Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Ako bude imao onu sugavu kameru sa 9.1 mpx u 16:9 modu,kao,S7, onda je njesra za mene( cropujem cesto fotke).


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@DARK SIDE, moram ti reci da i nije bas velika razlika kada se porede fotke n5 i s7 u 16:9...bas juce sam se igrao malo sa time...jedino sto s7 na auto malo masi boje. Predpostavljam da je zbog nesto veceg senzora sto je u fotografiji takodje bitno pored broja mpx.
Mada super bi bilo kad bi ubacili onaj imx377 od sonija, sto se koristi na nexusima novim i htc10, sa samsung softverom, mislim da bi svi drugi mogli na godisnji :)
 
Zašto krive ekran na Note seriji? Ne vidim poentu tome samo će se teže koristiti olovka.
 
Ma nema od toga nista, neko buvu pustio
 
Nadam se da neće !
Ne verujem da će zbog olovčice ...
 
Mada super bi bilo kad bi ubacili onaj imx377 od sonija, sto se koristi na nexusima novim i htc10, sa samsung softverom, mislim da bi svi drugi mogli na godisnji :)

Nexus softver je superioran u odnosu na Samsung ostrilicu koja napuca boje. Samsung jedino ima prednost u brzini fokusiranja i naravno u video modu.
 
Da je superioran izvlacio bi bolje rezultate obzirom da ima veci senzor i vece pixele!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A ne izvlači?

Sent from my Nexus 5X
 
Upravo, al aj da ne bude da branim neke druge.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Naravno da izvlaci. Pogledajte koliko su neprirodne boje i ostrenje na S7. Nexus nema te probleme.

Xperia Z2
 
Ne znam, evo imam s7 i nista mi neprirodno ne deluje!! Cak sta vise mogao bih i da korigujem preko pro moda sve ali uopste nemam potrebe. Nexus povremeno nabode bolju fotku u low light i na tome sve staje. Dalje da se upustam u raspravu jok.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Necemo da se upustamo svakako. Neko je (da li bese Hunder?) kacio slike tacno se videlo ovo sto sam pomenuo. Nakon obrade je skroz druga prica. A ovo da Nexus nekad nabode sliku ne bih da komentarisem. :)

Xperia Z2
 
Ma kakav low light, to u auto modu možda mogu da se kolju, kad na nexusu upališ hdr+ nema tu šta da traži bilo koji smartphone u bilo kojim uslovima. Pogledaj šta je i kako radi hdr+ i biće ti jasno i zašto.
Slične stvari radi i iPhone i zato je i dalje konkurentan sa 1/3 senzorima.
Sve je u obradi kod ovako malih i sličnih senzora.

Sent from my Nexus 5X
 
Šta lupetaju za taj skener oka - negde je pisalo da će imati a negde fingerprint senzor

LG V10
 
Here we go again!Your very 1st look at #Samsung's Next Big Thing,

Ovaj leaker prakticno sve ''pogadja''. Ako N6 bude kao na ovim renderima bice to najbolje dizajniran Samsung android ikada, mnogo dobro deluje pre svega sto ima malo ostrije ivice od Galaxy telefona.

Samsung-Galaxy-Note-6-03.jpg


Samsung-Galaxy-Note-6-01.jpg


[YOUTUBE]NdyH22ojXyU[/YOUTUBE]

Improved Dual Pixel for me... #Samsung #galaxynote !

Cj9WOkEWgAEhIUN.jpg:large
 
Poslednja izmena:
Bilo bi super ako jeste, ide baterija 4000 mAh...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da nije malo predebeo na ovim slikama .. ?

The phone's dimensions are purportedly around 153.5mm x 73.9mm x 7.9mm. That puts it broadly in line with the Galaxy Note 5, which comes in at 153.2 x 76.1 x 7.6mm, and the Galaxy S7 Edge, which measures 150.9 x 72.6 x 7.7mm.

I da je kuciste 8.5mm to ne bi bila nikakva mana (jer to i jeste normalna debljina za takav phablet) posebno ne ako strpaju neku 4k mAh bateriju :)
 
ako ce da prate mate 8 onda je logično da bat. bude 4000

Sent from Note 5
 
Ja se i dalje nadam onih 4200mah sto su vikali za note 5 da ce da bude :) I nadam se da ce biti i model sa ravnim ekranom.
 
Timeline je
Note 4 i note edge
Note 5 i edge plus

N5 nije bio globalni model. Isti đavo osim što su kontra iskrivljeni i e+ nema olovku
 
http://www.androidpolice.com/2016/06/25/evan-blass-confirms-name-upcoming-samsung-galaxy-note-7/

Blass did indeed mention an iris scanner, saying that his sources had confirmed it. Other rumored specs include a 5.7-inch QHD (2560x1440) screen, 64GB of storage plus a microSD card slot, a 12MP/5MP camera setup, IP68 water and dust protection, and black, silver, and blue color options. Note that there's some considerable evidence in Samsung's hardware lineup and patent portfolio that indicate that the iris scanner is real.

ebo ih Iris skener..

neka modovi promene temu u note7 . po meni odličan potez Samsunga



Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bolje ic da su vratili nego ovaj skener roznjace
 
Nazad
Vrh Dno