Šta je novo?

GA-H81M-S2PH

Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruke
2,041
Poena
255
Treba mi pomoc oko ove maticne ploce.
Prodao sam grafiku,monitor je lcd tv. Koliko vidim po specifikacija ploca ima hdmi izlaz a ja ga ne vidim pozadi?
Tv ima samo hdmi izlaz.
 
ispod tj. pored usb 3.0 portova ?
 
Nasao sam,kontra sam pokusavao da ubacim :)
Jos nesto,imam I5 4460 koji ima integrisanu grafiku,kad iscupam ovu moju grafiku pretpostavljam da trebam i nvidia drivere da obrisem? Da li se integrisana sama aktivira ili mora nesto u biosu da se namesti?
 
Sama ce se aktivirati, ne brini.
Obrisi nvidia drivere sa DDU i instaliraj intel drivere za integrisanu.
 
Da pokren ovu moju staru temu,da ne otvaram novu.
Koliko vidim imam 3 slota,u jedan sam ubacio grafiku,u drugom je skystar hd 2 kartica i da li u ovaj treci moze da stane mrezna kartica?
Koliko sam video,taj slot se malo razlikuje...
U pitanju je REV. 2.0
 
imas 4 slota... jedan pcie x16 za grafu, jedan x1. I dva pci, mozes mreznu, sto ne bi mogao :)
 
Malo pre otvaram kuciste,u donjem slotu mi je skystar hd 2 kartica,pa jedan slot prazan pa graficka. Cetvrti ne vidim.
Ovaj sto je slobodan koliko vidim ne odgovara ovoj mreznoj kartici:

Kod:
http://www.gigatronshop.com/mrezne_karte_i_adapteri/dlink_gigabit_pci_network_adapter__dge528t-37279

Na ovoj kartici vidim tri rupice koje treba da udju u plocu a ovaj moj slobodan slot ima samo dve?

Gde gresim?
 
To je za običan PCI slot, samo stavi u jedan od donja dva slota i ne brini.
 
Opet moram ovo da pokrenem.
Dakle,na ovoj mojoj maticnoj ploci taj maleni slot za mreznu karticu ali je nedostupan,tj,graficka kartica ga zaklanja,velika je i presla je preko tog maloenog prikljucka.
U gigatronu sam uzeo ovu mreznu
Kod:
http://gigatronshop.com/mrezne_karte_i_adapteri/tplink_gigabit_pci_express_network_adapter__tg3468-39069
I ona ne moze zbog grafike da stane.
Na slici ispod je slika kucista i jedan slobodan slot koji je dostupan. Da li ima mrezna kartica koja moze da stane u taj slot,ako ima,molim za link u gigatronu posto tamo moram da menjam.
Moze link na pp.
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno