Šta je novo?

MS Industrial Black Widow

Na fan kontoleru postoje 5 3pin ulaza za 5 ventilatora... Što se tiče filtera imate na strani br 2 slike na kojima se detaljno vidi kakvi su sve filteri došli uz kućište....
 
Poslednja izmena:
Puno hvala na informaciji~
 
Evo vam slike filtera, nije uži, isto je 120mm i od kvalitetne je plastike.
7d869045b011449680e0b6a4ed553e1e.jpg
 
A da ja tebe pitam gde ćeš ti smestiti u to tvoje kućište E-ATX ploču? Recimo planiraš 2011-v3 konfiguraciju. Sasvim sam siguran da će ti to pre trebati nego 360 i 420 radijatori. Dovoljan je i 240 za 99% korisnika, čak i previše.

Sta da radim sa 240mm bajo? Da hladim SSD? :d
Btw. 80% X99 ploca je ATX format, tako da to ne pije vodu. I sigurno neces E-ATX plocu od 350e ili vise staviti u kineza od 45e.
 
Poslednja izmena:
iako se slazem da ko ima za kastom lup sigurno nece gledati kineza od 45e,ali zar ovde nemere se nabudzi 2x240 rad i to opusteno?
 
Evo ja sam veceras pazario kuciste,doneo kuci,sad cu da sklapam konfu. Zamenio sam moj stari Cooler Master CM 690, i za sad me je prakticnost,mogucnosti,i ulozeno - dobijeno ostavilo bez teksta.

Kad skockam sve u komp,javljam utiske.
 
Momci kakve su vam temperature ovih dana? Jel valjaju ti ventilatori sto idu uz njega? Uzeo bih ga ovih dana, nego vidim da ima u shopu i Deepcool Dukase V2 ali bez ventilatora, to je onda ipak razlika...
 
Bez ventilatora NIKAKO ne koristiti. Kuciste je oblozeno radi smanjenja buke, tako da taj dodatni sloj vise zadrzava toplotu nego da je kuciste samo od metala.

A inace ventilatori su super, tihi su i teraju vazduh dobro u najnizem modu rada. Lagano spavam u sobi sa kompom dok mi on skida nocu svasta sa neta i sl.
 
Bez ventilatora NIKAKO ne koristiti. Kuciste je oblozeno radi smanjenja buke, tako da taj dodatni sloj vise zadrzava toplotu nego da je kuciste samo od metala.

A inace ventilatori su super, tihi su i teraju vazduh dobro u najnizem modu rada. Lagano spavam u sobi sa kompom dok mi on skida nocu svasta sa neta i sl.

Pozdrav,

Planiram da kupim ovo kuciste, pa mi treba info u vezi ventilatora na ovom kucistu jer nisam nigde nasao tu informaciju. Pitanje je, u kom smeru rade ventilatori napred (uvlace hladan ili izbacuju vruc vazduh)? Isto pitanje i za ventilator iza?

P.S. Mozda moze i da se to podesi (okrenu ventilatori), ako ima neko info neka postuje.

Hvala,
Nenad
 
Pa dovoljno je pogledati prvih 10 slika u temi i sve ce ti biti jasno. Prednja dva ubacuju, onaj pozadi izbacuje.
 
Pa dovoljno je pogledati prvih 10 slika u temi i sve ce ti biti jasno. Prednja dva ubacuju, onaj pozadi izbacuje.

Pozdrav, na osnovu svega sto sam video na google-u i na osnovu slika, situacija je zapravo obrnuta. Uvlaci pozadi, a izbacuje napred sto nema puno logike... Da li moze neko ko poseduje ovo kuciste da da informaciju iz prve ruje?

Hvala
 
Prednji ubacuju [nazalost airflow kod 3.5" HDD mounta nije bas najbolji, sto je i jedina prava mana kucista, poprilicno mala mana al ajd], zadnji izbacuje. Ultra tihi rad.
 
A kakve su temp u ovim ljetnim danima?

Poslano sa mog Tesla Smartphone 6 koristeći Tapatalk
 
Iscitah temu sad, vidim da pominjete revizije kao i gumene kapice. Ako moze neko na PP da mi baci gde je uzeo tu noviju reviziju i da ima te kapice, posto cu da ga uzmem/narucim sutra :D Unapred hvala :)
 
Ja sam uzeo od Monitor Systema i jako sam zadovoljan. Najjeftinije nude ovaj model a usluga i isporuka su bili savrseni. Imam gumene kapice za front panel [stavio sam samo za card reader i mic], ali nemam onaj enhanced filter za PSU-u.
 
Da i mislio sam kod njih da uzmem. I onako su mi najblizi. Doduse nisam zadovoljan njihovim resavanjem garancija, ali to je druga prica.
 
A ima li neka opcija ako se izgubi neka gumena kapica?
 
[No message]
 
Auf, nadam se da neces imati problema sa hladjenjem.
 
Nadam se da necu. Moram da promenim vent. na cpu kuleru. Uzasno je bucan, a stavio sam neki xilence da izvlaci na cpu (nema na slikama, posle sam ubacio). Danas je bas bilo toplo (potkrovlje), nisam upalio klimu da vidim koliko ce se u igri zagrejati gpu i bio je na 77 stepeni max.
 
Најбоље би било кад би некако пробио онај део назад на столу, да "ваздух може да струји".
Овако је скоро као да имаш кућиште у кућишту :)
 
Pozadi i nema nista, rupa je :D Da nije, davno bih je napravio :D
 
хаха, на слици ми изгледа као да је затворено :p
Онда нема проблема.
 
Ajd' jedno malo glupo pitanje.

Je li neko merio temperature gde postavljate ssd-ove? Tu iza ploče, ili odmah iznad napajanja, direktno ispod grafičke, videh na nekoj fotografiji?
 
Nazad
Vrh Dno