrilla.

Jel Bankera izdaje ove visa debitne za Srbiju? U tom slucaju bi moglo da se dize na bankomatima direktno sa racuna
ne izdaje na zalost.
 
Da li se nekom desilo da mu je zahtev za isplatu odbijen od strane payoneera, uz razlog da ne podrzavaju prodaju dobara? I kako ste resili taj problem? Objasnio sam im sve cime se bavim u toku procesuiranja uplate, nakon 2 dana sacekao me mail da je uplata odbijena/otkazana.
Ne prodajem nista osim svoje usluge US kompaniji , logistika je u pitanju i prva uplata.
 
Da li je isplativije povuci pare sa payoneera na banku ili uzeti karticu? Rec je o 3000 dolara
 
А колико кошта физичка-обична картица?
Наручио сам виртуелну картицу мислећи да је бесплатна исто као што је пре била бесплатна payoneer картица, међутим тек приликом активације сам прочитао да се плаћа на годишњем нивоу 30$. Тако да је још увек нисам активирао. Не знам шта да радим. На рачуну имам 145$ долара и мислио сам да трошим на aliju и ebay-у, али овако се не исплати...
 
Meni uskoro istice fizicka kartica, pa mi agent iz supporta rece da je virtuelna besplatna, ali da se naplacuje godisnji fee za istu od 30$, koji moze da se izbegne ukoliko je nalog "aktivan" tj. kartica se koristi za kupovinu/placanja.
 
Nije mi jasno kako je nešto besplatno ako se naplaćuje. Evo ja ti dajem auto za džabe, samo da mi platiš fee 5000e.
 
Sama kartica je besplatna, a fee bi naplatili za neaktivnost naloga, nevezano da li ti porucis karticu ili ne. Lose sam srocio u prethodnom poruci, pa deluje da je fee za karticu.
 
За налог тако стоје ствари а за картицу обрнуто.
Ево шта је робот одговорио:
"Please be advised that this annual fee is only applicable if you are using a card.
The annual fee is a yearly fee charged for card usage and general maintenance. The fee is first charged after the card is activated, and once the card has available balance."
 
Meni bi vise odgovaralo da je tako, ali mi je agent na chatu drugacije rekao. Ocigledno daju kontradiktorne informacije, pa ako te ne mrzi, proveri i ti na live chatu.
 
Nazad
Vrh Dno