Šta je novo?

Veća vlažnost vazduha u prostoriji sa rigovima

agapetos

Slavan
Učlanjen(a)
18.05.2005
Poruke
38
Poena
305
Pozdrav,
baš krećem sa mining-om kripto valuta i već razmišljam o letu i vrućinama. Imam dve varijante - moja radna sobica sa malim prozorčićem (u tom slučaju ću morati ili da napravim jaku ventilaciju na karticama ili da uključim u susednoj sobi klimu) ili druga varijanta - hladan podrum ALI ima dosta vlage u vazduhu. Da li neko zna da li vlaga u vazduhu štetno utiče na mašinu - ili to ne bi trebao da bude problem?

Hvala unapred
 
Kada upalis masinu, vlaga nestaje i u susednoj kuci :)
 
Ubaci sve u podrum, po coskovima naspi malo vise sode bikarbone i lagano. Razbacaj malo ogoljenih zica oko masine da izgledaju kao da su pod naponom i garantovano nece niko da prilazi. :p
 
Poslednja izmena:
htedoh jedno vreme da okachim oglas da reshavam prostorije od vlage povoljno :D
 
Nakono nedelju dana mining-a, razumem koliko je ovo pitanje bilo smešno. Imam jednu 380 karticu u kompjuteru u radnoj sobi i već sam morao da uveče pre spavanja uključim aprat za kuvanje na pari da pola sata izbacuje vodenu paru kako bi mogli da zaspimo (zbog kašljanja (a imamo i klimu koja dodatno suši vazduh)). Tako da ... uopšte ne sumnjam da će rigovi "izdržati" tu vlagu... pre se brinem za podrum da li će izdržati da bude toliko suv ;)
 
Rasušiće ti se temelj pa će ispucati.
 
Pa doooobro - dok opadne malter valjda ću sa tim rigovima zaraditi dovoljno da ponovo izmalterišu podrum ;)
 
E ovo mi je popravilo dan :D Kakvo lupetanje a ipak osnovano na cinjenicama :D frajerski nema sta
 
Nazad
Vrh Dno