Šta je novo?

Bezicni punjaci - predlozi za kupovinu, iskustva

havijer

Slavan
Učlanjen(a)
07.08.2005
Poruke
2,957
Poena
405
Nisam primetio da imamo temu povodom ovoga. Iako do sada nisam imao prilike da koristim telefon sa bezicnim punjenjem ova opcija mi deluje kao apsolutni must have za telefone u buducnosti (barem dok ne rese trajanje baterije)
Zanimaju me vasa iskustva, moj konkretan telefon je LG G4 i razmisljao sam da mu za par dolara odradim ovo.
Sta savetujete od punjaca, da li juriti po oglasima neki original ili poruciti sa aliexpressa?
 
Topla preporuku Itian A6 Wireless charger

Ima ga na aliju. Generalno izuzetno dobra kopija daleko skupljeg modela. Ima 3 coila tako da ne moras da brines gde i kako pozicioniras telefon + odlicna je fora sto je poluuspravan polozaj tako da i vidis notifikacije mozes da radis etc.

Pre njega sam koristio one obicne najeftinije modele ... Nebo i zemlja. Topla preporuka.
 
Poslednja izmena:
Reci mi koliko je sporije punjenje u odnosu na običan punjač?
 
Pa puni 5v 1a. Sto je duplo manje nego raznorazni fastchargeri.

Ali meni barem to ne predstavlja problem. Razlog ? Imam 1 kuci i 1 na poslu. Sluzi mi kao dock. Baterija mi je skoro uvek na 100% , nikada nemam potrebe za "brzim" punjenjem baterije. Ako ikada naidjem na situaciju gde mi je potrebno da se duplo brze napuni ... Lako mi je da to uradim tradicionalnim putem. Ali to se dogodi 1 u nikad.
 
Ja sam tako mislio, jedan kući i jedan u kolima i miran sam.
 
Može li neka preporuka ali za punjač koji se može kupiti kod nas?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li ti bezicni punjaci mogu da pune i ako je fon u silikonskoj futroli ili mora fon bez futrole?
 
Moja Lumia moze sa futrolom, a neki moraju da imaju onaj receiver, ako se ne varam.
Ja koristim neki dzabe model sto sam kupio na aliexpresu, neki elough od 3$. Odradjuje posao isto kao i ovi skuplji, sta me briga..
 
Neko sa novim iskustvom?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imam ja za samsung i retko kad stavim telefon na isti. Navika (na kabel) je čudo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pošto mi prodaš?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da osvezimo malo temu. [emoji4]
Da li i koje bezicne punjace koristite?
Razmisljao sam da nabavim jedan, ima li kakvih preporuka?
Dopada mi se npr Nillkin Powerchic, koji po mom misljenju ima odlican dizajn za ovakav tip gedzeta. Takodje Xiaomi ima dobar model, Samsung, Anker, Huawei...
 
Ja BlitzWolf BW-FWC2 5W/7.5W/10W
Kosta nekih 17-18 EUR, ali ok je. Ne mora da se trazi polozaj, kako stavis puni odmah..ne mora da se skida maska i ima dva polozaja, vodoravno i pod uglom. Inace preferiram Anker i BW, pa ne zalim da dam koji dinar vise, jer ima razlike.
 
I meni treba preporuka :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ Bas je slabo posecena tema. Da li mozda postoji jos neka, pa da iz tog razloga ova nije toliko posecena? [emoji4]

Ja BlitzWolf BW-FWC2 5W/7.5W/10W
Kosta nekih 17-18 EUR, ali ok je. Ne mora da se trazi polozaj, kako stavis puni odmah..ne mora da se skida maska i ima dva polozaja, vodoravno i pod uglom. Inace preferiram Anker i BW, pa ne zalim da dam koji dinar vise, jer ima razlike.

Hvala na preporuci. [emoji4]
Za sada sam najblizi Nillkinu, ali nije mi hitna kupovina. Tako da ako naleti neki Samsung, Huawei, Xiaomi ili neki cetvrti, vrlo rado cu ga uzeti u razmatranje. [emoji4]
 
blitzwolf[emoji2400] bw-fwc2

Kupih ovaj preko kupujem prodajem za 1900 dinara.

Morao sam magnet koji koristim za držač za auto da pomerim skroz na dnu telefona da magnet ne bi ometao punjenje.

Telefon se zagreje prilikom korišćenja ali pretpostavljam da je to normalno.

Lepa stvar.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Koji wireless punjač koristite? Da li može nešto solidno da se nađe do 10$ ili kod nas do 2000 din? Koji brend preporučujete?
 
Ja sam uzeo neki Nillkin okrugli, bio je 10ak dolara na Aliju, prezadovoljan.
 
Ja sam uzeo Xiaomi-jev od 20W, i puni se N10+ sat duze nego preko kabla.
 
Nije mi bitna toliko brzina punjenja, može i 10w. Samo da je koliko-toliko proveren.
Ne znam kakvi su ovi od 4-5$ na aliju...
 
Ja uzeo Baseus, onaj providni. Super mi je za posao, stavim i ne mislim. Koristim ga za punjenje Note10+.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno