Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Moze li i meni pomoc ? Kako da downgradujem sa 7.1.2 na 6.0.1 ?
Da li treba imati otkljucan bootloader ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
^Meni bi sa tog tutoriala trebala opcija 10,zar ne ?
10. How To Flash The Factory Images (And Return To Stock)

Jos kad bi bilo i neko video uputstvo....da ne zeznem nesto.
 
Zašto bi se uopšte vraćao na matori 6.0? Na kraju krajeva čemu onda mesečni security update kad ćeš ići na godinu dana unazad sa svim rupama?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Do malopre je hteo da ide na Android O a sad oce na M, ni meni ovo nije jasno?! :D
 
Evo da bi ti bilo jasnije...Hebe me zvuk na fonu,pa pokusavam da proverim da nije softverski problem.Ako flash ne resi stvar da nosim fon u servis.

Sent from my Redmi Note 4X Black
 
Nemas zvuk ili prekida? Dovoljno je factory da odradis i to je to, ne treba flash, moje mišljenje. Ako ne radi HW je. Niko se nije žalio na N da je izgubio zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bojim se da je hw.Uradio factory reset 2 x i nista.Hteo sam da probam da flesujem mm,ako rezultati budu isti,picim u servis.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Звук приликом разговора (ехо) ?
Нема то везе са софтвером, не дирај ништа, него обавезно 7.1.2 и закрпа април 2017.
 
Obicno ''noise cancelling'' opcije prave takve probleme na raznim uredjajima, iskljuci pa ponovo testiraj.

Mada sad vidim da je izgleda neki bag 7.1.1 verzije u pitanju: Nexus 6P echo during call issue fixed by Google ali tvoj 6P je na 7.1.2?
 
Poslednja izmena:
Njega zeza zvuk na telefonu, pa ćemo da bacimo pasulj jel donji zvučnik, gornji, dal u toku slušanja muzike, dal kad zvoni telefon, dal kad priča sa nekim putem mobilne mreže, dal preko nekog Skype-a ili Vibera....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mislio sam, listajuci onako u brzini, da je napisao da je ''eho'' problem ali to nije njegov post vec od vaskrslog Danila P. :)
 
Izašao PN 7.1.2. konačno...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nema zvuka uopste.
Mrtvilo..
Ono sto je radi je skype video samo,naravno,bez zvuka.
Ne radi snimanje na kameri,nemam nikakvog zvuka uopste a ni youtube app ne radi,mogu recimo da pustim klip preko google chrome_A.
Znaci,nikakav zvuk telefon ne proizvodi.
Mislio sam da mu opalim flash na MarchMellow ili ako to ne daj boze ne pomogne,pravac servis...
 
Poslednja izmena:
^ Druze moj,uglavnom sam to sve i iscitao,kao sto sam vec i pisao,ostalo mi je to da probam sa flesovanjem sistema ili da odnesem u servis.
Glupo je napisati mozda,ali se plasim da je ploca u pitanju.
 
Bio jedan na KP kome ništa što ima veze sa zvukom nije radilo.
 
Stigao i PN 7.1.2 konačno, mora clean flash ko hoće, zbog novih security ključeva.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja ću večeras da se bakćem s tim. Ide i internal pod wipe, sveee [emoji14] mnogo počeo da mi baguje ovaj poslednji 7.1.1. od PN...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sta znaci to PN ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pure Nexus rom.
 
Zaključan mi je bootloader a a nije uključeno "enable oem unlock" :-(
pa fastboot flashing unlock ne radi pa samim tim ne mogu na da flešujem ništa
EDIT
ne može da uđe ni u recovery pa ne mogu sideload.

Ako neko zna, nek pomaže
To je ono sto je @yooyo pricao. Factory image!


@iSpirit81 HW i servis, kakvo crno flesovanje.
Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Running,odneo sam fon upravo u servis.Kaze covek,mozda moze da se zameni ic kolo,yj audio kolo na ploci.Plojku nema sanse da nadjem.Celo jutro flesujem fon i nista.
Vratio sam ga na 6.0.1 i nista,pa onda na 7.0,pa 7.1.1 i opet nista..
 
Kada sam gledao oglase kod mene bio sam naletio na jedan kome je otislo audio kolo. Izgleda nije nepoznat problem. [emoji26]


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nadam se da ce majstor naci isto da prelemi...ko zna sta je.
Ovo flesovanje je bas stresno u odnosu na telefone kojima sam to radio.
Telefon sve pamti,cak i ako udjem u recovery i ne idem do kraja on zabode na tom sistemu bas na tom delu,ludilo mozga.
 
Nazad
Vrh Dno