Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Kako kome [emoji1] ic ne koristim uopšte a ako ovo bude tačno i bude radilo kako treba biće najlakši način za otkljucavanje

V10
 
http://www.androidpolice.com/2016/06/25/evan-blass-confirms-name-upcoming-samsung-galaxy-note-7/

Blass did indeed mention an iris scanner, saying that his sources had confirmed it. Other rumored specs include a 5.7-inch QHD (2560x1440) screen, 64GB of storage plus a microSD card slot, a 12MP/5MP camera setup, IP68 water and dust protection, and black, silver, and blue color options. Note that there's some considerable evidence in Samsung's hardware lineup and patent portfolio that indicate that the iris scanner is real.

ebo ih Iris skener..

neka modovi promene temu u note7 . po meni odličan potez Samsunga



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
12mpx kamera je za mene 9mpx jer slikam fotke za wide 16:9 ekrane.Pa sa cropom,koji često koristim dobijem po malo zrnastu sliku. definitivno nota koju ću preskočiti zvog sugave kamere sa S7
. Danas ne ponesem svoj fon i uzmem od supruge iphone 6splus da fotkam bitne trenutke. Kako to bedno izgleda na monitoru i wide tv sa onim crnim straftama i smanjenim fotkom generalno..
Sent from Note 5.
 
Poslednja izmena:
@DARK SIDE druze nije to bas toliko ocajno 16mpx sa nota 5 i 9 sa galaxya s7. Ja te razumem o cemu govoris, ali bas sam probao da slikam sa oba isto u wide i nema velike razlike veruj. Hocu da kazem da ako ti je kamera jedini razlog da ne pazaris novi note kad se pojavi onda moj savet da razmislis jos jednom (mada da ne trcimo pred rudu, sacekajmo prvo predstavljanje n7).
 
Brale ovaj ima da bude 850-900 moderne valute kad se pojavi

V10
 
Nece bas toliko, ali 700 da probije me ne bi iznenadilo.

I da budem iskren nadao sam se bateriji vecoj od 4k obzirom da su u active koji je manji ubacili istu.
 
Poslednja izmena:
Koliko god da bude moraćemo probati [emoji1]
Rekao sam da neću više Samsung ali ovaj će biti extra sudeći po najavama

V10
 
@DARK SIDE druze nije to bas toliko ocajno 16mpx sa nota 5 i 9 sa galaxya s7. Ja te razumem o cemu govoris, ali bas sam probao da slikam sa oba isto u wide i nema velike razlike veruj. Hocu da kazem da ako ti je kamera jedini razlog da ne pazaris novi note kad se pojavi onda moj savet da razmislis jos jednom (mada da ne trcimo pred rudu, sacekajmo prvo predstavljanje n7).
imao sam s7 kod mene 5 dana. Na cropu se bas vidi..Ne odgovara mi cam... krastavac... nema veze..cekam bolje... jer ova na note 5 i v10 je,po meni najbolja kamera.

Sent from my Note Pro 12.2
 
Poslednja izmena:
Au, a9 pro ima bateriju 5000mah a obican a9 4000mah, glupo bi bilo da na flegsip ne stave bar 4000. A po dimenzijama veoma izvodljivo

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Upravo o tome pricam. Ako bude 3600mAh u inat necu da ga pazarim.
 
Ovo je super
Samo da bateriju ne useru

V10
 
Koliko li će godina sada da furaju ovaj s6 dizajn...
 
Pa kao jabuka ,3 god. Verujem da od s8 krece novi dizajn to jest staklo pozadi se menja sa aluminijumom

LG
 
Koliko li će godina sada da furaju ovaj s6 dizajn...

Mislis malo izmenjen S3 dizajn sa novim materijalima kucista i ajfon6 detaljima? :)

Sto se baterije tice mislim da ce ipak ugraditi 3600 mAh.. jednostavno i takva baterija ce biti odlicna za N7 sa novim exynos-om i SD821/3 a na taj nacin ostavljaju adut za N8 (4000 mAh) :)

Imaju oni vec spremne 4k mAh, evo S7 Active ima toliku bateriju ali verovatno nece hteti da je koriste u novom Note-u. I prosle godine su izbacili S6 sa 2550 mAh a posle toga S6 Active sa cak 3500 mAh.

Idu korak po korak, Note serija ionako i dalje nema jaku konkurenciju a i uopste vecina androida ima baterije tek prosecnog kapaciteta pa ni Samsung nema neki razlog da ih povecava kad ionako trenutno imaju najjace autonomije na trzistu od poznatijih proizvodjaca, racunam novije telefone (2015/2016).
 
Poslednja izmena:
Nema sta da mislis sigurno ce biti 3600mah.. Rus retardiran ne masi.
Delim tvoje misljenje ,sasvim dovoljna baterija za jedan mob.

LG
 
Nema sta da mislis sigurno ce biti 3600mah.. Rus retardiran ne masi.
Delim tvoje misljenje ,sasvim dovoljna baterija za jedan mob.

LG

Au pa tek sad vidim da je to Eldar napisao, onda je to-to posto je lik Samsung fan i jedan od najupucenijih novinara kada je Samsung u pitanju.
Kapiram da je vec dobio svoj primerak N7, bar neki prototip za testiranje :)

Bice i ta 3600 mAh baterija odlicno resenje za N7 a 4k mAh ocigledno cuvaju za sledecu generaciju.
 
Poslednja izmena:
Ne delim misljenje. Evo ja s7 kako sam napucao sa fb, skype, msg, instagramom i ostalim app, baterija umesto 7h sot jedva 4 izbacuje...znaci tek onaj pro 9 sa 5000mah kontam da ce da radi posao.
 
Dug dan,svetlije napolju ,toplije jednako osetno kraca baterija nego kada je zima ili jesen. :)

Izmedju 4 i 5 sot na 20h pri full koriscenju je dosta dobar rez

LG
 
Ma da je pri 20 sati je bih se bunio...pre ce biti 13-14 :-( Eno i onaj lik sa the virge, u reviewu posle 3 meseca koriscenja s7 edge, kaze da mu je posle updatea ovih par baterija 4-5h sot, ranije bez problema bila oko 6 (znaci da je jos veci manijak po pitanju satiranja telefona od mene)!!
 
Pa to sto Samsung apdejtovima skoro uvek osakati nesto a najcesce trajanje baterije to je posebna prica, ja sam mislio na taj neki odnos kapacitet baterije N7 vs hardver koji ce sigurno biti vrhunski a stedljiv :)

Inace nijedan poznatiji flagship telefon nema ''brutalnu'' autonomiju, nebitno da li je iz 2013/14/15 ili ove godine ali dobro, ima sasvim dovoljno androida sa solidnim/odlicnim autonomijama a za Samsung je bitno da se vise ne sprda sa baterijama kao kod S6 npr, sedmice su daleko ispred cak i sa tim apdejtom koji je skratio trajanje baterije.
 
Poslednja izmena:
To se slazem u potpunosti. Kako god, jos nesto vise od mesec dana i znacemo tacno na cemu smo sa novim notom.
 
Preduhitrio si me za sekundu. Taman sam krenuo da kačim sliku... Euroblok... [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno