Šta je novo?

MS Industrial Black Widow

Poslednja izmena:
imas i na nekoj strani link sa alibabe 25$kom, na 500 komada, lepe nalepnicu koju oces :)
italijani prodaju po drugim imenom...
 
I meni su skocile. To je posledica kod mene sto nema sa strane ventove.

Ово је послао 6п!
 
Kod mene je slicna situacija sa stolom kao kod tebe. Mada sam skinuo poklopce sa gornje strane i stavio mrezicu. Temperature su malo spale, mada mi je pakao u sobi (oko 30c). Prvo sam mislio da sam pogresno vratio ventilatore na procesoru :d
 
Meni vise znaci izolacija. A nadam se da ce pasti sad neki i5, pa cenim da ce i to da pomogne :D

Ово је послао 6п!
 
Stiglo kuciste upravo. Stari tip filtera za psu. Sto se prvih utisaka tice, ja sam odusevljen kvalitetom izrade, pogotovo u odnosu na LC 976b koje imam i koje je kanta obicna. E, sada, treba da prebacim sistem u njega. Je l' nema potrebe da skidam kuler sa procesora? Poskidam samo sve kablove, odsrafim plocu i namontiram je u kuciste i prikacim kablove opet?
 
Zavisi koji ti je kuler? Ako je stock onda i ne moras, ukoliko je veci ja sam skidao. Lakse je tako, zbog tezine na ploci.

Ово је послао 6п!
 
Ok mi je da skinem sam kuler, ali ne moram i montazu? LC CC 120 je u pitanju. Za koje su ploce po difoltu postavljeni odbojnici?
 
Ja ga ne bi skidao. Samo pažljivo :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
SKlopio upravo. Uzivanje bilo. Napred kablovi bombonica, a zadnju stranu samo zatvorio :D E,kako rade ovi kontroleri? Meni se cini da oba rade isti posao,to jest da kontrolisu sve ventilatore. I nema OFF kod mene ili nesto nisam odradio dobro.
 
off je sredina, a gornja i donja pozicija su brzo i sporo, ne znam sad sta je gde...

edit, mozda si i prednje i zadnji ubo na jedan kontroler... u dzek u koji bodes fanove je napisano fan 1 i fan 2
 
Poslednja izmena:
Rade kako treba, samo im treba sto godina da se zaustave, pa pomislio da OFF ne radi :)
 
Jel u Bench Shopu sigurno dolazi sa onim boljim PSU filterom? mislim nije basic ima ram?
 
Sta mislite, da li bi poboljsalo protok vazduha skidanje plasticnih rebara sa rama filtera na uduvu?
 
Meni je kuciste stiglo juce. Preko Benchmark-a sam ga narucio. Komponente mi stizu nadam se u subotu. Ukoliko bude bili tako, slikam i kacim slike od ponedeljka. :) Boga mi, kuciste je tesko. Na kutiji u kojoj su mi doneli, pise 10,4 kg.
 
I ja sam odusevljen ali selim komponente prekosutra, nemam vremena :)
Stigao sam detaljno da ga pregledam, potvrdjujem sve sto je pisano o kucistu , za ove pare ovo je zaista best of :)

Ono sto bih odradio sto se tice light modovanja, je da ubacim 8micu fan u hdd cage i to ako bude potrebno :) videcu kakve su temperature, a kasnije bi ubacio led diode bele ili plave, mada pre bi bele (cold) npr dole kod nogica i tu na frontu kod fanova, e sad ne znam kada ce to biti i da li ima poente , experimentisacu.
Pozadi skidam taj stock vent i ubacujem F12 Pro pwm, a napred cu ubaciti dve obicne F12 :) gornja dva cu videti ako ima potrebe postavicu i tu dve F12 ili prebaciti tu ove stock - da nebih bacao pare bez potrebe na toliko F12ice :)

To su sve planovi, sve ostalo nebih nista dirao, kuciste je za cable managment milina, to je jedino sto mi je smetalo na LCP PRO-920BL - Veritas koje me sluzilo super par godina.
 
Ja cu verovatno pwm 14 (jer ga vec imam pa da iskoristim) koji imam staviti pozadi, a original cu staviti na kuler kad budem uzeo lc power. I meni stizu, nadam se, u subotu nove komponente pa se biti novog pakovanja :) Izbacio sam dvd (dao ga calu) i odmah je lepse kuciste, a shvatio sam da mi ne treba, imam na laptopu.

Ово је послао 6п!
 
Pozdrav ljudi. Jel razmisljao neko o tome da li je moguce da se stranica moduje da umesto izolacije na njeno mesto se ubaci pleksiglas pa da kuciste ima lepo providnu stranicu. To mu zvuci nekako previse komplikovano gde nesto treba seci pa montirati, ne bi to bilo kako valja. Onda sam razmisljao nesto o kompletnoj zameni stranice za neku providnu varijantu. Onda bi kuciste bilo 10/10 :D
 
Nazad
Vrh Dno