Šta je novo?

MS Industrial Black Widow

SDC10005.jpg
Ovako to izgleda sa minimalno sređenim kablovima, kvari sliku dvd-rw na kraju ima da izleti iz kućišta... :D Moram da kupim još 4 dodatna bela ventilatora od 120 mm... Kućište je babaroga za ove pare nema bolje.. Materjal koji je upotrebljen je odličan na slikama se vide prelazi u crnim bojama zato što nisu iste teksture na plastici i farbanim delovima. Mana je nedostatak reset dugmeta, filter ispod napajanja se teško vraća nazad i vrlo lako se može oštetiti ako se ne pazi i hdd mesta. Inače sve ostalo vrh ma ko da sam kupio fractal design :D !!! Uskoro i youtube video samo da napravim vreme za obradu i render ..... Pozzzzzz !!!!
 

Super je ovo, maltene ne moze puno bolje sa mini plocom jer mobo plate nema cabling rupe koje odgovaraju duzini tih ploca na dnu [izmedju ploce i PSU-a]. Ima samo ovaj jedan hole tu gde su ti SATA portovi.

To je jedan od razloga zasto mislim da uzmem ASROCK 970 Pro3 R2.0 umesto manje 970M verzije. Cene su maltene indenticne, pa sto da ne.

edit - nema reset dugme? lol
 
Da nema možda neku varijantu ako zadržiš power taster x sekundi da odradi reset ili nešto slično?
 
Nogice su ušrafljene tako da njih možeš da skineš... E sad maska koja skriva napajanje je nitovana. Znači ako ti je baš stalo da je skineš morao bi to bušilivom da radiš tj morao bi da razbušiš nitne . Nadam se da ti je ovo pomoglo ... Uskoro kačim na youtube moju recenziju kućišta kao i slike ovde na forumu ... Veliki pozzzzz

Hvala!. Pomoglo ;)

Još jedno pitanje...jel svi ventovi mogu 14mm (2napred, 2gore i 1nazad)
 
Jel stvarno smanjuju buku te stranice, kakvi su ventovi ti? Jel ti tisina ili jok :D
 
Kad zablokira komp ako držiš power dugme 5 sekundi komp se ugasi... Ovo ne zavisi od vrste kućišta za sve kompove je isto... U ovom kućištu sad imam kao što vidiš 5 ven od 120 mm i mislim da je za koju nijansu tiše od starog kućišta u kom su bila 3 ventilatora... Na kontrolore za ventilatore može da se nakači 5 ventilatora....
 
Не зависи од кућишта него од подешавања у биосу, да ли дугме тренутно гаси или то ради после 4 секунде.
 
No problemo, nego kad odradiš modovanje kućišta nakači slike da vidimo kako to izgleda ... ;)
 
Inače ovo kućište možete pronaći na netu pod nazivom "SAMA Black Widow" (za više informacija).
Ima još kućišta od ovog proizvođača pod nazivom "SAMA".
Kako je kućište "svježe" na tržištu, nema baš puno recenzija, ali evo naletio sam ovdje na par slika i informacija.

 
Poslednja izmena:
Inače ovo kućište možete pronaći na netu pod nazivom "SAMA Black Widow" (za više informacija).
Ima još kućišta od ovog proizvođača pod nazivom "SAMA".
Kako je kućište "svježe" na tržištu, nema baš puno recenzija, ali evo naletio sam ovdje na par slika i informacija.

Čekaj, nije valjda da su "naši" MSI samo Vijetnamski distributeri?. Jao, kako ću da se smorim, a taman sam mislio da imamo nešto okay naše :(

Mislim ... kućište je na prvi utisak 5/5 za cca 47€.

@Mau53r *edit: jbt. i video je isti, samo sto ima 1080p: https://www.youtube.com/watch?v=B-CD9oFafrk
 
Poslednja izmena:
Нити су наши нити можеш да очекујеш да неко из овог краја нешто сам уради. Ако нису кинески, онда су из неког комшилука ... кинеског.
 
Ma sve je to iz Kine (Place of Origin: Guangdong, China - Mainland)
Na alibabi je minimalna narudžba 500 komada po $25.

Inače kućište mi djeluje fino za te pare.
Ove ili iduće godine trebam sastaviti dva računara za neke poznanike, vjerovatno ću uzeti ovo kućište u obzir, osim ako se ne pojavi u međuvremenu nešto bolje za iste pare.
 
Poslednja izmena:
Stiglo mi je kuciste [kupih od najjeftnijieg listinga na ITSvet-u], javicu impresije za oko nedelju dana kada mi stignu ostale komponente.
 
glas u SAMA videu je carski !
 
meni smeta što priča sa južnosrbijanskim akcentom.
 
Stvarno piše. Ali ga na slikama nema. Možda glasovno komandovanje?!?
 
Vidim da vas sve interesuje šta je palo..... :D Pao je SSD na svu sreću tepih ispod stola je mek a i SSD je u pitanju da je HDD pao oprostio bih se od pola svojih podataka :D... Inače nimalo se ne kajem zbog kupovine ovog kućišta best buy !!!
 
Quick report, zavrsih malopre build i stvarno moram reci da je MS Industrial Black zaista odlicno kuciste. Build quality i kolicina prostora za rad je zaista impresivna.

img_20160521_131550xlomr.jpg

img_20160521_13145743qau.jpg

img_20160521_150513qqo7h.jpg

img_20160521_143948f9oat.jpg


Jedino sto mi je ostalo da uradim je da povezem ova 2 fan porta u plocu, mada posto se nisam bavio tom tematikom do sada u starom kucistu, jos nisam odlucio kako i gde. :)

Sto se samog kucista tice, APSOLUTNO SVE REPORUKE!
 
Poslednja izmena:
I ne, nema reset dugmeta. :D

edit - heh, dovoljno je samo nakaciti fan controller na molex, i sve radi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno