Šta je novo?

Steelseries WoW MMO Mouse

iSpirit81

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruke
2,382
Poena
130
Pozz drugari,ne mogu ovog starog misica nikako da spojim sa win10.
Elem,windows je nasao Genericki drajver.Ne mogu da nadjem prave drajvere za ovog misa za desetku.
Kada instaliram v3 SteelSeries Programa,ne vidi misa uopste,kao da ne postoji.

Sta mi je ciniti ?

steelseries-world-of-warcraft-mmo-gaming-mouse.jpg
 
gear2 u compatability mode-u,probao bih prvo za modu za win7.
 
Na win7 sve radi normalno.
Instalirao sam SteelSeries verziju 3,u Program files,nadjem gde je instalirao,otvorim drivers i pokrenem dpinst64,al nista.
Uopste nemam drajver u Device Manager instaliran za misa,vidi ga kao HID Compilant Mouse,kao obicng misa.
Svetli narandzasto,odvratno je.
Imam tastarturu koja svetli zeleno i g1 Kilera koji takodje sljasti zelenkasto,ali mis me ubija u pojam.
 
Zaboravih ono sto je i najbitnije...Mis ima 15 fizickih dugmica koji uopste ne funkcionisu jer nemam instaliran drajver.
Nigde ne mogu da ga pronadjem po netu za win10.
 
ne radi sa endgine 3,vec sa 2.a ako je legendary edition imaju poseban interfejs za njega (koji se skine sa sajta).compatability mode je tvoj prijatelj. :)
 
Umart,probao sam dvojku,ali se ne setih za compatibility mode,sa v3 sam probao Compatibility al dzaba.Veceras cu probati to sa dvojkom.
Ubi me u pojam.Mada,razumem,mis je stariji i tesko da ce biti drajvera za win10,to sam odmah pomislio i tako i bi.
Inace,nije legendary edition.
Usputno,hvala na pomoci.
 
imas tri moguca resenja - endgine 2,softver za legendary i softver za cataclysm verziju.jedno od ta tri u compatability mora da proradi. :)
 
na sajtu nadjoh engine v2 i v3,catalysm nikako ne mogu da nadjem po netu.
 
Sa tog prvog sam skidao engine v2 i v3.
Za Catalysm HVALA.
Probacu veceras sve varijante.
 
svi su ti na tom prvom,na dnu su linkovi za legacy softver.
 
Capture3.jpg

Capture4.jpg

Uspeo sam preko Catalysm...ali nece da primi podesavanja.
 
...recimo u win7x64,engine 2 sljaka na keca.Inace ovi SS su iz win10x64,ali nista ne reaguje na misa.Samo ne znam,cini mi se...da li drajver treba da bude genericki..?jerbo windows vidi kao HD Compliant mouse.
 
ne,treba ti neki od ovih drajvera pa koji proradi.pobrisi sve pa probaj sa ovim zadnje okacenim drajverima+endgine 2,sve u compatability modu,ako ne prodje pokusaj i sa compatability mode za win8.na kraju,pisi steelseries-u,tj otvori support ticket.
 
Nazad
Vrh Dno