Šta je novo?

Windows mobile 10 INSIDER buildovi

830.
Mrzi me sve to sa radim, čekam ota RS.

Tnx Enemon.
 
Ma jeste komplikovano,to radi samo onaj ko mora,ja sam na ranijem insideru imao vecih problema pa sam bio primoran da ga vracam na pocetak.Bolje je sacekati malo ovu zvanicnu nadogradnju.
 
Mada, ne nagovaram nikog da predje na Redstone (ne znam kako ce sistem kod koga raditi), ali meni ovaj najnoviji Redstone bolje radi nego poslednji Threshold 2 build koji sam imao pre Redstone-a. U poslednjih nekoliko dana ovaj 393 mi je super i sto se baterije tice.
 
Da,ovaj poslednji insider fast build radi odlicno a valjda ce njega i ostali dobiti kao zvanicnu nadogradnju.
 
Dodao i ja poslednji build u Lumia 640 dual sim I sve klizi for now.
 
Koji put se zna desit da izbaci na pocetni ekran i smrzama Messenger. Vobet koji pit proguta poruke. Ostalo savršeno. Baterija dobra
 
Mislim da ovaj build ide za sve korisnike. Što se tiče Redstone 2, on kreće ove nedelje za PC, a sledećih sedmica i za Mobile.
Tako da ko neće da testira verzije sa greškama, krajnje je vreme da se prebaci na Release Ring.
 
Moguće, nadam se da će RS2 biti s drastičnijim promenama.
 
Rekli su da je Redstone 2 fokusiran na Mobile. Videćemo šta će biti od toga, ja ostajem na Fast ring-u, nestrpljivo čekam.
 
Rekli su da je Redstone 2 fokusiran na Mobile. Videćemo šta će biti od toga, ja ostajem na Fast ring-u, nestrpljivo čekam.
Ehem, problem s punjenjem na l550 na prvoj Redstone nadogradnji. Čisto da te podsetim, bolje biti obazriviji, barem sa prvih nekoliko buildova.
 
Malo je koliko sam procitao odlozen update, nije receno kada ce biti zvanicno. Prvo ide za pc, a obavestice kada ide za mobile verziju.
 
Prvi build-ovi će opet biti unapređenja ispod haube, pa će posle početi da dodaju nove funkcije.
 
Ehem, problem s punjenjem na l550 na prvoj Redstone nadogradnji. Čisto da te podsetim, bolje biti obazriviji, barem sa prvih nekoliko buildova.
Da,da sećam se toga, sačekaću par dana posle puštanja prvih dva-tri builda pa ako ne bude problema ažuriram.
 
Koliko vidim tek za mesec, dva će biti zanimljivo što se tiče funkcija.
 
Pisao sam u Feedbacku da se korisnicima sa nepodrzanim modelima omoguci da ipak nadograde telefon na W10M. Mozete posetiti ovaj link svojim Windows telefonom (ili Windows 10 racunarima), i udeliti svoje pluseve ako se slazete s ovim. :)

Offer Windows 10 Mobile for unsupported devices too
 
Poslednja izmena:
Redstone .67, kada odem tamo u Insider podešavanja pa na "Prvi koraci" kaže mi da telefon nije povezan na internet. I preko mobile data i preko wifi isto. Videh negde na WC to ali sad ne mogu da nađem. Još neko?

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
 
Pušten prvi RS2 build za telefone na Fast Ring-u. Oznaka 14905.
 
Kako resiti problem ,insider moram ponovo da pokrenem na telefonu i kad kliknem na "prvi koraci" obavesti me da telefon nije povezan sa internetom(a jeste) i ne mogu da maknem dalje.
 
To sam i ja pitao. Moguće da MS nekako ipak blokira nepodržane uređaje. Koji telefon je u pitanju?

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
 
To sam i ja pitao. Moguće da MS nekako ipak blokira nepodržane uređaje. Koji telefon je u pitanju?

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
950 xl dual sim
i vec sam na fast insideru ali vidim veceras je pusten novi build ali telefon ne preuzima azuriranje,pogledam,kad ono opet moram da se prijavim na insider ali onda mi izlazi da nije povezan sa internetom.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo. Znači nije to što mislim. Negde na WC forumu sam čitao o tome tj video da se piše no kako na moj telefon tada nije mogao Redstone, nisam previše obraćao pažnju. I sad ne mogu da nađem to. Sve varijante sem hard reseta sam probao i ništa.

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
 
Kako resiti problem ,insider moram ponovo da pokrenem na telefonu i kad kliknem na "prvi koraci" obavesti me da telefon nije povezan sa internetom(a jeste) i ne mogu da maknem dalje.

Izgleda da vise ljudi ima taj problem sad...
 
muQpSMD.jpg


Sent from mTalk
 
Upravo ga instalirao,jedino sto sam za 20 minuta cackanja primetio oko 20 novih tonova i stari dobri sa Nokia 3210 i Cortana vise nije verbalna,mada i dalje slusa a ja licno je najvise koristim za diktiranje umesto kucanja.Inace 14905 instaliran na Lumiu 640 Duall Sim. I da dodam cini mi se da je sad meni malo fluidniji no mozda se varam.Imam preko 40-tak aplikacija i ni jednu nisam morao da updejtujem.
Toliko za sada,evo pojavila mi se 14905 i za lap top 3% DL. Nek ide dodjavola valjda nema neki jeziv bag,mada sam citao niko ne spominje nista drasticno.
 
Poslednja izmena:
Identično i meni javlja...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno