Šta je novo?

Titanfall 2

i upola cene na origigi
 
Mislim da je već dugo igra na popustu, nažalost skoro sigurno kao posledica slabe prodaje a odlična je igra.
 
Mislim da je već dugo igra na popustu, nažalost skoro sigurno kao posledica slabe prodaje a odlična je igra.

ne sumnjam da je igra odlična, ali te cene od 60 đunti su čista ******ština. ne kažem da nekome ne ide prodaja i po 60, ali to je cena za koju nemam opravdanja. ako produkcija (šminka) toliko košta a ljudi nisu spremni to da plate, manite se gluposti. ima toliko indie naslova sa kvalitetnom mehanikom, a bez napucane produkcije, koji se odlično prodaju, doduše za tri puta manje para. jednačina je jasna.
 
ne sumnjam da je igra odlična, ali te cene od 60 đunti su čista ******ština. ne kažem da nekome ne ide prodaja i po 60, ali to je cena za koju nemam opravdanja. ako produkcija (šminka) toliko košta a ljudi nisu spremni to da plate, manite se gluposti. ima toliko indie naslova sa kvalitetnom mehanikom, a bez napucane produkcije, koji se odlično prodaju, doduše za tri puta manje para. jednačina je jasna.

Ako neka igra vredi svake ulozene pare, onda je to Titanfall 2. Najbolji AAA FPS trenutno
 
da, da... zato se tako dobro prodaje :)

nisam ja rekao da je loša igra, ali to AAA ne znači baš ništa u smislu mehanike, ALI BAŠ NIŠTA. sve manje ljudi misli da šminka u igri treba da košta kao manji underground festival koji traje nedelju dana.

jednacina je jasna, retko koji fast paced action shooter je vredan uporedbe sa TF2 mehanikom, a pogotovo neki iz Indie kuhinja...

jednačina je jasna. 60 đunti (ako se ne varam za titanfall 1 je bilo još plus 40 za season pass)... ma idi. da nije propao tinatfall 1 ponovo bi ti naplatili season pass.
evo i for honor je na popustu manje od 40 dana nakon izlaska. da se razumemo, i taj for honor je odlična igra, kipti i od kvalitetne mehanike i od dobre šminke, ali ja ne mogu da zamislim sebe kako menjam 6 dana u šumi sa line up-om dužim od samurajskog mača za nečiju bolesnu ideju o tome koliko treba da košta kvalitetna igra.
da ne spominjem da mi je taj isti izdavač do juče cepkao igru na delove koje je pokušavao pojedinačno da naplati toliko da sve zajedno dobijem cifru koja je veća od (stvarne) prosečne plate u svrbiji.
 
Poslednja izmena:
Ja licno cekam da mu opadne jos malo cena. Ne vidim sebe da igram ovo na duze staze pa samim tim I ne zurim jos.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
tu ima samo taj mali issue što kad cena padne obično više ne mo'š da nađeš igrače za multiplay, što je katastrofalno za naslove koji su pravljeni sa multiplay-em na umu
 
I ja sam pomalo bio skeptican prema Titanfall-u 2, ali sam ga na kraju ipak uzeo za nekih 27e na kinguinu i nisam se pokajao. (Sve ostale multi pucaljke sam stavio u zapecak :D - COD-ovi zakljucno sa Advanced Warfare-om i Battlefield 4) Daleeeko je zanimljiviji i raznovrsniji od keca. Krljanje titanima nikad nije bilo zanimljivije, narocito volim Ion-a (kad raspalis laserom u masu ^_^) i Scorch-a (kad krenes da przis sve odreda, sto ljude sto masine, narocito kad su na gomili :D). A i borbe pilota su dosta zanimljive zbog raznovrsnih skilova koji su dostupni (pre svega grappling hook i phase shift). Mehanika i dinamika igre su mi odlicne, bas mi je legla. Krenuo sam i kampanju, ali nikako da je igram nesto duze. Ne zbog loseg kvaliteta, naprotiv, vec sto mi se multi stalno igra, a vremena malo :)

Imam naravno i par zamerki. Pre svega, mali broj mapa, al se nadam da ce ih dodavati s vremena na vreme. I nekako su mi mape po "boji" sve slicne. Svuda narandzasto-bez-zuckasta boja dominira. Fali mi malo plavila/sivila iz keca (nadam se da ce prebaciti jos mapa iz keca, ali i neke nove napraviti). Voleo bih i da ima malo vise prostranijih mapa, gde nema previse prepreka/zaklona, pa da bude masovnog krljanja sve u sesnaest :D. Takodje, customizacija oruzja je mogla biti malo raznovrsnija. Sve se svodi na promenu skina (koji je po meni nebitan) i nisana. Neki silencer, rapid fire ili slicno mi fale, pa i bacac granta, sto da ne :) E da, i animacija trcanja pilota iz prvog lica je mogla biti "zivlja", nekako je previse "miran", nema malo drmusanja kamere kao kod COD-a, to mi je bilo cudno u pocetku.

Sve u svemu, ja sam prezadovoljan, i zeljno iscekujem svaki novi DLC :)
 
Poslednja izmena:
Danas su stigli Colony i double XP.
Meni omiljena mapa iz keca.
 
Pređoh danas kampanju, dosta akcije i okruzenje u igri je dosta lepo odrađeno. Priča tu i tamo ništa posebno ali dovoljno drži pažnju.
Multiplayer me nije privukao, igrao svega par sati i odustao, previše haosa i treba posvetiti puno paznje pošto ima dosta dobrih igrača.
 
Jeste malo zeznut learning curve, ali vredi uložiti truda.

Taj osećaj haosa je prisutan samo na početku, a posle je neverovatno zabavna igra.
 
Navodno izleceno, je l' probao neko?
 
Nicee. Sad samo da je igra dobra kao sto se prica :guitar:
 
Tesko da ces probati to zbog cega ljudi pricaju da je igra dobra sa piratom :)
 
Pa multiplayer me ne zanima, ali naslusao sam se dosta toga dobrog o singleplayeru.
 
Single player je odlican a evo ga i novi DLC:

 
Neverovatnu podršku ima igra,
stvarno je vredela svaki dinar.
 
igrao malo kampanju jos sam na pocetku veoma dobro je odradjena. grafika je isto fenomenalna podsecame malo na BF1.
 
Kratko, ali slatko :)

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Hteo da uzmem ovo oko 19eur je trenutno kada videh da je igra na Origin Access-u koji je 24 eur na godinu dana, a dolazi uz njega jos gomila igara, kontam da to uzmem.
Ta verzija sto se dobije je full right svi patchevi i DLC su tu ?
 
Nazad
Vrh Dno