Šta je novo?

Blackberry Passport

U Kanadi na popustu 270€ dok traje popust!!! Silver edition


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Исто је и у Европи, тј мало виша цена. Ако је неко заинтересован са му донесем нешто, јавите ми. Ја долазим из Италије за Св Николу.
 
Ja mogu komad da dobijem od drugara on dolaZi uskoro!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta donosi updejt? Ako rešava bagove sa android aplikacijama to bi bilo extra.tj da rade neke novije verzije.
Kod mene ga još uvek nema kad odem na softver updejte opciju. :S:
 
Poslednja izmena:
Cekam silver da mi stigne pa da vidim... realno ocekujem da rade android aplikacije bez bagova kao viber itd


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super :) hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iGrann nema stories, ne može da se klikne na profile koje oni koje mi pratimo zaprate, mora svaka slika pojedinačno da se otvara... najbitnije - ne može lepo da se okači slika koja nije kvadrat, nakači joj ivice sa gornje i donje strane

a Instagram app mi ne radi već mesecima, kako su je apdejtovali
 
Ja sam uspeo sve sto mi treba da instaliram. Tako da vec nekoliko dana uživam. Viber, tapatalk itd... baterija je odlicna na novom OS I dosta bolja. Jednostavno, android s7 edge je otišao tj prodao sam ga. I za sve ovo vreme nije mi ni jednom zatrebao za moje potrebe. Za sada sam zadovoljan. Telefon je brz,intuitivan I jako usluzan.

Sent from Blackberry Passport
 
Jos jedna napomena ko zeli da ima skroz cunkcionalan telefon to je dada iPhone 7, a ko zeli nesto sto nema svaki drugi to je passport. Pozdrav

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jos jedna napomena ko zeli da ima skroz cunkcionalan telefon to je dada iPhone 7, a ko zeli nesto sto nema svaki drugi to je passport. Pozdrav

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Meni iphone nije nikada bio skroz funkcionalan iz mnogo razloga... Ne mogu da gledam preko popcorn time filmove i serije..Na androidu samo sharujem popcorn time na smart tv ekran. Ako hocu da sharujem na smart tv slike i video moram da skidam neke aplikacije za koje ne znam ni kako se zovu a na androidu je to default... i mnogo toga..Iphone, koji moja supruga ima nikada nije bio potpuno funkcionalan iako je highend model.Jer IOS je poludovrsen sistem...Dolazimo do toga da svako koristi ono sto mu treba.A najkompletniji je android tj. sigurica je da dobijes sve.

Sent from my Note Pro 12.2
 
BB ekipa, može pitanje 1/2 ovde, msm da je bzvze da otvaram temu???

Pre par dana nabavio polovan kao nov Q 20_Classic _OS 10.3.2.2836 :) Ovo mi je prvi susret s BB OS.
Učim se još ali mi ide polako, oduševljen sam što telefonom što OS-om :)

Problem je, što mi redovne text. poruke odlaze ošišane.
Dolazne poruke su s kvačicama i na WhatSapp idu/stižu lepo s kvačicom
Display jezik je English, dodao srpsku(latin) tastaturu, štrikliran Specijal Charter, prikazuje mi slova s kvačicom, piše ih dok kucam a kad pošaljem poruku ode bez kvačica???
Jel se to može podesiti, a ja ne znam???
 
Poslednja izmena:
Izvinjotka, večeras SMS proradio, poruke idu s kvačicama na latiničnim slovima. Izgleda je bio neki bug :)

Ajd sad još ovo.
Imam gomilu apk sačuvano, još dok sam koristio Android, ali nemam Tapatalk. Gde mogu naći stariju verziju, jer ova nova ne radi?

Sent from my L925
 
Izvinjotka, večeras SMS proradio, poruke idu s kvačicama na latiničnim slovima. Izgleda je bio neki bug :)

Ajd sad još ovo.
Imam gomilu apk sačuvano, još dok sam koristio Android, ali nemam Tapatalk. Gde mogu naći stariju verziju, jer ova nova ne radi?

Sent from my L925
samo da si jednu stranicu unazad citao video bi


Odavde se skidaju free apk i nema malware ----- https://www.apk4fun.com
Neke rade, a neke jok...Instagram radi...

a moze da skines Cobalt programe pa ce da ti radi google play store..tako da mozes da skidas android programe kao da imas android telefon

https://forums.crackberry.com/showthread.php?t=965257
Sent from my Note Pro 12.2
 
Poslednja izmena:
Hvala kolega, ali prošli petak sam imao prvi susret s BB fon. Hteo sam prečicom da dodjem do Tapatalka koji radi, da mogu lakše pratiiti par foruma :)
Ne mrzi mene čitati, polako hvatam konce šta kako. Pročitao sam ja izmedju ostalog i ovu temu, skinuo pomoću te prethodne str. s apk4fun.com Tapatalk 6. ali ne radi. Otvorio i skinuo Cobalt prog. ste str. ali tek treba da skontam kako šta sa tim :)
Inače instalirao sam Viber, Parking Manijak, Vip Račun s SD-Card. Viber radi dobro (poruke, poziv), apk Parking Manijak ne radi, kad pošaljem poruku samo dva puta zavibrira ali se ništa ne dešava. VIp Račun kad pošaljem poruku samo se zacrni ekran i tako stoji. Jbga ne može na brzaka sve skontati, nadam se skockaću ja ovi moj BB-Classic :)
 
Zvanicna podrska nestace a pitanje je kako ce da radi? Sve ide preko raznih kombinacija i mogu da kazem da neke aplikacije ne funkcionisu kako valja, sada sam ostavio BB da koristim kao rezervni tel i koristim iskljucivi zvanicne aplikacije jer mi je dojadilo da budzim vise sve!!! S7 edge je za sve ostalo BB Passport je tu kao simbol da sam ostao BB fan i da ga se ne odricem lako a aplikacije...tu je S7 edge

Sent from my SM-G935T using Tapatalk
 
Nisam probao whatsup jer ga imam native u Passportu.ako ukinu instaliracu..

Sent from Blackberry Passport
 
Video sam kad je kolega na Q10 'sideload'-ovao Viber .apk, i to je skroz lepo radilo bez greske bukvalno. E sad recimo HERE maps nisu htele da rade... Shvatam da je ta opcija sa android apps ipak malo klimava

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Video sam kad je kolega na Q10 'sideload'-ovao Viber .apk, i to je skroz lepo radilo bez greske bukvalno. E sad recimo HERE maps nisu htele da rade... Shvatam da je ta opcija sa android apps ipak malo klimava

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ja sam našao viber koji radi super na 10.3.3
105b281437fb387fc1515f008125816e.jpg



Sent from Blackberry Passport
 
Eto vrh, sad znamo i verziju :)

Da li imate neko kvalitetno i jeftino (citaj besplatno) resenje za offline mape?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Eto vrh, sad znamo i verziju :)

Da li imate neko kvalitetno i jeftino (citaj besplatno) resenje za offline mape?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
meni je u jednom servisu tip ubacio Igo navigaciju sa adekvatnom rezolucijom ekrana i radi vec 2 godine odlicno.

Sent from my Note Pro 12.2
 
Hvala, bas cu istraziti malo. Posto mi je i to jedna od bitnijih stavki :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imaš na fejsu grupu Blackberry Srbija. Ima jedan post od pre par meseci gde je ubacen IGO za Passport. Ja sam ga skinuo odatle i radi perfektno.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala kolega za link, inače sam se te hteo zamoliti za par screenshotova od foldera iGO. :)
Razumem se malo u iGO, instalirao sam mnogima iGO ali na BB Classic danima ne uspevam nikako. Sad imam odakle da prepisujem :)
Uzgred instalirao sam Tapatalk 5.8.4, pomoću kompa s apk4fun, ja sam pre pokušavao direktno s telefona pomoću browsera, nije mi išlo.

Jel koristi neko apk Parking Manijak, jel radi to na BB 10 OS???
I molim da mi se pojasni. Na prethodnim stranama piše " pažnja 10.3.3 su beta, pa nema nazad, a malo dalje Android apk rade bolje ako se updejtuje na 10.3.3, šta mi je činiti???
 
Nazad
Vrh Dno