Šta je novo?

Logitech G900 Chaos Spectrum

RomanoC

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2007
Poruke
86
Poena
309

Prilozi

  • DSC_7326.jpg
    DSC_7326.jpg
    55 KB · Pregleda: 180
  • DSC_7327.jpg
    DSC_7327.jpg
    48.2 KB · Pregleda: 181
  • DSC_7342.jpg
    DSC_7342.jpg
    82.5 KB · Pregleda: 196
  • DSC_7333.jpg
    DSC_7333.jpg
    80 KB · Pregleda: 171
Poslednja izmena:
nemam pojma kako su merili latenciju,iz razloga sto je nemoguce dobiti konzistentne rezultate jer prosto previse varijabili ima u jednacini.nije da im ne verujem niti da mislim da je zicno bolje od bezicnog (ne mislim,znam da nema bitne razlike) ali mi je ovo malo previse prepotentno.
 
Brutalno izgleda, potencijalno pravi upgrade za mene sa g700s. Samo da cena padne na 100-120eur.
 
uvek imas naduvanu cenu na pocetku,ocekuj oko 150 dolara sto je bilo i ocekivano,toliko kostaju hajend wireless resenja i ostalih
 
Slicne zamerke, u stvari zamerka, vezana za oblik levog i desnog tastera koji su prema obojici suvise visoko. Cini mi se da je Dimitri primetio da bi neko udubljenje kao sto ima Deathadder odlicno leglo ovom misu. U svakom slucaju pikiram ga za kupovinu tamo negde oko nove godine, 107 grama je fantasticno.
 
U svakom slucaju pikiram ga za kupovinu tamo negde oko nove godine, 107 grama je fantasticno.

I ja sam se zagrejao za ovog misonju, nadam se da ce oko nove godine da padne kupovina (a i cena :D ).
Par problema su horizontalno pomeranje M1 i M2 button-a, koje je Logitech namerno ostavio zarad manje trenja kod novo pivot mehanizma. A drugo je ukljucivanje prekidaca koji su prekriveni side button cover-om: http://www.overclock.net/t/1595573/logitech-g900-chaos-spectrum-announced/690#post_25045622
Our QA team was able to replicate this. Basically, in Windows if you unplug a mouse with certain buttons held down the OS waits for a "release" signal from that button before it allows other buttons to be pressed. We've found that it's possible for the "blank" button cover to actuate the back or forward button if seated a specific way. Can you please try removing and reseating the button cover and see if the issue persists? Another method would be to disable the hidden buttons with LGS.
 
Skoro uzeo 13321625_1194249063941888_5044208310969160274_n.jpg
 
Pa daj neki review. Iskreno ne bih dao te pare za mis kome se baterija ne menja. Nije vredno upgrejda sa G700.
 
Znam ja kako izgledaju kutije. Daj nam neke utiske o korišćenju.

Nije vredno upgrejda sa G700.
Možda jeste zbog boljeg bežičnog linka. Kako je prikazao linustech ispada da mu ništa ne smeta iako je na 2,4GHz (što mi je bilo sumnjivo). Na G700 kada pustim transfer fajlova prkeo laptopa ili da skida nešto, miš postaje neprecizan.
I manja težina je plus. Ali ona baterija nije predviđena da bude menjana od strane korisnika, to mi je bezveze, kao i samo dva dugmeta sa strane. Navikao na 4.

A cena u Srbiji prava mešetarska - uzeli cenu 150 dolara na kojoj već postoji zarada i dodali 8000 dinara. Imam utisak da mozgovi sede negde i zezaju se tipa "sa koliko bi mogli da ih prlimo za ovo". Ista fora ko i za G700s.
 
Ako ćemo realno, isti je u EU već mesecima 180€...

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Uzeo sam ga ja. Preko oglasnika za 100 eura,novi,zapakiran.Lik nema racun jer ga je navodno dobio direktno od logitecha.Ako me je zajebao,ako rikne onda sam popusio.Registrirao sam ga preko S/N na logitech stranici,zasad sve je u redu. Sto se samog misa tice,nema potrebe da sad ponavljam recenzije,uglavnom sve sto vidite u gornjim linkovima je istina 100%.Dešnjak sam,ruka mi je od pocetka dlana do najviseg srednjeg prsta 20 cm i savrseno mi lezi u ruci.Obe lijeve tipke su mi na dohvat palca.Presao sam sa g502 i nisam pozalio.radi savrseno u wireles modu,baterija mi traje 5 dana,igram se par sati dnevno.
 
Radi mis odlicno. Prodao sam levi bubreg za njega. Hvala.
 
Prilika da dobijemo nove miseve? :D

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Ne znam napamet, ima u programu negde, toga se secam.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Evo ga
g9.png
na site-u stoji da je zadnji 1.3.21, kod mene je 1.5.23, izgleda da nisam te srecne nesrece.
 
Ono su verovatno oznake za g403.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Evo ga
Pogledajte prilog 232587
na site-u stoji da je zadnji 1.3.21, kod mene je 1.5.23, izgleda da nisam te srecne nesrece.

1.3.21 je verzija FW updater-a. Kada ga pokrenem, kaze mi da imam poslednju verziju FW-a ali ne kaze koja je to verzija. LGS kaze da imam 1.4.22 i da je up to date.

EDIT: LGS laze posto sam proverio support stranicu i postoji nova verzija FW (1.5.23 od 13.07). Uradio sam update preko FW updater-a, LGS opet kaze da je up to date :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam ja sta je sa vasim LGS-om, ali ja sam normalno uodateovao, klikom na update.
df6b2206877e914615c0fc84fb212f66.jpg


932d849b635b45fae2a5aea75dafc402.jpg


Updateovao mi je i Logitrch Receiver FW na kraju.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam imao problema sa update-om firmare, moja konstatacija je bila da sam firmware koji sam update-ovao 07.07. da se zvanicno vodi od 13.07. Sta je Lukija uradio nije mi bas najjasnije, da li je uradio update ili nije, sa ovim update-om mis mi radi bolje.
Screenshot (7).png
 
Poslednja izmena:
Uradio sam update bez problema. LGS je taj koji je rekao da nema noviji FW a u stvari ga ima. Inace je u pitanju najnovija verzija LGS-a.
 
Sta ti radi bolje? Update sluzi za bug u kome macros prestanu da reaguju i nista vise.
Sta ti to nije radilo ranije, meni se sve identicno ponasa u 10 igara.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Ne igram se, ne znam kako da kazem, ali imao sam neke prekide net-a (koristim ga preko laptopa), sve mi je bezicno i tastatura, onog trenutka kada sam uradio FW, toga vise nije bilo, da li to ima veze sa tim ili ne, ne znam, ali tako je bilo.

Radio sam i ovo https://www.youtube.com/watch?v=eQ5MkuG2cdg.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno