Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Ne moras da budes batak da bi ti smetao TW, dovoljno je da gotivis sto cistiji android a da ti smetaju bloat, nepotrebne modifikacije i decja symbian bojanka preko stock androida :)



Hunder je to, uzece on i 6P i S7Edge samo je pitanje po kom redosledu i koliko ce ih zadrzati :D

A i mene nervira sto je cigla tj phablet klasican, ne znam kako bih se naterao da trcim sa 6P, ne ide jednostavno.
Ostaviš telefon kući, pa ga uzmeš kad dođeš s trčanja :)
Kupiš neku fitnes narukvicu i telefon ti ne treba za trčanje.
 
Imam mp3 plejer i stvarno nisam pratio kako funkcionisu ti fitnes dodaci ali meni fon na tom trcanju treba zbog sports trackera a i ovako mi zatreba u medjuvremenu (pozivi/wa/sms).
To nekakva narukvica ne moze da zameni :)
 
Ja kad idem na trcanje ukljucim airplane mod da me niko ne uznemirava, tada to vrijeme posvetim sebi. Te narukvice imaju ugl sve od toga da ti mjere broj kalorija, koraka,km, brzinu, vrijeme itd. A vidim da im je cijena od 10 do 20e oprilike ima da se bira. Tako da sad razm da kupim jednu da se ne motam sa tel.

Edit.. Moja greska lose sam izracunao.. Ipak su preskupe, preko 100e.. :D
 
Poslednja izmena:
Mi band je bio oko 20$, on je dovoljan za trčanje, bar meni.
 
Jel može mi band da se koristi bez telefona? I koji je combo npr sa runtastic pro?
 
Poslednja izmena:
Nemam više mi band pa ne znam to za runtastic da li radi.A može da se koristi bez telefona pa se posle sinhronizuje.
 
Uz šta si to dobio? Fabrički punjač od 5x ima usb c na obe strane.
 
Uz telefon, sa jedne strane normalan usb, sa druge usb-c a na punjacu pise LG..
 
Onda je i punjač za 6p drugačiji od ovog za 5x.
 
Imate popust 20% na spigen na njihovom sajtu...
 
Sve vezano za Nexus 6P pišite ovde, Vojkan mi je poslao listu postova iz sadašnje 5X teme koje sam prebacio u ovu. Ukoliko imate slobodnog vremena, sastavite listu postova koji se tiču 6P model a ostali su u 5X temi i pošaljite mi PM. Napominjem, skorije i smislene postove, iskustva članova koji ga poseduju, reviews, primere nečega. Nećemo prebacivati postove iz rumor perioda, to već nema smisla.

edit:

Postovi koji su pisani ovde vezani za 5X su prebačeni u sadašnju 5X temu naravno, nisu obrisani.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo (doduse 5X) od Mladena iz NS sa KP. Sve proslo ok, telefon bio fabricki spakovan, neotvaran. Za garanciju ne mogu nista da kazem posto mi nije trebala za sada, dobije se neki papir sa njegovim potpisom koji predstavlja garanciju na 6 meseci.
 
klasika 6meseci, kao da je nema... A koliko si platio poštarinu?
 
Gz uzivaj ,instaliraj N radi kao sat i izgleda vrhunski
 
Poslednja izmena:
Malo da pročačkam M pa da se bacim na N... Nemam sada nešto vremena... :) Telefon je woooww... :D
 
Par dana da pročačkam sve pa ću se raspisati...
 
Što bre odmah N :D mada i mene zanima... Sad pitanje je u kojoj ćeš temi pisati!
 
Ma u obe po malo... Ovde vezano za 6p, u "vašoj" opšti razgovori vezani za sve nexus-e jer vas je više... :D
 
piši kao stjepan, u svakoj nexus temi osim u onoj o telefonu koji imaš
 
Mene zanima jesi uzeo od preprodavca? i kako si preziveo nemanje garancije?
 
Od preprodavca, kako bih drugačije? Nisam se opterećivao garancijom. Jeste bitna stvar pri kupovini ali ne i presudna.
 
Nazad
Vrh Dno