Šta je novo?

Blackberry Passport

@DARK SIDE
Radi mi navigacija super. Jedini problem što sam uočio je da ne pamti istoriju, favorite i uvek moram proći početna podešavanja.
Pokušavam to da rešim, razumem se malo u iGO, važan mi je odgovor da znam u kom pravcu da kopam.
Kako je kod tebe, msm jel ti imaš/nemaš ovaj problem?
 
@DARK SIDE
Radi mi navigacija super. Jedini problem što sam uočio je da ne pamti istoriju, favorite i uvek moram proći početna podešavanja.
Pokušavam to da rešim, razumem se malo u iGO, važan mi je odgovor da znam u kom pravcu da kopam.
Kako je kod tebe, msm jel ti imaš/nemaš ovaj problem?
Na žalost nemam više Passport a i ne sećam se.. Sada nišanim Blackberry KeyOne...
 
ok, nema veze...
.... sredio, uspeo sinoć uspešno da dodam/izmenim sys.txt, sad sve radi, srećna nabavka BB KeyONe... :)
 
ok, nema veze...
.... sredio, uspeo sinoć uspešno da dodam/izmenim sys.txt, sad sve radi, srećna nabavka BB KeyONe... :)

Ajde ako nije problem napisi tacno koju verziju programa si ubacio i sta si tacno uradio. Trebace mi uskoro.
 
pazi, ja koristim BB Classic a imam iGO za Passport, nije htelo raditi, te sam morao praviti izmene.
Inače verzija je iGO Primo 2.4 iGO_Israel 9.6.29.5786 pravljen 10.03.2014 , skinuo ova tema, 10 strana #149, pogledaj i #148. Nažalost link je mrtav, ne znam da li ga @DARK SIDE još ima, pogledaj dva posta gore. Ja nemam nalog nigde za upload, a i nisam baš upućen gde šta kako:(
Za pomoć oko iGO nije problem, samo ako dodješ do linka.
 
Poslednja izmena:
@Solesoslav
Ne javljaš se na forum, a ja skonto kako da ti doturim iGO_za _pssport.
Pa,ako ti još uvek treba https://1drv.ms/f/s!Ai_T5nN922F74QljIHlvk_0rpUGb
Imaš zpakovan i moj sysClassic.txt, ako ti zatreba, naravno obriši/preimenuj ovo Classic :)

Važno:
Folder iGO mora obavezno biti u uredjaj/misc/android pa onda instal.

Ja sam morao dodati neki moj sys.txt da bi proradio na Classic, ali nije pamtio podešavanja, te sam morao svaki put ispočetka proći podešavanja.
Izguglao i dodao u [folders] ovo:
data="/storage/mnt/sdcard/iGO"
sdcardpath="/storage/mnt/sdcard/iGO"

Važno:
ovo u sys.txt pod [folders] > /storage/mnt/sdcard/iGO < je putanja kako vidi iGO, tako mora biti bar na Classic, a to mi je pokazao ES File Explorer. Moraš tako jer po BB menageru, putanja je:
> uredjaj/misc/android/iGO <
a putanja je ovo pod [foldrs]: linked_root_list="/storage/mnt/sdcard/iGO"
Evo moj ceo

[folders]
data="/storage/mnt/sdcard/iGO"
sdcardpath="/storage/mnt/sdcard/iGO"
linked_root_list="/storage/mnt/sdcard/iGO"
;has_secondary_root=0
;secondary_app="android_linked_root"
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
user_backup_path="android_linked_root"

Stavio sam mape i poi Srbija 2016.Q3 , bile bagovite 2016.Q4, a ne znam jel su ispravili sa 2017.Q1, ti kako hoćeš.
Ima skinova ali ne rade na Classic, nisam rešavo, kao ni sped.cam itd. sretan što uopšte radi.
Probao malo u lokalu po poznatom terenu, radi super. GPS me prvi put brzo našao, posle me nalazi i u zatvorenom, za koliko sam ga probao nije gubio signal, zadovoljan sam kako rutira, dobro me prati na putu, brzo preračunava rutu kad promašim(namerno), Nevena priča na vreme.
 
@Solesoslav
Ne javljaš se na forum, a ja skonto kako da ti doturim iGO_za _pssport.
Pa,ako ti još uvek treba https://1drv.ms/f/s!Ai_T5nN922F74QljIHlvk_0rpUGb
Imaš zpakovan i moj sysClassic.txt, ako ti zatreba, naravno obriši/preimenuj ovo Classic :)

Važno:
Folder iGO mora obavezno biti u uredjaj/misc/android pa onda instal.

Ja sam morao dodati neki moj sys.txt da bi proradio na Classic, ali nije pamtio podešavanja, te sam morao svaki put ispočetka proći podešavanja.
Izguglao i dodao u [folders] ovo:
data="/storage/mnt/sdcard/iGO"
sdcardpath="/storage/mnt/sdcard/iGO"

Važno:
ovo u sys.txt pod [folders] > /storage/mnt/sdcard/iGO < je putanja kako vidi iGO, tako mora biti bar na Classic, a to mi je pokazao ES File Explorer. Moraš tako jer po BB menageru, putanja je:
> uredjaj/misc/android/iGO <
a putanja je ovo pod [foldrs]: linked_root_list="/storage/mnt/sdcard/iGO"
Evo moj ceo

[folders]
data="/storage/mnt/sdcard/iGO"
sdcardpath="/storage/mnt/sdcard/iGO"
linked_root_list="/storage/mnt/sdcard/iGO"
;has_secondary_root=0
;secondary_app="android_linked_root"
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
user_backup_path="android_linked_root"

Stavio sam mape i poi Srbija 2016.Q3 , bile bagovite 2016.Q4, a ne znam jel su ispravili sa 2017.Q1, ti kako hoćeš.
Ima skinova ali ne rade na Classic, nisam rešavo, kao ni sped.cam itd. sretan što uopšte radi.
Probao malo u lokalu po poznatom terenu, radi super. GPS me prvi put brzo našao, posle me nalazi i u zatvorenom, za koliko sam ga probao nije gubio signal, zadovoljan sam kako rutira, dobro me prati na putu, brzo preračunava rutu kad promašim(namerno), Nevena priča na vreme.

Hvala puno. Bio sam u nekom rasulu od obaveza i nisam ulazio na forum puno. Pustio sam da se skida. Svaka cast na trudu, jos jednom hvala. Dao sam ti rep.
 
nema na čemu, tu smo da se pomažemo. Nadam se da ćeš uspešno instalirati iGO i da će te dobro služiti.
Hvala za rep, nisam znao za ovu opciju, a trebala mi par puta :) Trebao sam pažljivije prelistati kako funkcioniše forum :)
 
Čitam da i KeyOne ima problem sa odvajanjem ekrana kao Passport. Razmišljam da ga kupim uskoro, ali me ta informacija nervira, jer ne kapiram kako su dozvolili da im se ponovi isti banalni problem.
 
Da, nema lepljivu traku (adheseve) koja bi trebala da drzi ekran za kuciste sto moze da bude opasno i pri najmanjem fizickom naprezanju.
 
gledao sam test.Imao sam passport.Nije mi se odlepio ekran iako ga nisam stedeo. A iskakanje ekrana nije nikakav problem i lako se resava.Malo je pre naduvana ta prica.
 
Moguće je da se meni desilo i zbog toga što je ceo ekran izlomljen, jer je telefon padao, ali sam na CrackBerry video da se mnogima desilo iz čista mira.
 
Moguće je da se meni desilo i zbog toga što je ceo ekran izlomljen, jer je telefon padao, ali sam na CrackBerry video da se mnogima desilo iz čista mira.
nece to iz cista mira i u to sam siguran. nego su drzali u farmericama i kada sednu savijaju blago fon pa se usled toga odvoji ekran. .. A posle svi kakaju kako im se desilo iz cista mira..A ekran se lako zalepi i vrati na mesto anyway
 
Okacio sam ga zbog price o iskakanju ekrana. Mozda je to i prednost, lakse zamenis ekran prilikom nekog kvara......
 
Poslednja izmena:
KEYone!!! da se pitam, dizajneru bih ladno dao Nobelovu, vrh :)

Poslano sa mog Classic koristeći Tapatalk
 
Keyone: Mnogo jaka autonmija baterije tj najjači od svih androida ove godine. Šteta što je CPU slab pa ne odrađuje skoro nikakav proces u noćnim slikama, koje su brljave..Danju Sony senzor slika super..Noću malo lošije.. I to mu je pored nepostojanja qi wireless charging mana. Ostalo je super.
 
Po meni, takav telefon se ponajmanje uzima za slikanje, posebno noću.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
moji prioriteti, naravno ako/kad mogu novčano da ispratim :)
Nisam zahtevan korisnik.
-Izgled + "onaj" osećaj da držiš nešto moćno u ruci, po meni tu BB najači, a sad s Keyone, otkino sam
-baterija
-performanse
-kamera...



Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Isto i kod mene, kamera mi je najmanje bitna.

KEYone je prelep, uzeću ga čim bude moguće naći ga u blizini.
 
Jel Keyone ima isti senzor kao Pixel? Da li zbog toga pravi kvalitetnije slike od Priv-a? Deluje mi da Priv ima mnogo jaci SoC, ali svugde kazu da Priv secka, dok je Keyone skoro skroz gladak, sta vi kazete na to? Kakav je Keyone u odnosu na Passport sto se tice battery life-a?
 
Ја се извињавам што упадам овако, али нигде на нету нисам успео да нађем одговор, а ово је једина група на коју сам налетео, да људи активно учествују.
Изгубио сам пуњач за "blackberry classic", па ме занима да ли неко може да ми каже где набавити оригинални пуњач? Контактирао сам увознике Quadra али ми ни они нису могли рећи. Хвала унапред и још једном се извињавам на упаду
 
Jel Keyone ima isti senzor kao Pixel? Da li zbog toga pravi kvalitetnije slike od Priv-a? Deluje mi da Priv ima mnogo jaci SoC, ali svugde kazu da Priv secka, dok je Keyone skoro skroz gladak, sta vi kazete na to? Kakav je Keyone u odnosu na Passport sto se tice battery life-a?
isti sensor ima. Ali nema toliko jak cpu da odradi dobar postprocessing, pa nema dobre noćne slike kao Pixel.
 
B-ZiGER, kakvi su utisci u odnosu na Passport? Ja sam naivici da ponovo uzmem Passport, samo u silver verziji, ili da se isprsim malo za keyone :)
 
@zduhac apsolutno sam u istoj situaciji [emoji23] btw. imam Samsung S7, pre njega IP 6s, ali bleki su telefoni kojima pokazuješ razlicitost i stil. Jes' da S7 radi kao zmaj ali ne izaziva nikakvu emociju kad se uzme u ruke. Imao sam i Q20 i Passport i to su jedini telefoni koje dok sam nosio daju poseban filing. Ovo sve ostalo Copy-Paste. @B-Ziger ako moze neki rivju uskoro bili bi smo jako zahvalni. [emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@zduhac apsolutno sam u istoj situaciji [emoji23] btw. imam Samsung S7, pre njega IP 6s, ali bleki su telefoni kojima pokazuješ razlicitost i stil. Jes' da S7 radi kao zmaj ali ne izaziva nikakvu emociju kad se uzme u ruke. Imao sam i Q20 i Passport i to su jedini telefoni koje dok sam nosio daju poseban filing. Ovo sve ostalo Copy-Paste. @B-Ziger ako moze neki rivju uskoro bili bi smo jako zahvalni. [emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk

Ja trenutno imam iphone se, odlican je telefoncic moram da priznam, al sam skontao da me vise ne interesuje milion aplikacija, vec one neke osnovne, za svakodnevnu upotrebu. A misljenja sam da bb passport moze da posluzi za takve stvari. Taj osecaj kad uzmes bold 9900 ili passport u ruke, kad kristalno jasno cujes sagovornika, pustis na spikerfon i razgovaras sa drugog kraja sobe, mene je to odusevljavalo. Ali Keyone mi nazalost nekako ne deluje toliko "cvrsto" kao raniji modeli. Moguce da gresim, videcemo sta kaze B-Ziger, kakvi su njegovi utisci.
 
Nazad
Vrh Dno