Šta je novo?

Titanfall 2

samo da ne bude ko prvi deo odavno ga vise niko i ne igra...stoji mi na hardu :D
 
Samo neka bude kao kec, i jos po koju novinu.. samo da se ne skuplja battleshit populacija u igri.
neka ubace neki vise objective based mod, i to je to.

jedna od retkih igara gde ce da padne preorder da ne moram pogledati bas nista od materijala.
 
+1

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Prebrzo se dodje do lvl cap i nema puno oružja da se koristi, otključavanje itd. Keca sam obrnuo dva puta za manje od 30 H, sve otkljucas, obrišeš progres ali si sada nova klasa pa skupljaš brže xp i hak jovo na novo. Bila je zanimljiva, i definitivno bi uzeo i dvojku, svidja mi taj tip igre, samo da ima više sadržaja.
 
Nemam pojma, ja ne volim da me igre vuku za nos i teraju me da igram sa odredjenim gearom samo zato da bih otkljucao neki novi za xx sati. Najbolje bi bilo da nema unlockova u opste i da je sve dostupno svima od starta. Ko voli izazove moze da regenerise onaj chip i da otkljucava sve iznova i iznova kao i proslom TF-u. Steta sto je mentalitet igraca trenutno takav da se podrazumeva besomucni grind konstantno samo da bi dosao do geara koji ti lezi...
 
Uzet ću samo ako bude cros play, jer nema hljeba od pc igrača.
 
Nidje hljeba...
 
Nije fer da igraš na PCu protiv nekoga na Xbone, tako da mislim da nema šanse da neka pucačina ima crossplay.
 
Bice crossplay al direktno preko youtuba :-devil-:

tumblr_lm81mj_PGn61qfooc3.gif
 
Poslednja izmena:
boga mi, i ovaj cu da uzmem - prvi deo je bila opasna zabava, cak i kada sam blejao sa random ljudima po serveru.
 
nem,a bas puno promena ali totalna ludnica :D:D:D :banana::banana::banana: sad kad stave cenu 80 evra samo zbog ovog konopca za davljenje :D
 
Pa ovo isto kao ranije samo bolja grafika. Pre bih dao pare CliffyB-u nego na ovo. Obe igre nece preziveti duze od dva meseca ali mi Lawbreakers deluje bolje.
 
A grafika kao u Cod MW :) Ocajno meni ovo izgleda a pored silnih futuristickih Cod-ova nem zelju za ovim jer kako vidim jako lici na BO3 wall run i ostala cuda, samo sa robotima
 
Jes ti odigrao prvi deo, ili samo 'nako, odokativno uporedjujes sa drugim igrama?
 
Ako zahtevnost bude u nivou keca pada preorder.
Ako ne, taman imam vremena za upgrade mašine :D
 
Prvi deo je bio super fun, jedva cekam ovo, plus ima i sp :)
 
Šta je sa titanfall jedinicom na originu ? Ne nalazim ga.. gledam ima li ga na popustima ali ga ne nalazim uopšte.
 
Poslednja izmena:
Zar ne koriste Frostbite? Grafika je opet ispod proseka.
 
Ne koriste, isti endžin je kao u kecu,

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno