Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Ja sam baš dugo koristio novu. Jedino šta mi na stock fali je promena ikonica, sve ostalo i ne baš...
Evo ga malo poređenje 6p vs s7edge, N vs M...



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jedno glupo pitanje - sta je ono sto se pojavi na ekranu kada kuckate 10 tak puta za redom u about phone /android version?
 
Easter egg :)
Imaš i igricu tu, malo tapkaj pa drži prst na tom Marshmallow logou koji ti iskoči
 
Poslednja izmena:
Ako misliš na build number onda je to prikaz za dodatne opcije za Android developere.

edit: moja greška nisam lepo pročitao da misliš na android version

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
n build #2 upravo instaliran
6b5b6a9efdeca464e2f2cd1128dc22ce.jpg




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde je nav. bar [emoji15] ?
 
immersive aplikacija nakon par sec skalnja nav bar i ide u taj full scr. da ne bi doslo do burn in-a

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
To mi je najveca mana amoled ekrana. Pazi na osvjetljenje, pazi da ne bude staticna slika, katastrofa. Treba da budem rob uredjaja. Dok se to ne rijesi ips iako ima odredjene mane, lakse predjem preko njih nego preko ovih prvih.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Upravo stiglo obaveštenje u kasne sate... :)
Edit: Pa ovo leti... [emoji4]

uploadfromtaptalk1460589988545.jpg
 
Poslednja izmena:
I meni je konačno stigao Android N sinoć. Radi super. Nisam uspeo da nađem kako da stavim custom ringtone, da li je neko probao?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Changelog neki?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
ima dosta toga korisnog imas na netu spisak a sto se rada pici sve duplo bolje nego na prvom build-u

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Smanjili su u recent apps veličinu ovih prozora, sada mnogo bolje izgledaju. Ubacili su clear all, promenili izgled foldera. Ubrzali su rad dosta, i ispravili neke bugove. @Bia sada piše
rapidly charging... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Đe se prijavljujem za betu N? I da li mogu posle izvesnog vremena da se vratim na M?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
da, mada neces zeleti da se vratis

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne znam zbog čega ali posle update mi je izbrisao sve predloge u Google keyboard za latinicu... Tj više mi ne daje uopšte bilo kakve predloge, samo ono što sam kucao posle update...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bome, skroz fino radi ovaj N :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Fino radi samo što su zafrkli ovu tastaturu. Moraću da se prebacim na swiftkey ne vredi... Ne izbacuje uopšte predloge za latinicu, samo za ćirilicu i engleski... Ne razumem u čemu je fora...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja koristim SwiftKey tako da sam tu miran.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li na trajanje baterije moze da utice to sto ga punim punjacem od g3 sa adapterom za usb 3.1? Nadam se da je odgovor pozitivan jer mi je baterija u rangu baterije sa note 4 posle godinu dana koriscenja.
I ima li sanse skinuti google search bar sa pocetnog ekrana na stock-u.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zbog čega ali posle update mi je izbrisao sve predloge u Google keyboard za latinicu... Tj više mi ne daje uopšte bilo kakve predloge, samo ono što sam kucao posle update...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Jel ima Google Keyboard sinhronizaciju? Možda je onemogućena ili je nešto isključeno u App Ops. U krajnjem slučaju probaj Clear Data od Google Keyboard.

via tt
 
Ma sve živo sam isprobao i ne vredi... Ne radi mi taj rečnik, to je problem. I to samo za latinicu, na ćirilici i eng je sve ok...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
mnogo dobro izgleda ovaj N bice ludilo finalna verzija

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne mogu da vjerujem da je u T-com dosao 6p. To je prvi put da imamo kod nas u ponudi nexus.
6b057a78bfa01917b9dbb122d08d26e4.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaju nekoga na poziciji ko zna i da misli i prati desavanja za razliku od ovih nasih!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Bas sam iznenadjen. Uz paket od 10e, na 24 mjeseca ispada oko 530e, sa 2 god garancije,i mjesecnom ratom od 22e plus 10e pretplata. A nece mu cijena padat jer ovi iz t-coma ne spustaju cijene tako brzo nazalost i sig je kodiran. Ali barem je fino vidjet da ima nexusa i kod nas.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Koliko znam, kod nas u t-com svaki tel je kodiran, jos nisam vidio tel kod njih da je sim free

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nexus se po pravilu ne zakljucava mada uvek ima izuzetaka

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno