Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Čestitam.. Koliko GB ima unutra?
 
Batak is back... :D Još samo Loznica, vidim po lajkovoma da je tu kao "gost" ... Ne znam koja je to fora. Ide jedan celokupan review kada prođe par dana. Do sada su utisci više nego pozitivni. Mislim da sam pronašao telefon za narednih par godina... :)
 
Moze li neko da mi uporedi 6p sa g4, što se tiče dimenzija. Nisam jos držao 6p pa me zanima jel puno veći od g4?
 
Moj zadnji telefon je bio G4... Logično da je g4 lakši za korišćenje jer je zaobljen i manji telefon. Evo baš sada isprobavam da kucam sa 6p jednom rukom i mogu bez problem... G4 je lakši za upotrebu ali nije ni 6p katastrofa... Ne žalim par mm više za ovakve zvučnike.
 
Hoces ga stavljati u kakav silikon ili tako nesto?
 
Možda naručim spigen rugged armor. Video sam da si pljuvao nillkin, baš je toliko bzv? Nisam pronašao ništa drugo kod nas...
 
Cestitam na kupovini, najbolji izbor za te pare cheers
 
@joca89
G4 mogu koristiti u jednoj ruci, mogu spustiti status bar bez problema dok tel držim tako da mi je mali prst ispod donje ivice. Vidim po netu da 6p nije puno širi pa pretpostavljam da nije puno teže ga držati od g4.

@BIA
U slučaju da uzmem 6p verovatno bih ga izlepio folijama.
 
Hvala Hsv. Vredi svaki E uložen u njega. E sada još da prežalim pare za neke sluške. Nikako da padne cena onim CKX9iS...
@Espada možeš i na 6p da spustiš status bar sa jednom rukom ali uz malo ručne gimnastike...
 
Dbrand ledja i kamera, nilkin staklo dobitna kombinacija nista vise nista manje, sto se nilkin case-a tice bezi od toga, nemoj ni pokusavati da ga stavis na ovaj aluminijum
 
MM ima bug... Kada provučeš prstom na dole negde od sredine ekrana, notifikation bar se spušta jaaaaako sporo.
 
Uz rut se spušta normalno :)
 
Joco sta kazes ti na vibraciju? Jacina? Kvalitet?
 
Neću za sada novu... Čak sam se prebacio sa swiftkey na Google keyboard... Sve čisto i klot Google... :) Sviđa mi se dbrand i slickwraps pa ću možda i to naručiti vremenom. Moram prvo krštene slušalice da uzmem... Jedno po jedno...
Vibracija savim ok. Nisam ništa čačkao,ne znam da li može nešto da se menja u podešavanjima ali i da ostane ovakva kakva je ne bih imao neke zamerke... Nije nešto ni prejaka...
 
Poslednja izmena:
Nemoj spigen nikako (biće ogroman), eventualno dbrand ...
Mada najbolje ništa ne stavljaj kako od maski tako i od softvera.

Sve stock neko vreme + folija za ekran :)
 
Kod mene je vibracija odlicna, telefon me za sada sluzi odlicno. Baterija je ubica.

Stigao mi je Nikillin danas (staklo) i Kidigi dok, javljam utiske malo kasnije.
 
2 puna biznis dana, SOT mi je irelevantan.
 
Pa i nije to bas od neke pomoci. Niko ne zna sta predstavlja biznis dan za tebe. Postavi SOT na kraju i to je to.
 
Trenutno 4:15 sot, 32% baterije ostalo... Pisaću detaljnije posle par dana kada budem imao pravi uvid... Sve živo uključeno...
 
Meni se u zadnjih nedelju dana baterija znacajno popravila sad 5h sot a giram bez problema. N je u pitanju
 
Pratim, da se upisem u novu temu, vidim nema u participated nista. Juce dosao sa puta od 3 dana, nisam punio telefon, znaci skoro 4 dana drzao, 4h SoTa, i ostalo nesto oko 15%. N6. Iskustva sa baterijom nikad nisam imao ranije ni sa jednim telom. Ovo objasnjava neke stvari...
 
Koliko je debelo to staklo što nalepite na ekran? Je l' baš upada u oko ili nije toliko strašno?
 
Ma telefon je kanta... :)
 
Nazad
Vrh Dno