Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

pa moglo je i do sad da se uđe tamo gde je bilo potrebe... wifi, bt, cell data imaju dugme more settings
 
Da, to je odlicno odradjeno. Mnogo vise mi se svidja od Samsungovog resenja. Ali mislim da toga nije bilo pre LL-a?
 
Evo kako otvara aplikacije na N, malo multitasking i to za notification bar...

 
Da, to je odlicno odradjeno. Mnogo vise mi se svidja od Samsungovog resenja. Ali mislim da toga nije bilo pre LL-a?

pre LP je bio kupus, ne mogu tačno ni da se setim. uglavnom jedno vreme (kada su tek uveli QS toggles) je na stocku bilo da long press pali/gasi opcije a da klik na toggle ide u settings. custom romovi su to naravno obrtali kako je i logičnije...
"more settings" mislim da je dodato u 5.1, makar za wifi i bt
 
Tako mi se i cinilo. To za long press za aktivaciju nisam znao (koristio Samsung tada) ali je krajnje nebulozno.
Ovo sada je odlicno i nista ja tu ne bih dir'o. :D
Joco, odlicno ovo radi ali nije ti neki test za MT. Ovo moze i sa 2GB bez ikakvih problema da se vrti. :)
 
Poslednja izmena:
Nije mi ni bio cilj nešto puno da ga testiram, nego čisto da pokažem da ok šljaka N i ovo za toggles... :) Čak i d3go radi u split screen, instagram ne...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zanima me vi koji malo duze koristite 6P da li primecujete bilo kakav burn-in?
 
Ozbiljno to pitaš?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sto? Sasvim normalno da moze da se pojavi na amoled ekranima.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ozbiljno to pitaš?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Da, zato sto sam jos kad je telefon izasao procitao na nekom sajtu o tome, tj. u nekoj recenziji da se vec primecuje.
Znam da je Samsungov panel ali ne znam koji, da li je kvalitetan kao oni sto koriste za svoje telefone. Plus 6P nema hardverske tastere.
 
Poslednja izmena:
Nije isti panel kao u S6/note5, po meni je slabiji. Nisam mnogo koristio fon, tako mi je delovalo.
 
Ja sam video burn in na s6edge plus tako da sigurno i na 6p moze da se desi. Samo vecina ljudi ne obraca paznju na to, ja odma primetim

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nema ništa za sada... Ali još je rano. Videćemo vremenom kako se ponaša. Bolji je ekran nego na note 4, a pokuša ću da uporedim sa s6/s7...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Po potrošnji je u rangu note 4 ...
BurnIn ne može tako brzo da se javi :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nikako da se naviknem na ovu google tastaturu. Često mi ispravi nešto a da nisam ni svestan.. Moraću da isključim auto-correction... :) Ovde kažu da ima manju potrošnju nego na note 4, ali 810 je zadužen da potroši taj "višak"... Plus malo veća baterija i onda je tu negde kao note 4, što se tiče sot...

http://www.anandtech.com/show/9820/the-google-nexus-6p-review/5
 
Koliko je potrajalo da dobijete android N preko Google beta sajta? Prošlo je više od 24 sata od kako sam se prijavio.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
od prijavljivanja do ponudjenog updejta manje od 4 sekunde

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Memo ovo stoji skoro dva dana a proveravao sam još nemam update. uploadfromtaptalk1460373884760.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
moguce da ce pustiti sledeci build sutra prekosutra pa ce ti onda stici

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Memo ovo stoji skoro dva dana a proveravao sam još nemam update.

Pokušaj unenroll device, pa ponovo pristupi...
I meni je krenulo odmah, ali iz prvog puta nije htelo nešto (skinuo je ceo update, instalirao, ali je prijavio grešku) pa sam onda još jednom probao i posle je sve bilo ok...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi moze li pomoc. Stigao mi je tel. A punjac mi stize u subotu. Ostalo je jos 3%. Da li neko zna da li negde na javnom mestu mogu da napunim tel , jer koliko sam cuo nigde nema da se kupi usb c punjac.
 
Ako si u većem gradu imaš sigurno negde da nađeš USB c to USB a...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Imaš na kp. Samo pogledaj koji kablovi su dobri. Neko je kačio u 5x temi...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stigao mi je Spigen Thin Fit. Super leži na 6P, ne povećava telefon mnogo, a dosta je bolji grip. Imam osećaj kao da držim pozadinu N5, kvazi-gumeno.
 
Stigao malopre aprilski update.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno