Šta je novo?

Sansa e280 8gb - vratiti fabricki firmware

hektor2

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2006
Poruke
4,359
Poena
450
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600G / LCPower212
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
48GB
GPU
Intel Arc A770 16GB
Storage
500GB nvme
Zvuk
Ima
PSU
LcPower 600W
Kućište
MS V700
Monitor
Tesla 27"
Pre koju godinu sam uzeo ovaj mp3 plejer ali sa nekom rockbox OS zamenom :) Nikad mi se nije svideo (rockbox) a sad mi se popeo na qrc :d Totalno neprakticni meniji, ma uzas. Kako najbezbolnije da se vratim na fabricki firmware/OS (ili sta vec).
Ja hteo da obrisem iz root-a direktorijum Rockbox, al srecom procitah da to bas i nije tako jednostavno :)
 
Da, Rockbox ne mijenja i ne briše fabrički softver, samo ga sklanja u stranu, ali je uvijek dostupan.

Što se tiče nepraktičnosti menija - možda da probaš sa nekom drugom kombinacijom teme, fonta, početnog ekrana, definisanja prečica... Može štošta da se mijenja u setingsima, samo treba čačkati.

Ja ne bih nikada odustao od Rockboxa jer mi je s njim mnogo bolji zvuk na Sansa Clip plejeru i Android telefonu. Istina je da treba vremena da se ovlada opcijama, ali vrijedi. Sonijevu stok muzičku aplikaciju sam davno obrisao, a Sansa je prosvirao na novom nivou sa ovim softverom. Povremeno ga unapređuju, pa treba provjeriti da li je u uređaju najnovija verzija.
 
Nazad
Vrh Dno