Šta je novo?

Titanfall 2

Da, posto nema season pass sve sto izadje dobijas i na Access-u.
 
Super uzimam onda Access ovih dana, samo da nadjem vremena za sve te igre :)
 
Access je mama, vise necu da kupujem Origin igre, svaka uglavnom dodje tamo i mogu da je odigram za saku evra mesecno, a i godisnja pretplata je smesna. FU EA!
 
Uzeo Access I skidam igru. :) Od fps igara jedino sto mi I dalje drzi paznju I sto je sve bolja I bolja je R6.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Igra li još ko ovo?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam prestao nakon 100njak sati da igram, bas je bio opasan pub stomp pa je dosadilo, nije bilo pravog izazova.. A danasnja populacija gamera verovatno cim vide da u neku igru treba uloziti barem 50ak sati da ne gines svakih 15 sekundi, bataljuje i vraca se u neki shitfield i slicno, zalepi zvaku na W i levi taster pa pegla..

Generalno, ima ljudi u Attrition koji je najgluplji mod bez trunke teamplaya. Ostali modovi gde treba organizacija, tesko da ce naci partiju.
 
Šteta... Vidim da je na amazonu 5$.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ipak kupih, lepo izgleda, još bolje radi... Ali, sveukupan osećaj u samom Titanu mi je lošiji, čini se da se u kecu jasno imao osećaj da voziš mašinu od xxx tona. Takođe mape, na prvu bih rekao su bolje bile u kecu. Al videćemo, mom sinu se za sad svidela igra više no meni :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
... danasnja populacija gamera verovatno cim vide da u neku igru treba uloziti barem 50ak sati da ne gines svakih 15 sekundi, bataljuje i vraca se u neki shitfield i slicno, zalepi zvaku na W i levi taster pa pegla..

ma idi... kao da je 50 sati pojam.

realnije je da tzv casual hard core naslovi (pazi sad to - casual po modelu igranja na runde, hard core po nekim unutrasnjim mehanikama) nemaju buducnost u danasnjem modelu full naplate sa dlc-evima. ili da idu kao tenkici - grindanje i premijum, ili da ih usere kao pubg, mada je pubg imao poseban momenat koji se nece ponoviti i od starta je drzao nizu cenu.
u suprotnom ostaju osudjene na relativnu anonimnost poput rising storm serijala, ili ce grcati na nekom minimumu igraca poput titanfalla ili for honora.

jasno je sad meni da ce mnogi da mi objasnjavaju kako aaa igre kostaju više nego indie đubre, ali tim aaa bojim se da sad možemo samo dupe da obrišemo

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Working as intended.

Zašto bi neko još uvek igrao Titanfall 2, kada je isti izdavač izdao sledeći FPS online koji treba da se kupi za $60 + mape i dodaci za još $60? A onda sledeći... i opet sledeći...

To bi bilo kao da još uvek živite u '80 i očekujete da kad jednom kupite veš mašinu treba da radi sledećih 25 godina. Kapital mora da kruži, opametili su se ti proizvođači davno, a ovi iz novih vrsta biznisa samo prepisali lekcije.
 
Kakve to veze ima sa TF2, gde su sve dodatne mape besplatne. I FPS pre TF2 od istog izdavača je bio 60$ + season pass, taj sistem koriste još od BF3.
 
Nije bitno da li je jedna igra, TF2 sa besplatnim mapa dodatnim. Može i 3 da ih bude sa besplatnim mapama, za 12-16 meseci svak od njih je pustinja i prelazi se na sledeću igru za koju mora da se da $60+.

Da BF3 nisu davali besplatno kao reklamu za BF4 i BF1 i tamo bi bila pustinja. Ovako je cheater heaven.

Poenta priče, kao i činjenice ostaju iste. Konstantno se plaćaju nove, a opet gotovo iste, igre $30-60 da bi se igrale par meseci i onda pad, pa pustinja pa hype oko sledeće igre. Nikome nije namera da proizvede i izda hit online FPS nakon kog niko neće da igra nešto drugo, novo i da za to plati. To bi bio loš biznis model.

Zašto Apple osakaćuje stari hardware sa softverom? Zato što im ne raste profit ako koristite Iphone iz 2016. u 2018. godini. Isti sistem i ovde, EA nema profit od igrača koji igra igru iz 2016. u 2018. godini.
 
Poslednja izmena:
I na to postoji odgovor, imaš Siege koji će sigurno trajati još godinama, CS:GO takođe traje godinama, verovatno će i Overwatch u ovakvoj formi potrajati godinama :)
 
Nije bitno da li je jedna igra, TF2 sa besplatnim mapa dodatnim. Može i 3 da ih bude sa besplatnim mapama, za 12-16 meseci svak od njih je pustinja i prelazi se na sledeću igru za koju mora da se da $60+.

Siege nakon 3 godine, sav game content free, baza igraca sa dnevnim peak-om od 20k narasla na 110k,( i to samo steam brojke, ne racunam sto velik broj igraca ima uplay verziju kao i ja).

Al' jeste, retkost je ovako nesto, te bi bilo odlicno da jos neki developer isprati isti princip.
 
Nazad
Vrh Dno