Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Jesi ti svesno kupio pokvaren ili ti se bas pokvario posle kupovine ili ga imaš odavno samo eto crko sad?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A inače ne postoji aplikacija koja može da poveća exposure toliko?
Brutalne su slike!
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nexus 6p najbolji telefon na svetu trenutno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dok ne crkne kao 5x. Tad će biti najgori.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
To je interno napravljena aplikacija i on napravio samo za sebe. To nećeš nigde naći. Google će verovatno to da ubaci u Google Camera te algoritme i ostalo. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li ikako mozes da stock rom preko fastboota flashujes? Mora Google Nexus 6p ROM, nijedan drugi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li ikako mozes da stock rom preko fastboota flashujes? Mora Google Nexus 6p ROM, nijedan drugi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Pretpostavljam da si mene pitao.
Ne, jer mi je zaključan bootloader a nije mi bilo "enable oem unlock" pa ne mogu da otključam bootloadera samim tim ni da flešujem bilo što. Kad hoću da uđem u recovery ne dešava se ništa, tj. ponovo bootloop pa je po informacijama sa neta u pitanju hard bootloop tj. nema (zasad) pomoći nego da se mijenja ploča što, mislim da je jako teško izvodjivo + bi sigurno bilo skupo.
Što mi kaže drug "imaš baš lijepu i očuvanu tacnu" :-/.
 
Da li ikako mozes da stock rom preko fastboota flashujes? Mora Google Nexus 6p ROM, nijedan drugi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ti si pisao nekad, da odmah treba cekirati tu opciju u developer options, neupotrebljiv telefon. Nije cekirana opcija, ne moze se uci u system a zakljucan BL. Mozes se slikati samo.[emoji26]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Moze da se proba sa onim rescue ota i adb sideload.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl=en#nexus_devices

Minimum update period:
Септембар 2017 / Септембар 2018

Nexus devices get Android version updates for at least 2 years from when the device first became available on the Google Store. After 2 years, we can't guarantee additional updates.

Nexus devices get security updates for at least 3 years from when the device first became available on the Google Store, or at least 18 months from when the Google Store last sold the device, whichever is longer. After that, we can't guarantee additional updates.
 
Poslednja izmena:
Pa novom PN baterija osetno slabija. Otprilike od 100% do 20% oko 4 sot mog korišćenja. Na stock oko 5 sot.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa i 4h je dobro do 20%, znači izvlačiš 5h ukupno onda.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kada ubacim preko sideload-a ota, da li se brisu podaci?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ma nisam rutovan, mrzi me opet to da radim :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pa to ti je jedan klik preko nexus tools

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U poslednje vreme sam stekao utisak da mi je baterija po prilično oslabila pa me zanima jel' ovo manje više ok ili? Ranije sam u periodu od 16 sati korišćenja (od ujutru do uveče) uređaja izvlačio po 5,5-6h SoT.

Screenshot_20170503-202947.png Screenshot_20170503-202955.pngScreenshot_20170503-202941.pngScreenshot_20170503-202934.pngScreenshot_20170503-202916.png

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nažalost "normalno" za 6p. Star oko 10-12 meseci?
 
13 meseci star. A da mu promenim bateriju? Vidim ima novih originalnih (Huawei) na Aliexpressu za ~10€

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa promeni. Ja se isto razmišljam da to uradim... Ništa osim pixela ne vidim kao zamenu a za njega mi treba doplata od 400 eur [emoji58]
Samo ne znam baš koliko je to original što tamo ima. I kažu da često puca staklo pozadi kod otvaranja pa možda nije loše uzeti i njega za rezervu.
 
Dobar odg ,i ja bi edgea menjao samo za 6p ,doduse,i pixel al to je nerealno [emoji4]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
^^ kako si mislio da menjaš, sam, ili da nosiš u servis?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno