Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

A kome ne treba veći ekran, tu je mali pixel za 330 evra nov. Ja sam se razmišljao ali mi žao da prodam 6p
 
Trebalo bi da i Nokia 8 se pridruži One programu. Telefon ima top hardver samo mu je dizajn malo zastareo, ali opet i cena je pristupačna, a i ljudi ga generalno dosta hvale.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
i meni se menja telefon ali mi nista na trzistu nije dovoljno dobra zamena da bi mi opravdala investiciju :(
 
Poslije 5x koji je upao u vijecni bootloop trenutno imam redmi note 4,isplati li se kupovati sad ovaj tel s obzirom da je i 6p skoln bootloopu.Kupio bih ga iskljucivo zbog kamere .
 
Vrhunske kamere (i prednja i zadnja), android 8.1, stereo zvučnici ...
Gde ćeš bolje za 200€ :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako ćeš isključivo zbog kamere, bolje uzmi pixel, prva generacija, manji, imaš ga za 330 na kp

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Šta će ti zvuk, imaš kameru [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
June Android Security Update Goes Live for Nexus, Pixel Devices

june-android-security-patch.jpg


https://www.droid-life.com/2018/06/04/june-android-security-update-nexus-pixel-devices/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pre sat vremena instalirah majski da spremim fpn za prodaju :D

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Kakav danak neiskustvu :D
Nexus se prodaje posle 5-og u mesecu :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U kakvoj sam guzvi, dobro je sto pogodih mesec :D

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ja predjoh sa 7.1.2 PN na 8.1 FireHound custom ROM, i mogu da preporucim svima koji zele custom OS na svom 6P :) Ja zadovoljan. FireHound 4.6 je baziran na majskom 8.1 za 6P.
 
Sestri ispao telefon na beton i pukao ekran skroz. Je l' je menjao neko ekran kod nas u nekom servisu? Ima li uopšte delova ili mora od Kineza?

b3050d2af8a31dd4617888e77e2ab6f1.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Menjanje stakla je teska rabota, ali bolje uzmi bootloop-ovan 6p za neke male pare, pa ti prepakujem ceo ekran sa tog. Drugacije nije isplativo.

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Preporuka za @Zulu 92 servisera :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sad još i naći bootloop-ovan za male pare. :)

Bedak je taj što mi stari 6P koji je upao u bootloop i radi na 4 jezgra, bleji na stolu i skuplja prašinu, ali mu je oštećen deo ekrana jer je i meni uspeo da ispadne. [emoji19]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se da pixeli nece imati bootloop probleme kao 6p i 5x [emoji52]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nije bas za ovu temu, ali ne znam kakva su tvoja iskustva sa p2xl, meni na p2 se uopste fon ne greje. Zadivljujuce koliko je hladan.
Nadam se da pixeli nece imati bootloop probleme kao 6p i 5x [emoji52]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Ista situacija i kod mene, uopšte se ne greje. Tema nam je mrtva za pixel 2, ajde piši nešto da se ne kucam sam sa sobom. [emoji3]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Kako vas služe te baterije što ste naručivali preko Alija?
Ima li ko da je duže koristi da podeli iskustvo?
Čitao sam na fejsu u nekoj grupi, jedan tip naručio bateriju iz Kine u posle tri meseca joj opao kapacitet kao na staroj...
Počinje me živcirati ova moja, gasi se na 20%, izdrži tri sata max on screen korišćenja...
 
Bilo je dobrih, sada su sve malte ne iste. Danas sam narucio za coveka sa foruma na kp, cena je cak isplatljivija nego sa alija, pa javim(o) kakva je sutra.

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Video sam na kp dve, jedna u Nišu, druga u Bg.
A šta znam, ne bi želeo da oslabi posle 2-3 meseca i bude kao ova stara... Javi u svakom slučaju :)
Ali svakako ako ima neko da je zamenio pre npr. godinu dana nek napiše koliko mu izdržava ta zamenska baterija.
 
Ljudi imam filmsku pricu za vas!

Telefonu je prvo pocela da crkava baterija, pa sam uzeo onaj eksterni punjac i covek u radnji me zakaci i telefon padne na pod i ugasi se. Ekran je izgubio funkciju, kao sto se vidi na slici sa desne strane je neka jedva vidljiva pukotina i telefon se uopste ne pali ali kada pipam prstom osetim vibraciju tako da reaguje touchscreen.

WhatsApp Image 2018-07-17 at 2.45.38 PM.jpeg

Problem je sto zivim u Africi i ovde ne postoji servis koji bi mogao da ga popravi, a kupovina drugog polovnog iz UK ce oduzeti dodatnih 250e.

U Srbiju dolazim za mesec dana pa me zanima da li postoji neki servis gde bih to mogao da popravim i koliko bi kostalo okvirno?

Unapred zahvalan!

P.S. Kupio sam 2 telefona od onda i jednostavno nijedan nije kao 6p... Jedino da pribegnem Pixelu :)
 
Poslednja izmena:
Nađi butlupovan Nexus, pa ga kupi da ti zamene displej. Moj drug je prodao svoj bulupovan za 50 eura

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nadji da uzmes bootloop-ovan 6p i prepakovacemo.
Ljudi imam filmsku pricu za vas!

Telefonu je prvo pocela da crkava baterija, pa sam uzeo onaj eksterni punjac i covek u radnji me zakaci i telefon padne na pod i ugasi se. Ekran je izgubio funkciju, kao sto se vidi na slici sa desne strane je neka jedva vidljiva pukotina i telefon se uopste ne pali ali kada pipam prstom osetim vibraciju tako da reaguje touchscreen.

Pogledajte prilog 254145

Problem je sto zivim u Africi i ovde ne postoji servis koji bi mogao da ga popravi, a kupovina drugog polovnog iz UK ce oduzeti dodatnih 250e.

U Srbiju dolazim za mesec dana pa me zanima da li postoji neki servis gde bih to mogao da popravim i koliko bi kostalo okvirno?

Unapred zahvalan!

P.S. Kupio sam 2 telefona od onda i jednostavno nijedan nije kao 6p... Jedino da pribegnem Pixelu :)

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno