Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Juče sam tu stavio, za sad se nije pokazala, 2h SOT i na 30% sam. Al bar se puni do 100% za razliku od prethodne.
Ne znam sto, meni je odlicna. Sve oko 5 SOT. Evo ova sto mi je stigla danas ima temp. senzor, a kod Ultima nema. Probacu je danas pa da vidim kakav joj je SOT.
Obrisao poruke :)

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ti menjaš baterije na 6P kao da su ketridži :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stigao mi Ota update za septembar,tezak oko 900mb.Imam otkljucan bootloader,magic root i twrp i pretpostavljam da ne i valjalo da ga flesnem dok ne zakljucam bootloader.Kakav je savet?
 
Oreo OTA mi stigao danas. Bezveze sam tri puta kliknuo "check for update"..i pojavio se :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Skidam i ja :)

Cek sad nickname koju si ti bateriju stavio ovu kao ja ili ovu LOSONCOER sa Alija?

@Zulu gde gledas temp, jel u accubattery? Tj kako zans da ima temp senzor?
 
Poslednja izmena:
Skidam i ja :)

Cek sad nickname koju si ti bateriju stavio ovu kao ja ili ovu LOSONCOER sa Alija?

@Zulu gde gledas temp, jel u accubattery? Tj kako zans da ima temp senzor?
U cpu z gledam. Prosto se menja temp za po nekoliko stepeni i kada se puni. Na ovima na kojima nije imala, stajala je na 25.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Jel mora root za onaj pixel mod? Kod mene u cpuz za sada stoji 25.2 i evo zakacio na punjac dobio 24.7 :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel mora root za onaj pixel mod? Kod mene u cpuz za sada stoji 25.2 i evo zakacio na punjac dobio 24.7 :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
To je to, ne radi. Meni je na pocetku isla od 25 do 24,7 i natrag :D Posle zakucala na 25.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Skidam i ja :)

Cek sad nickname koju si ti bateriju stavio ovu kao ja ili ovu LOSONCOER sa Alija?

@Zulu gde gledas temp, jel u accubattery? Tj kako zans da ima temp senzor?
Losoncoer. Čini mi se da moram wipe da odradim, nešto baš gazi bateriju. A to me tako mrzi da radim...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Losoncoer. Čini mi se da moram wipe da odradim, nešto baš gazi bateriju. A to me tako mrzi da radim...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ako imas root uradi bbs. Gazim i ocu novu danas, i malo sam juce, deluje odlicno. Ako danas i sutra bude na njoj 5+ SOT-a, bice slatkih muka koju ostaviti.
Ako su obe dobre, jedna ide u fioku. Kako pravilno da je ocuvam? Kad sam je izvadio imala je nekih 70% napunjenosti. Moram rasklapati fon jos jednom jer nisam srafic iznutra stavio i ostalo, tako da je mogu i dopuniti.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Losoncoer. Čini mi se da moram wipe da odradim, nešto baš gazi bateriju. A to me tako mrzi da radim...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Sačekaj septembarski image fajl ovde - https://developers.google.com/android/images
Ručno sve od nule flešni i onda si siguran da li je do baterije ili nije...
Imaš ovde postupak - https://forum.benchmark.rs/showthread.php?375247-Huawei-Nexus-6P&p=5205788&viewfull=1#post5205788

Sve je identično osim što će možda brojevi za bootloader i radio da budu drugi.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad ce to da se pojavi? I meni treba sve na stock da vratim.
 
Sačekaj septembarski image fajl ovde - https://developers.google.com/android/images
Ručno sve od nule flešni i onda si siguran da li je do baterije ili nije...
Imaš ovde postupak - https://forum.benchmark.rs/showthread.php?375247-Huawei-Nexus-6P&p=5205788&viewfull=1#post5205788

Sve je identično osim što će možda brojevi za bootloader i radio da budu drugi.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Koja je razlika u odnosu na OTA pa wipe? Ima li razlike uopšte?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šta znam, zašto bi razmišljao ?
Bolje sistem image nego ota pa čišćenje ...

A i Google ovako flešuje fajlove kada se pokrene flash-all.bat scripta iz image fajla ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao mi OTA za Oreo(~900mb), a već sam na O odavno :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dva pitanja u vezi Orea imam, ako može mala pomoć :)

1. AOSP keyboard, kako da namestim da iznad slova kao na N što je stoji šta se kuca ako je long tap. Ne uspevam da nađem.

2. Substratum ne radi?

Hvala :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
6P je na r11 :)

667809fe497e4084e377598ea14691c2.jpg
 
sta mu je to OPR? jel to i dalje neka beta :D
 
Nazad
Vrh Dno