Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Probao da odradim taj update, ništa.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Polako.. Stići će. Google radi staged update. Ja sam februarski i martovski update dobio u Aprilu. Nema potrebe da proveravaš ručno, nemoj ni da brišeš keš od google play services,.. Samo budi strpljiv.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni je stigao, telefon radi 33% brze :p
 
A neksus bas kupuju strpljivi...taj redovni update je ono sto ih i najvise izdvaja od drugih proizvodjaca ;)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Baš bi bila fora da za ljude koji se lože na celu priču bude moguće da se na klik pokrene update...
 
Polako.. Stići će. Google radi staged update. Ja sam februarski i martovski update dobio u Aprilu. Nema potrebe da proveravaš ručno, nemoj ni da brišeš keš od google play services,.. Samo budi strpljiv.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ok, čekam :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stigao spigen rugged armor... :) Super izgleda telefon, i ozbiljno kvalitetno deluje. Ovo je prvi spigen koji sam naručio, vredi svaki $... Čini mi se da je telefon udobniji za korišćenje sa njim...
IMG_0003.jpg
 
Može neka fotka spreda? :)

Sent from my MX4 using Tapatalk
 
Hteo sam da ga kupim i stvarno je best buy trenutno moze da se nadje za 470evra sa sve garancijom od godinu dana ali kad sam video ovaj video smorio sam se... Izgleda da cu ipak sacekati Htc 10 posto ovaj puca kao sibica...

https://www.youtube.com/watch?v=tTIaUH6PIvo
 
Koliko ja vidim samo trazis razlog da ga ne kupiš. Fascinantni su mi likovi kojima ovi testovi utiču na kupovinu. Koji telefon si do sad uzeo da savijas?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ni jedan nisam savijao ali su mi zato ispadali nebrojano puta :)
 
Vidis da su se svima savili Nexusi 6P, nema ko se nije zalio u temi a i uopste :)

Neki YT baja savio fon i sad je to razlog da ne kupis?
 
Лол, шта ако неки билдер савије и хтц 10?
Онда и он отпада?
Немој веровати тим глупостима, ако ти се свиђа телефон, узимај. :)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
 
Pogledaj ostale testove na istu tematiku... Ako si odustao od telefona, bacanje para je... ;) Hvala što si podelio video sa nama...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Taj što savija 6p je bilder koji se takmiči u trkama pod opterećenjem... Npr drži dve kante pune peska u rukama i trči.
Taj bi savio i šinu za voz.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa ti posle razmisli da li bi se vozio na takvim šinama.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Stigao spigen rugged armor... :) Super izgleda telefon, i ozbiljno kvalitetno deluje. Ovo je prvi spigen koji sam naručio, vredi svaki $... Čini mi se da je telefon udobniji za korišćenje sa njim...
Pogledajte prilog 197813
uuuuu mnogo dobro izgleda. Spigen ili ko fura providne Ringke, nema boljih [emoji106]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
I uživo deluje super. Daje mu malo na debljini taman koliko mu treba za sigurniji osećaj u ruci... :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moja preporuka za verus case slično izgleda kao spigen a i veoma je kvalitetan.

ps. Još nisam dobio update na N, probao sam unenroll par puta ali ne vredi.
 
Poslednja izmena:
I uživo deluje super. Daje mu malo na debljini taman koliko mu treba za sigurniji osećaj u ruci... :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Što lepo ne priznaš da si ga savio pa ubacio u taj fensi kejs da se ne primeti?

Edit: Je li ovaj tvoj Ceramic?

via tt
 
Poslednja izmena:
Provalio si me... :) Samo zbog toga...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
znaci ipak ti je frka da ga furas bez zastite?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma nije mi frka, neću ga stalno ni nositi u spigenu. Biće trenutaka kada mi je potrebna... [emoji3]
 
Novu, jer može da se sasvim lepo podesi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja ne koristim sve stock.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno