Šta je novo?

Zamena sarki na Asus X55U - Preporuka za servis

shomiNBGD

Slavan
Učlanjen(a)
09.02.2013
Poruke
2,288
Poena
335
Moja oprema  
Monitor
AOC CQ32G1
Miš & tastatura
Logi G513 & G502
Laptop
HP Elitebook 850 G8
Tablet
Galaxy Tab A8
Mobilni telefon
Galaxy S23 Ultra
Pametni uređaji
Galaxy Watch 5
Steam
shomispc
Pristup internetu
  1. Optički internet
Treba mi pomoc, do mene je dosao jedan X55U sa polomljenom levom sarkom, pa bih to hteo da zamenim u nekom servisu. Koliko sam ja mogao da primetim polomljeno je kuciste a ne sama sarka posto je cela ispala. Krenuo sam redom da zovem servise, ali bih radije da dobijem preporuku za neki korektan servis.

Fala svima
 
Ako je polomljeno kuciste a sarka cela probaj kuciste da zalepis, postoje razni lepkovi, kada metal moze da se lepi sto ne moze kuciste.
 
ili lepak ili na nekom od sajtova gde se prodaju polovnjaci i nadji donje kuciste, sam prepakujes, nije palo sa marsa, sve je to covek svojim rukama napravio, ako ne mozes sam posalji ja cu ti prepakovati. ako imas volje i dobar f. aparat uslikaj pa postavi slike, da vidimo koliki je problem
 
Mom drugaru je polomljena leva sarka na asus laptopu i zvao je kim tek servis na vilinim vodama.Nije mu bilo dobro kada su mu rekli cenu.12 soma iliti sto eura sa njihovom zamenom.I prodaju se sarke samo u kompletu.Morao je da kupi i levu i desnu.Na kraju je odustao i koristi ga i dalje sa polomljenom levom sarkom.
Kaze ves se navikao.
 
pa dobro, kimtec je ovlascen i prodaje nove delove. Logicno je da kosta djavo ipo :)

Zvao sam jedan servis i rekli su mi da je sarka 15e i njihove ruke 2500din.

Zamenio bih ja to sam, ili lepio, ali je problem sto je to laptop od drugarice (koji treba da vratim, je l') pa ne bih da ga sam otvaram jer sam se i ranije opekao na takve stvari :)
 
Nazad
Vrh Dno