Šta je novo?

Windows mobile 10 INSIDER buildovi

Imam lumiu 550 i 14322 build i ne izlazi mi da je izasao novi build, jel zna neko zbog cega?
Koliko znam, najnoviji je 14332? :)
 
Verovatno si na Slow Ring-u, 14332 je samo za Fast Ring Insider-e.
 
Swipe navigation gestures return to Edge in latest internal Windows 10 builds

Znam da je dosta ljudi imalo zamerku na ovaj nedostatak.



edge.png
 
Poslednja izmena:
Ubrzali su i tempo. Mogli bi dosta brzo da imaju OS koji ne kaska.
 
Samo da daju otkaz onim silnim indijcima, da dovedu na njihovo mesto kvalitetne programere i da slusaju sta pricaju korisnici.
 
Samo da daju otkaz onim silnim indijcima, da dovedu na njihovo mesto kvalitetne programere i da slusaju sta pricaju korisnici.

U tom grmu lezi zec...

Radeci tri godine intezivno sa tri indijanca na jednom ino projektu sam shvatio ko su i sta su...

Niti im je matematika dobra, niti su kulturni, a ponajmanje su posteni...
 
U tom grmu lezi zec...

Radeci tri godine intezivno sa tri indijanca na jednom ino projektu sam shvatio ko su i sta su...

Niti im je matematika dobra, niti su kulturni, a ponajmanje su posteni...


A mi Balkanci kakvi smo... :D Baš sam setio nekih naših likova koji su u Austriji radili nekome kupatilo, pa samo zalepili pločice na zid, i zalepili samo slavine i to sve - bez cevi i ičega. Uzeli pare i nestali, hehe... :D No salu na stranu, neću da kažem da nisi upravu, ali sam se sad setio ovoga.
 
Kakve veze ima nacionalost sa dobrim programerom?
 
Kakve veze ima nacionalost sa dobrim programerom?

Ima sa mentalitetom, a mentalitet sa njegovim shvatanjem odgovornosti...

Inace obrati paznju na ono matematika im je losa... a svi ih hvale da su sjajni matematicari...
 
Mozda cu zvucati naivno, ali mislim da su tri Indijca premali uzorak da bi skontao kakvi su oni. Ako bismo tako gledali, i mi imamo mnogo gluperdi zaposljenih na radnim mestima gde bi trebali biti pametniji (obrazovaniji i sposobniji) ljudi.

Sto se tice mentaliteta, taj problem sa shvatanjem odgovornosti je bas i kod nas prisutan, a opet - imamo i pametnih i odgovornih ljudi. Jedino sto, kad vise ovde ne mogu da opstanu medju gluperdama (na njihovom radnom mestu, i ako su i dobili posao), odluce da ipak odu.
 
Pažljivo kada klasifikujete indijce, ima ih više plemena i vera nego naroda u staroj Jugoslaviji. Siki, Parije, brđani, Kašmirci, muslimani, Pakistanci...... i neke razlike su veće nego između Engleza i Kineza. Ne može da se generalizuje tek tako !
 
Ne rade lepo obavestenja na plocici o propustenim pozivima... Tek sad mi stoji propusten poziv od sinoc u 22h...

Sent from mTalk
 
Pažljivo kada klasifikujete indijce, ima ih više plemena i vera nego naroda u staroj Jugoslaviji. Siki, Parije, brđani, Kašmirci, muslimani, Pakistanci...... i neke razlike su veće nego između Engleza i Kineza. Ne može da se generalizuje tek tako !
Sve je to isti q
 
Ti to znaš iz iskustva ?
Ne vredi se nastavljati... Ne volimo kad nas neki iz inostranstva posmatraju ovako ili onako, hoćemo da nas gledaju u boljem svetlu, a procenjujemo Indijce kao neradnike, glupe, ili šta sve već na osnovu još manjeg broja činjenica.
 
Ti to znaš iz iskustva ?
Takva iskustva iz prve ruke mi ne trebaju...Ovo što sam zimus u Austriji video, bože sačuvaj. A znam kako ih u Dubaiu tretiraju, i zašto.
A odozdo nam stižu pa stižu, imaćete prilike da se zagotivite. Raspitajte se kako se po izbegličkim kampovima ponašaju.
End off
 
Poslednja izmena:
Gase FM radio aplikaciju. Ne razumem zasto...
 
Definitivno izbacuju, ali su napisali da glasamo u Feedback Hub-u ako želimo da nam vrate FM Radio app.
 
Koja glupost, nemati bar kakvu takvu njihovu originalnu aplikaciju za radio.

Ja nisam na insajderu, ali možda da kažete šta ste tačno napisali u feedbacku vezano za ne ukidanje aplikacije, pa da i mi ostali možemo lako da pronađemo taj vaš komentar, i da dajemo pluseve. Ako je to tačno, mogli bi i na Windows Novosti da kažu nešto o ovome, pa da što više ljudi podrži da se ta aplikacija ne izbaci. Većina me bi ni primetila da su oni ovo rekli, samo bi skontali da radio fali.:/
 
Koliko ljudi to uopšte koristi? Rekoh već pre nekog vremena,verovatno su telemetrijom videli koliko se koristi i resili sa izbace. Kao i media centar sa pc-a. Na marketu ima fm aplikacija tako da ko stvarno koristi neće biti uskraćen.To je generalno već stara tehnologija...
 
Poslednja izmena:
Ja licno radio ni ne slusam, od svih koje znam povremeno slusa radio samo moja devojka, ali sam vise za to da ostave tu aplikaciju bas iz razloga koji si ti naveo - to je stara tehnologija, pa pod time podrazumevam - i aplikacija je jefnostavna, nista ih ne kosta da nam je ostave. Neka nam ostave taj FM Radio, pa makar nam cucao na telefonima kao sto je to slucaj sa Windows Media plejerom koji niko zivi ne koristi skoro. Ne moraju da nam razvijaju sad ne znam kako tu aplikaciju, neka stoji sa osnovnim funkcijama. Prosto, prvi put neko kupi Windows telefon, i imace ovako punudjenu podrazumevanu tu aplikaciju, a ako taj neko hoce nesto bolje - ima Prodavnicu.

Dobro, postoji alternativa - mogu da naprave tako da na telefonu stoji neka druga preinstalirana aplikacija koju oni preporucuju, kao sto je to sad slucaj sa Operom na Symbian telefonima. Odustali su od Nokia Xpress, ali su naveli Operu kao alternativu, i ako bih sad uradio hard reset na mojoj Ashi, nakon pokretanja bi mi rekao da postoji azuriranje, i sam bi mi skinuo Operu. To je tu i tamo OK, a da samo uklone svoj radio, to bi bilo bezveze.
 
Prevazidjeno je to vec,ja sam skinuo neku drugu ali cisto radi reda,ne znam gde bih je i koristio,posebno sto hvatam nekih 4-5 levih radio stanica i to je kvalitet zvuka bas bez veze...
 
Kod nas sigurno ne, ja barem nemam sta da slusam od Grand prostitutki koje tuce 99% radio stanica, ne znaci da negde vani nema kvalitetnih radio stanica.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kod nas sigurno ne, ja barem nemam sta da slusam od Grand prostitutki koje tuce 99% radio stanica, ne znaci da negde vani nema kvalitetnih radio stanica.
Tako je, mada ima i kod nas radio stanica sa umerenijim repertoarom, samo ih treba pronaci. Iako nisu nesto posebno, recimo da su "slusljive". :)
 
Ovo ukidanje fm aplikacije je kao da su ukinuli mms :)
 
Ne slazem se sa ukidanenjm FM aplikacije, a i ne vidim razlog, usteda par KB svakako nije. Po toj logici, mogu da naprave samo prazan os, pa neka skida ko šta hoće..
 
A kad oni to ukidaju?
Na xxx.318 i dalje postoji FM Radio program...
 
Nazad
Vrh Dno