Šta je novo?

Payoneer - informacije i iskustva

Hi Milos,

We’re happy to inform you that the FCA has completed its audit and lifted the freeze on your Payoneer Prepaid Mastercard[emoji2400] card. We know that this period has been difficult for you. We appreciate your patience and support while we worked to get the situation resolved swiftly.

Can I access the funds on my card?

Yes, you can withdraw the funds on your card from an ATM or spend them online and in-store. While you may wish to withdraw your funds very quickly, we have been assured by the FCA that no further problems are expected.
From Monday July 6, 2020, you will once again be able to withdraw your funds to your local bank account and use your balance to make payments. Until then, we will waive the flat ATM withdrawal fee.
Can I use my card to receive new funds?

All future payments will continue to be received to your Payoneer currency balance, not your card. Even though the FCA announced that the cards are safe to use, we will offer a new card issuer soon, ensuring long-term safety of your earnings.

Will I be able to request a new card?

We will contact you as soon as we have a new card solution available.

We apologize for the inconvenience caused by these events. We appreciate your continued partnership and remain committed to strengthening our offering with additional secure ways to access your funds.

Evo javljaju kao da može sa bankomata da se diže...

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Jeste, evo sad i ja probao - neće.

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Meni poslali mejl danas, kartica i iznos na njoj odblokirani.

Послато са LM-G710 помоћу Тапатока
 
Podigao na Intesinom bankomatu, tako da radi sada.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Osim Igg2acc jel probao još neko da skida sa bankomata tj. sa bankomata neke druge banke?

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Danas mi nije prosla kartica, vidim da mi je na njoj ostalo 2$, dok na samom payoneeru imam neke nove uplate koje su legle, ali nisu dostupne na kartici. Mogu li prebavivati pare sa pay racuna na karticu ili to tek trebaju da srede?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni juce odbijeno na Raiffeisen bankomatu, sada odbijeno placanje u marketu... Izgleda da kartice malo rade, malo ne rade.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel neko pokušao da sad prebaci novac na payoneer karticu?
 
Pozdrav ljudi,
iscitao sam temu i donekle sam upoznat sa wirecard problemom.
Posto imam nameru da otvorim account i da narucim karticu (preko payoneer.com) inetersuje me da li je prvi post i dalje verodostojan i da li ima jos nekih zackoljica?
Kao i vecinu ljudi ovde, potrebna mi je prvenstveno za podizanje novca koji zaradim na netu...
Da li je potrebno pri registraciji da ostavljam moje podatke deviznog racuna?
I, da, za koliko vremena stize kartica, s obzirom na trenutnu situaciju....

Hvala unapred

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koji bankomati trenutno imaju opciju bez konverzije?
 
Ima Raiffeisen, ali uzimaju i dodatno 500din za kartice izdate van Srbije

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znaci samo oni ostali bez provizije:( Ali dobro, za vece iznose kontam da je bolje i 500 din nego konverzija. Tnx
 
Od danas, Wirecard je zamenjen sa Payoneer Europe Limited.
 
Nikad ih nisam koristio, a odjednom počeše da spamuju sms porukama

507451 is your verification code from Payoneer

462273 is your verification code from Payoneer

311952 is your verification code from Payoneer

Šta može da bude?
 
Jesi li aktivirao 2FA inace na uredjaju? Ako da, neko pokusava da se loguje.
 
^upravo. neko pokušava da se uloguje na tvoj nalog.
 
Ma ne postoji nalog, ovo zapravo stiže na sestri fon, a ona ne koristi i ebanking, mbanking, PayPal, samo kartica na pos terminal, ne znam ni bankomat dal koristi?

Odakle im broj, da li imaju i email, da kontaktira Payoneer ili banku?
 
nema nalog a ima payoneer karticu? pa kako kontroliše sredstva na kartici?
kontaktiraš ih mejlom ili na live chat.
 
Ma Nema njihovu karticu nego Aik banke, da oni nemaju neku vezu?
 
Ma neko otkucao pogresan broj telefona pri registraciji/2FA aktivaciji.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Oće centrala 1 da pogreši, ali 3 puta!
 
Nije centrala pogresila, nego neka leva osoba je ukucala pogresan broj prilikom unosa svog broja na payoneer.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pozdrav. Napravio sam payoneer account, i kada odem na order card, kaze da mi treba 100$ da bude uplaceno, ali ne preko paypal ili slicnih elektronskih servisa. Moze li mi neko reci kako da uplatim na racun preko bankovne kartice i da li sama kartica kosta 100$ ili 30$ kao ranije, posto ne mogu da nadjem info na sajtu?
Hvala

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imas grupu na FB, payoneer srbija. Ukratko, mora fizicko lice ili da se dogovoris sa nekim da te plati...
 
Ima li nekog ko je skoro otvorio racun u Intesi na primer i povezao payoneer? Ako da, neka baci PM, imam par pitanja.
 
Nazad
Vrh Dno