Šta je novo?

CM Storm Stryker - Toolbox

ISSCBTA

Poštovan
Učlanjen(a)
21.04.2016
Poruke
2
Poena
51
Imam u vlasnistvu jedno od vasih kucista, a mozda i nije kuciste mozda je transformers u space shuttle. Ko zna jednog dana mozda Megan Fox uleti na probnu voznju.
Da, toliko je dobro. Ne sto bih sad da vas nesto kao hvalim ili oponasam papucu, jednostavno cinjenica.
Elem, da, radi se o Storm Stryker-u.
E sad, sta mi srecu kvari? Kada sam uzeo kompletnu konfiguraciju zajedno sa tim kucistem u jednoj od prodaja, ostavih ga kao poslednji levat njima u radnji da sve to sklope.
A da stvar bude jos smesnija, tek posle godinu i resto dana, setim se da primetim da od mase srafova koji su isli pride, do mene su dosli samo ovi sto vec sluze svrsi, tj. zasrafljeni za nesto.
Pa me zanima, ima li sanse da nekako dodjem do tih srafova direktno preko vaseg predstavnistva? Tacnije cele one kesice ili ti toolbox-a, bez fdd track-a, nije mi potreban.
Pitam vas ovo u nadi da cu izbeci proceduru narucivanja preko oficijalne eu stranice, gde moram da platim shipping pa onda da cekam dok stigne.

Srdacan pozdrav.
 
Pozdrav,

Potrudicemo se da ti to nabavimo.Javi nam se samo na PP i posalji nam S/N kucista.
 
Nazad
Vrh Dno