Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

s_19ee1f00f29048b0890720fc7f19c00e.jpg


s_9d7fc2bc53794b5ca351a27122ea71c0.jpg


s_8e54ff7d3986490da0d6b22ba28c6ab2.jpg


s_43236aa7b1af40e98ea59e4b96596758.jpg


Ne znam da li su bile ove slike

Sent from my Redmi Note 3
 
Zdravo drustvo.. ttreba mi mala pomoc u odlucivanju..posto se moj note 4 raspao za godinu dana( istovremeno se odlepio ceo ekran(pisao sam vec ranije da upada prilikom koriscenja) ,crkla maticna,cip za napajanje i neka nalepnica) dobio sam pravo na zamenu uredjaja od strane servisa pod istim uslovima pod kojim sam uzeo note 4. dvoumim se izmedju s7e i note 7, s tim sto bih note morao da saacekam dok ne stigne.. za s7e mi je doplata 18000din,a ne verujem da ce za note 7 biti vise od 25000 din..sta raditi ..oba telefona su vrh..
Sacekaj i uzmi n7. Cak i ako ti ne bude odgovarao moci ces da ga prodas, uzmes s7e ili neki drugi i ostane ti jos vise para.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa i nije nesto bitna,ali sam se navukao na note..ali koliko sam ispratio skoro prepakovana sedmica.. definitivno sam se razocarao, a odlozio sam izbor samo zbog njega:/ mada mogu da uzmem bilo koji telefon istog.iz ponude..s7,m10,prive..otvoren sam za predloge
 
Nije ovo tema za takva pitanja. Imaš deo foruma za šta kupiti ,otvori temu tamo.

Sent from my Redmi Note 3
 
E sad,iz ranijeg iskustva,sem note 5,za koliko se moze ocekivati pojavljivanje kod nasih operatera?
 
K'njam im se više na zakrivljeni ekran,... bolidi...
 
Bice ovo jos jedan fashion telefon koji ce biti mala dorada izgleda vec sada ipak primarnih modela Galaxy S serije od strane Samsunga. Note 4 forever :).
 
K'njam im se više na zakrivljeni ekran,... bolidi...

+100000000000000000000000
Aj jedan godišnje da naprave,za ove koje vole,kao ono wow,zakrivljen ekran,moda,lepota,ludilo, ali meni taj zakrivljeni ekran rusi smisao celog telefona. Isto npr.kad bih imao monitor sa zakrivljenim ivicama,koj ce mi,samo steti.
Lepo samo skinu bezele i ostave ravno...ovako ce sad svaki da im bude zakrivljen,evo ga sad i note.



Sent from my iPad using Tapatalk
 
K'njam im se više na zakrivljeni ekran,... bolidi...
Što je najgore i Kinezi su krenuli da smaraju sa tim zakrivljenim ekranom.
Novi xiaomi mi note 2 i meizu novi oba u najavi kopije note7. Ebem ti ludake.

Sent from my Redmi Note 3
 
Note 4 je poslednji koji je imao sve u kompletu, removable battery, sd card, ir blaster... [emoji4]
 
Note 4 je poslednji koji je imao sve u kompletu, removable battery, sd card, ir blaster... [emoji4]
jeste..Ali toliko laguje da mi je muka od njega kada ga uporedim sa N5 ..Ogromna je razlika u fluidnosti..Mnogo veca nego N3 vs n4... bas su mu jaki lagovi naspram n5.

Sent from Note 5.
 
Note 4 je super, samo malo zeza softver, podrška i otisak prsta :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pa dobro, normalno da je tako jer je dosta jači hardverski i koliko toliko smanjen bloatware. Nisam rekao da je bolji note 4, ali je poslednji note powerhouse koji je trebalo da služi kao pokretna kancelarija i zadovolji najzahtevnije korisnike sa tim dodatnim opcijama. [emoji4] Oni su note liniju pretvorili u kopiju S linije...
 
Ma ovaj Samsung kako je krenuo prodace i masno cebe kao flagship. Copy-paste, malo dorade i eto ti zaboga flagship modela koji ce da oduva sve. A i cena ce mu biti sigurno jaka do neba.
 
Inace YouTube mi trokirao. Neće da pušta klipove.. gde baš sada

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
It looks like Samsung deemed Qualcomm's current Snapdragon 820 SoC sufficient for the Galaxy Note 7's processing needs. This may come off as a surprise, considering an improved Snapdragon 821 (or 823) was in the talks prior to the smartphone's release. But still, the Snapdragon 820 has proven itself excellent all-around with its quad-core (2 x 2.15GHz cores + 2 x 1.6GHz cores) processor and fast Adreno 530 GPU.

Typical for Samsung hi-enders, some markets will receive a variant of the Note 7 powered by the home-grown Exynos 8890 SoC, which we know from the Galaxy S7. It achieves performance parity with the Snapdragon 820, so having that instead of Qualcomm silicon is no downside or advantage – for the overwhelming majority of users, it's essentially the same.

Processor dichotomies aside, all variants of the Note 7 will ship with 4GB of LPDDR4 RAM and 64GB of fast UFS 2.0 storage as standard. The latter is expandable via microSD card. The mains are ran off a 3500mAh capacity battery with fast wireless battery charging and fast wired charging.

def polufail
 
Nazad
Vrh Dno