Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

OTA update ima zadnju oznaku 019,a ovo sto je sad izaslo kao fajl imidz je 017.Sta je novije?Logicki naravno 019.
 
Vreme je i ja da se prebacim na 8.0 :)
Vracam se na stock, necu ga ni rootovati. Bolje mi da se navikavam jer sledeci telefon tesko da ce biti rootovan... :/
 
Ja nisam dobio nijedan update za septembar :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
I meni isto, ja sam factory image instalirao, poslednji 8.0 iz septembra i imam update :D
53c5a5ede44b6bf52d02192ca52fcb2d.jpg
 
Kako da uključim za yt picture in picture?
Trebalo bi da se samo aktivira kada se klikne na home button ali nije tako :/
 
Kako da uključim za yt picture in picture?
Trebalo bi da se samo aktivira kada se klikne na home button ali nije tako :/
Мислим да је за то неопходна YT red апликација која се плаћа.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Može uz pomoć custom navigation bar aplikacije
 
Lepo radi Oreo, nekako je sve fluidnije za sada, nekako ispeglanije animacije ima. Nema neki novina. Svidja mi se autofil mnogo vremena ustedi kao i samo podizanje sistema posle instalacije, ono sve ukupno je trajalo 5 min zajedno za odpakivanjem i flashovanje do prvog podizanja. Sigurno ostajem do nove godine na 6p, mada vec sada razmišljam o potencijalnim nasledicnima :) i da malo su mi cudni ovi novi emojiji :/
 
Oreo kida, ovaj fon jos uvek leti.Gospodari!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni nije jasno sto mi ne dolaze OTA. Sideload-ovah poslednji OTA (017), ali vidim da ste svi dobili update na 019, koji meni naravno ne dolazi.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ja sam cackao nesto po storagu, obrisao neke stvari i odmah mi se pojavio update.Mozda slucajno a mozda i ima neke veze, nemam pojma znam da sam imao malo prostora slobodnog

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Negde na 50% mi je zauzece interne memorije.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
To je ok, meni je sad 55%...Imao sam samo 20 slobodno

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To bre, ce se fleshuje odmah :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
The September Oreo update broke SafetyNet and Android Pay for some Nexus 6Ps, but there's a fix

A recent OTA (OPR6.170623.017) for the Nexus 6P appears to have broken SafetyNet and, subsequently, things like Android Pay. Thankfully, there's a fix. All you need to do is update to a slightly newer build (OPR6.170623.019)

http://www.androidpolice.com/2017/0...e-safetynet-android-pay-nexus-6ps-theres-fix/

Eto rešena misterija oko 017/019 i zašto je 900+ MB :)

Na 5X i pikselima nije bio problem.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni osetno slabija baterija na stock Oreu... Na 7.1.2 i ElementalX mi drzao min 4.5sota pa sve do 5.5 a sada nekih 3 max 3.5... da sam znao ne bi prelazio :(
 
Da za sada ovo i još par aplikacija - VLC npr

0fcec5ad3ac2138ea3e87e5864944644.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali verovatno bez P.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Koju camera app koristite na 6P?
Hoću da se igram sa ekspozicijom i ostalim stvarima kojih nema u Google Camera, pa ne znam koja se camera app najbolje pokazala.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno