Šta je novo?

Molim vas za pomoc oko Web kamere.

Raf991

Poštovan
Učlanjen(a)
10.03.2016
Poruke
226
Poena
80
Zgravo, imam veliki dilemu oko kupovine web kamere.
Dvoumim se izmedju
1. CNE-CWC3, 2Mpix, 1080P Full HD
2. HD Logitech C270, do 3Mpix

Razlika u ceni je prevelika, ali vidim da je prva jeftinija full hd 1080p, druga 720p.

Interesuje me kvalitet sliku za video pozive i ako moze neko ko se razume da mi objasni koja je bolja.
Brzina interneta 11.88/0.88 Mbps

Hvala vam unapred
 
Poslednja izmena:
Nisam koristio prvu, drugu jesam.
Loš je mikrofon na prvoj, bar tako kaže dečko na ovom klipu.
Slika tu i tamo, prihvatljiva je na dnevnom svetlu, ali je pitanje kakva bi bila na veštačkom/slabijem osvetljenju.

Ja bih ipak išao na C270, ona je isprobana.
Imaš jedan primerak C270 u ovom trenutku na kupujem prodajem, polovna u odličnom stanju za 1900 din.
Web kamere se retko kvare, tako da bih išao na tu opciju.

[youtube]TC1nFK3T0rw[/youtube]
 
Hvala na odgovoru. Na zalost na KP je prodat.
Nasao sam najjeftinije u emmi 3500 dinara. Velika razlika. U winwin skoro 5000 kosta.
 
Imam c270, vredi svaki dinar.
 
Također preporuka za C270.
Koristim je već duže vrijeme - odličan video kvalitet i odličan mikrofon.
 
Hvala svima na pomoci, bas ona sa KP sa slike je prodata, uzecu danas za 3500 din novu.
A jel ce biti dovoljan moj upload za HD video poziv
11.88 speed
0.88 upload
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam u emmi.
Nisam dobio nikakav CD unutra, a na snimcima vidim da svi dobijaju. Sta da radim jel da skidam drajvere i program koji koji se dobija za snimanje?
 
Poslednja izmena:
Ja koristim Win7 i nisam nikada koristio nikakve drivere. Samo je spojim na usb i to je to.
 
I ja koristim na win7 bez drajvera...
 
Posto je kamera slicna C170 (koju imam), verujem da se radi o programu koji izmedju ostalog ima motion detection recording, pa moze da posluzi kao jednostavno resenje za nadzor - ukoliko ima potrebe. Ima i jos nekih podesavanja, mada to sve radi dobro out-of-the-box, bez potrebe za nekim podesavanjima.
 
Nazad
Vrh Dno