Šta je novo?

Kupovina u Madjarskoj

U talu su sa carinom(carinama), očigledno je.
Sledeća poruka se ne odnosi konkretno na tebe, već generalno ;).

Ako neko na ovom forumu misli da se ozbiljan biznis obavlja (kao npr. prodavci na kp-u), a da nisu umešani
mađarski carinici i da je dovoljno znati koga treba samo sa naše strane… Nek‘ okuša sreću ;).

Zato sam i otkucao šta vi ljudi mislite, da su oni od juče. Samo „mali“ detalj, mađarski carinici na granici sa
Srbijom svi odreda znaju ili makar razumeju srpski jezik, za one koji ne znaju.

Otkucao sam dovoljno, a ko želi da okuša sreću, samo napred.
 
Naravno. Zato sam stavio u zagradu carine u mnozini :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Kada bi vi zanli kolika je plata carinika ne bi se cudili sto svakakve stvari prolaze i ne prolaze :)
 
35k +/- koja hiljada
 
Ako je tako, jeste malo. Mada, i da im je veca, ne bi menjalo mnogo stvar. Niko nije imun za novac.
 
Ima onaj stari vic za carinike. Dva carinika razgovaraju šta će da kupe trećem za rodjendan, i padaju predlozi....
Da mu kupimo auto? Ma malo je bre. Da mu kupimo stan? Ma i to je malo....


Pa šta da mu kupimo, sve ima, i sve je malo? A da mu prepustimo zaradu od jedne smene?

Ma mnogo je bre... [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Da li je izvodljivo preneti i7-7700k procesor preko granice a da se izbegnu nameti?

Drug ide za Švajcarsku sutra (pa mi hitno treba savet) i video sam da ima i7-7700K za 306 franaka (nešto ispod 290 evra). Ne bi radio povraćaš poreza, samo da ga donese bez naših nameta...

Svaki savet je dobrodošao :)
 
Da li je izvodljivo preneti i7-7700k procesor preko granice a da se izbegnu nameti?

Drug ide za Švajcarsku sutra (pa mi hitno treba savet) i video sam da ima i7-7700K za 306 franaka (nešto ispod 290 evra). Ne bi radio povraćaš poreza, samo da ga donese bez naših nameta...

Svaki savet je dobrodošao :)
Ne prenosi frizider, covece :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samo ga ubaci u džep i baci kutiju. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako može sa kutijom to bi mi bilo ekstra, računam da je malih dimenzija jer nema kuler. Samo da znam gde da je "ostavi" :D

Ako ne može onda ne mora kutija, ali me strah za pinove. Zato tražim savet :)
 
Pozdrav,
jel bio neko skoro u kupovini u madjarskoj konkretno(hardver).
Zeleo bih da kupim procesor,ram, maticnu i mozda neko hladjenje.
Koje prodavnice preporucujete za afu i kako da prenesem stvari preko nase granice?
Hvala
 
Da li je neko naručivao online u nekoj prodvnici u Mađarskoj koja šalje robu za Srbiju?
Naručio bih kućište koje tamo košta 65-70e a ovde mi "Mađari" traže 130e.
159956416c447fb000c7bc8da6135ae6.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da nema takvih prodavnica u HU, ili bar ja nisam dosad čuo za njih.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I da ima...kad ti nashi dodaju sve zhivo i ovi ne skinu AFu ....cena cje biti ko da si unikad kupio :)
 
Nazad
Vrh Dno