Šta je novo?

Blackberry Passport

Kod mene neće, probao sam i sa Amazona i sa PlayStore.
Kasno sad, odmah sam apdejtovao na najnoviju verziju. Kod mene je to 10.3.2.2836, ali vidim da postoji i novija, samo što je još nisam dobio ni na Passport ni na Q10

Evo i dve sličice:

DRePdjK.jpg

VjtZA6j.jpg
 
Kod mene neće, probao sam i sa Amazona i sa PlayStore.
Kasno sad, odmah sam apdejtovao na najnoviju verziju. Kod mene je to 10.3.2.2836, ali vidim da postoji i novija, samo što je još nisam dobio ni na Passport ni na Q10

Evo i dve sličice:

DRePdjK.jpg

VjtZA6j.jpg

Gledaj sad ovako: ako nece da ti se instalira viber onda je vec bio instaliran pa je deinstaliran untelefonu.Jer zadnji rom pravi problem sledece prirode: mozes da instaliras androd app ali kada deinstaliras on nestane sa ekrana, ali ostaje u sistemu. ako pokusas da instaliras amazon pokazuje da je vec instaliran i daje ti opciju samo da pokrenes. Krenes da pokrenes ali puca... jedino resenje ti je kompletan reset. ili da cekas ovu noviju verziju,koja bi trebalo da otkloni taj bug.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ma ja sam ga instalirao najpre sa PlayStore, ali nije radio. Kada probam sa Amazona, dešava se to što si napisao.

Mrzi me da resetujem zbog Vajbera, valjda će biti neki apdejt.
 
Našao sam rešenje za brisanje Android aplikacija.

U private browsing modu otvoriti sledeći link: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39879918 i instalirati app.
Nakon instalacije restartovati telefon.

Kada se telefon uključi ponovo, ući u BlackBerry Google ID i deinstalirati neželjene aplikacije.

Prateći sve te korake, deinstalirao sam Viber, sada ga instalirao sa Amazon APP store i sada radi.
 
Našao sam rešenje za brisanje Android aplikacija.

U private browsing modu otvoriti sledeći link: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39879918 i instalirati app.
Nakon instalacije restartovati telefon.

Kada se telefon uključi ponovo, ući u BlackBerry Google ID i deinstalirati neželjene aplikacije.

Prateći sve te korake, deinstalirao sam Viber, sada ga instalirao sa Amazon APP store i sada radi.

Bravo. Snasao si se... Bice update uskoro...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Konačno tema o telefonima na kojoj se članovi ne hvataju za gušu. :)
 
meni se svidja passport, voleo bih da probam. trazim neki polovan za do 150 evra cisto da vidim kakav je.
 
ma bude ih za manje. promako mi jedan za 170, ali je bio perfektan bez tačkice i sa garancijom od godinu i nešto dana. ispašće neka dobra ponuda...
 
Sinoć dobih ponudu da zamenim Passport za S6
Samo sam se nasmejao. :)
 
Sinoć: "Je l' to telefon? Odvratan je".
Preksinoć: "Au što je moćan, gde, pošto, kako radi..."

Ne znam da li još neki telefon izaziva ovoliko podeljenih reakcija. Ljudi se ili zgroze ili oduševe, ali svi ga uzmu u ruke i komentarišu. :)

Sent from my BlackBerry Passport
 
Sinoć: "Je l' to telefon? Odvratan je".
Preksinoć: "Au što je moćan, gde, pošto, kako radi..."

Ne znam da li još neki telefon izaziva ovoliko podeljenih reakcija. Ljudi se ili zgroze ili oduševe, ali svi ga uzmu u ruke i komentarišu. :)

Sent from my BlackBerry Passport
a brzinu i fluidnost rada ne gubi.Praktican OS. imam Note 5 i lakse radim na Q30. takodje greske u kucanju na note 5 me smaraju. on screen keyboards...njesra.. Fizička tastatura zakon

Sent from Note 5
 
Kad je baterija na izmaku, desi se da telefon proguta reč. Npr. otkucam "idemo", izađe "ide" i onda se pretvori u "i". Dešava se samo ispod 5% baterije i pri baš brzom kucanju.

Multitasking i fluidnost su skoro perfektni.

Sent from my BlackBerry Passport
 
Gde to ima passport za 150eu ja uzimam dva komada lol oma.
Ja sam dug period koristio predikciju ali sam shvatio da me smara. I ugasio sam sve te pomoci ionako kucam dovoljno brzo ovako na Passportu.
 
gledas oglase, tih telefona koji su eol se svi resavaju sad...

nego, ja cu ipak da uzmem venice jednog dana, kako stvari stoje...
 
Bem ti aluminijum, nosio sam telefon u džepu farmerki i malo se iskrivio ram. Zanemarljivo, ali videću nekako da ga ispravim.

Nakon dva meseca korišćenja - prezadovoljan sam. Perfektan je za moje potrebe, baterija je sjajna, a svuda privlači pažnju. Stigla danas i futrola sa AliExpress, koštala 2 dolara.


hbh8goT.jpg
 
Bem ti aluminijum, nosio sam telefon u džepu farmerki i malo se iskrivio ram. Zanemarljivo, ali videću nekako da ga ispravim.

Nakon dva meseca korišćenja - prezadovoljan sam. Perfektan je za moje potrebe, baterija je sjajna, a svuda privlači pažnju. Stigla danas i futrola sa AliExpress, koštala 2 dolara.


Pogledajte prilog 201551
Imas na ali express celu šasiju za Passport za smešne pare. A ako nećeš, odnesi u servis, jer mora da se skine sve I onda se pravilno ispravi.

Sent from BlackBerry Passport
 
Ipak će mi trebati taj sa ekranom, ispao mi telefon večeras i pukao ekran.

Sent from my BlackBerry Passport
 
e greota....

pazi se kad kupuješ ekran, gledaj da uzmeš ili original, ili nekog kvalitetnijeg kineza, da ti ne zapadne neki loš kinez smorićeš se.
 
Hvala!

Nađoh u Beogradu jedan servis u kojem kažu da imaju originalan ekran, sutra idem da vidim da li je to zaista slučaj.
Ode 120 evra na glupost...
 
Hvala!

Nađoh u Beogradu jedan servis u kojem kažu da imaju originalan ekran, sutra idem da vidim da li je to zaista slučaj.
Ode 120 evra na glupost...
80 eu je nabavna u SR za ekran. Znači za ruku ti uzimaju 20eu. To je to... Nabavljaj neku futrolu.. Što kažu babe, greota.

Sent from BlackBerry Passport
 
Moraću, nije dovoljan case za leđa.

Samo da nađem neku lepu na Aliju, a da nije kožna.
 
ProMobi je servis sa kojim Quadra sarađuje, kod njih je ekran 23.000 dinara.

Videću još da li ću kod njih da odem ili u Switchel, ali znam da moram da nabavim neku torbu za ovaj telefon. :D

Sent from my BlackBerry Passport
 
Nazad
Vrh Dno