Šta je novo?

Logitech G900 Chaos Spectrum

Da li je neko uspeo da podesi tastere da rade horizontalni skrol u Office-u, browser-u, pdf-u?
 
Da li se nekome desilo da sa odredjenog % baterije isprazni bateriju na 0%?
Prikljucen mi je bio preko USB dongle na usb hab 2.0 (valjda), da li mozda on pravi problem?
I da pitam jos ovo, da li je garancija 2god. na sve i na bateriju?
 
Da li se nekome desilo da sa odredjenog % baterije isprazni bateriju na 0%?
Prikljucen mi je bio preko USB dongle na usb hab 2.0 (valjda), da li mozda on pravi problem?
I da pitam jos ovo, da li je garancija 2god. na sve i na bateriju?

taster iza tastera on/off cemu sluzi, za menjanje profila ili za nesto drugo?
 
Da li se nekome desilo da sa odredjenog % baterije isprazni bateriju na 0%?
Prikljucen mi je bio preko USB dongle na usb hab 2.0 (valjda), da li mozda on pravi problem?
I da pitam jos ovo, da li je garancija 2god. na sve i na bateriju?

Desilo mi se slicno jednom da se procenat spustio jako brzo ali ne 0. Koji FW imas i Gaming Software?

taster iza tastera on/off cemu sluzi, za menjanje profila ili za nesto drugo?

Da. Za izbor jednog od pet profila, pod uslovom da si ih definisao u gaming software-u.

EDIT: Horizontalni scroll mi radi u Libre Office (wheel tilt ili Shit + scroll wheel).
 
Poslednja izmena:
Garancija je na sve, naravno. Meni se to jos uvek nije desilo, niti bilo kakav bug, misa imam od januara.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Od januara prosle godina, da ne bude da je vrh sto mesec dana nije zabagovalo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mislim da su poslednji, nisam proveravao, 14 Capture.PNG 144 Capture.PNG

Situacija je bila ovakva,

zakacio sam neki usb hub (stariiji 2.0 - valjda), ovaj i ubo sam u njega reciver za misa i tastaturu.
Radio je kako treba, ugasim laptop uvece, upalim ga sutra dan, mis nece da radi, tastatura hoce.
Izvucem reciver misa iz usb hub-a, izvucem usb hub iz laptopa pa ga vratim nazad pa stavim reciver misa u usb hub i proradi. Sutra dan ista prica, mis nece tastatura hoce, kada sam uradio isto mis nece da radi uopste, on/off taster 2-3 puta na misu, mis trepce crveno i nece da radi, zakacim ga na kabl, radi, udjem da vidim, baterija 0%.
Znam da je uvece ostao na 47%, jer uvek pratim kako se krece potrosnja.

Tako da, pretpostavljam da usb hub daje slabu struju, vrv. njemu treba jaca pa je doslo do nekog praznjenja...valjda, mada ne bi trebalo jer nije mis prikacen na usb hub vec reciver. Na tom haub-u radi mi stampac, skener i tastatura i nije bilo nikakvih problema.

Ako imate neku pametnu da kazete....

Nisam imao problem nikakvih do sada sa njim,
za garanciju pitam iz razloga jer ima ona mangupska (da ne kazem lepse) kao sto je bilo za garanciji za mobilne, da garancija za bateriju, slusalice i punjac 6 meseci a na telefon 2 god.
 
Poslednja izmena:
Posle dugo odbijanja nasao sam se na ovom misu. Najbolje sto ima sada. Ja onako sa G700 poleteo na MX Master i naravno Logitech ga je namerno napravio samo za kliktanje i profesionalni rad. U gaming uzas. Prodam ga ja kao profesionalni mis, sta cu gde cu vidim G900 u fabrickoj foliji za 90eura. I stvarno je mrak od misa. E sada sta za ljude sa manje para. Prvo za mene i za mnoge je Fast Scroll must have vec 10 godina. Znaci nema mnogo biranja. Ima G900, G903 koji preporucujem svakome pod uslovom da odmah sa misem doda jos 100 eura za Power Play podlogu, ako nece ne znaci mu nista. I ima 2 fantasticna misa a to su G703 koji mislim da je kao Deathadder samo bolji i mali G305. Svi oni imaju fast scroll, wireless i 2 dugmeta sa strane a da se ne pritiska neko trece i cetvrto. Te opcije su prvo sto gledam kod misa. Bez toga mis otpada. I tako ja zavrsih na misu koji sam rekao da nikada necu imati zbog oblika. Inace plan je bio G703. Jedino cena koja mi je dozvoljavala da kupim G900 probam i ako se oblik ne svidja prodam i uzmem G703 su me nagovorili da uzmem i za sada ostajem na njemu. Imate neke opcije za 6000, 8000 otvorene, ja to nisam smeo da uzmem, lik mi je cuvao 10 dana nov u foliji fabrickoj sa 2 godine garancije.
 
Po toj ceni, super kupovina.
Meni je ma G900 los free wheel, previse je lagan, na MX Revolution mi je bio savrsen, kada ga ne koristis, ne mrda nigde, a ovaj od pomeranja misa sam krene da skroluje.
Pored toga mi je mis super, i ako mi je trebalo oko mesec dana da se naviknem na oblik, jer jos jedna mama, sto nema gumene podloge sa strane, pa nisam znao lako da ga drzim.
Na njega sam presao sa Razer Ouroborosa(koji ima gumu sa strane i bolju opciju punjaca) i evo, vec oko 2 godine, ako se ne varam, odlicno me sluzi.
Kao misu, ne mogu mu naci realnu manu.
Hteo sam G903 sa powrr podlogom da uzmem, ali sam onda skontao da ista nema prekidac za punjenje, sto bi znacilo da se mis konstantno puni, sto ce svakome sa makar malo mozga reci da tu baterija nece imati hepi ending.
 
Dobro je što si preskočio G703 jer nema fast scroll :)

Inače super cena, toliko sam ja platio G703 a nije da nisam gledao i G900/G903.
 
Poslednja izmena:
Po toj ceni, super kupovina.
Meni je ma G900 los free wheel, previse je lagan, na MX Revolution mi je bio savrsen, kada ga ne koristis, ne mrda nigde, a ovaj od pomeranja misa sam krene da skroluje.
Pored toga mi je mis super, i ako mi je trebalo oko mesec dana da se naviknem na oblik, jer jos jedna mama, sto nema gumene podloge sa strane, pa nisam znao lako da ga drzim.
Na njega sam presao sa Razer Ouroborosa(koji ima gumu sa strane i bolju opciju punjaca) i evo, vec oko 2 godine, ako se ne varam, odlicno me sluzi.
Kao misu, ne mogu mu naci realnu manu.
Hteo sam G903 sa powrr podlogom da uzmem, ali sam onda skontao da ista nema prekidac za punjenje, sto bi znacilo da se mis konstantno puni, sto ce svakome sa makar malo mozga reci da tu baterija nece imati hepi ending.

Slazem se sa tobom, ali mi nije jasno kako kada pomeris misa pocinje da skroluje?
Meni je bio nesto tanji, dodao sam sa strane distancere koji imaju malo gripa (bio sam ti poslao slike) tj. dobio malo na sirini, inace mi se saka blago grcila, za ostalo nemam zamerki.
Sto se baterije tice, zadovoljan, 4 - 6 dana, baterija se napuni za dva sata koristio ga ne koristio. Nakon godinu dana baterija se puni krace 7-10 min, za toliko je izgubio kapacitet a u radu to opadanje se za sada ne primecuje. Drugih zamerki nemam.
 
Pa kada je na free wheel modu, okrene se skrol kada cimam misa.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije mi jasno nešto u vezi Software-a i Firmware-e za G900?

Kod mene je:
Logitech Gaming Software ver.: 9.02.65
Firmware ver. 1.5.23

kada odem na update, bilo Software bilo firmwaware, uvek mi izlazi da je to poslednji!

---------------------------------------------------
na Logitech site-u, stoji prvo ver. 8.82.151 - 2016-03-30 kao noviji , pa ispod njega stariji, ver. 9.02.65 - 2018-10-08
zašto je tako?
-------------------------------------------------------
Nije mi jasno sledeće:

da li se Logitech Gaming Software posle ver.: 9.02.65 više ne zove tako, već Logitech G HUB, da li je tako?

drugo, postoji noviji firmware 1.2.169 - 2019-08-20, tačnije dva ista,
apsloutno iste oznake, stim što je jedan 13.3 MB a drugi 14.7 MB, nigde nema oznake da je 32-bit ili 64-bit?
O čemu se radi?

Da li je uopšte Logitech G HUB i ovaj noviji firmware ver.: 1.2.169 za G900 !?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno