Šta je novo?

Neće da se spoji s satelitom ?

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Uh šta sam ljut na sebe
Imam malo korišten samostalni navigacioni uređaj "MediaTek MT3351", s WinCe 6.0 i iGO primo 8.5.9.142948 navigacijom, koji je radio super do jučer dok nisam ugradio novije mape (q3 2015).
Možda sam nešto greškom obrisao jer poslije toga nastaje problem
Uključim navigaciju i iGO se normalno otvori i sve ostalo radi normalno ali nikako da se spoji na satelit, stalno se vrti onaj krug gore.
Da li postoji mogućnost da se vrati na tvorničke postavke
Ima li ko da pomogne da uređaj vratim u ispravno stanje, da ga ne moram nositi u servis
 
Mislim da je problem u sys.txt fajlu.

(znam da se doda neka komanda i port da bi brze nasao gps risiver)
 
Mislim da je problem u sys.txt fajlu.

(znam da se doda neka komanda i port da bi brze nasao gps risiver)

Nisam dirao tu sys.txt, jedino sam otvorio folder content i tu u odgovarajuče foldere umetao te nove fajlove (fbl,fpa,fda,fsp,poi) a obrisao prijašnje.
Da li su ti novi fajlovi možda poremetili nešto.

Ako ne otklonim problem (uz vašu pomoć) da li bi pomogla reinstalacija iGO primo.
Na raznim android mobitelima sam do sada instalirao iGO jedno 10-tak puta bez problema, ali neznam da li je isti postupak, kad se instalira na samostalan uređaj koji koristi OS "Win CE 6", kao i s Androidom
 
Treba informacija pravilna - da li ti vidis nove karte? Ako vidis onda si obrisao nesto sto nisi trebao. Ako ne vidis onda ti iGO nije patchovan i ne vidi ti nove karte. Vrati stare i bice sve u redu.
 
Vidim sve te nove karte.
Pokrenuo sam navigaciju, zadao sam mu rutu Split (moja lokacija) .... Maribor, i prikaže mi cijelu rutu te moj trenutni položaj s onim strelicama kuda da idem ali nikako da se spoji na satelit.
 
Ok, shvaćam da sam usrao nešto tim brisanjem starih mapa i umetanjem novih.
Zna li ko kako da obrišem komplet iGO i instaliram ga nanovo
 
kakao ? :)
 
:D

Hteo sam da kažem "kako"? :)
 
Za nevjerovat. U sys.txt mi je bilo ovako:

[gps]
;port="Auto"
;baud="Auto"
;set_messages=0

a trebalo je da bude ovako:
[gps]
port="Auto"
baud="Auto"
set_messages=0
 
Nazad
Vrh Dno