»RSS Benchmark sajt

Strana 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819
      Prikazani rezultati od 271 do 283 od ukupno 283

Tema: Blackberry Passport

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        662
        Ja to proverim tako što odem na APK mirror, pa gledam koja verzija Androida treba kojoj aplikaciji ili samo probam .apk ili sa PlayStore.
        Ne znam šta ti sve treba, pa ne mogu da preporučim nešto sa BBW.

One koje ja koristim su ContactX, iGrann, Parrot, SoundHound, scroBBle, RAR (sad vidim da je postala RAR+ZIP 10 i da košta 0.99$), SuperTube (video ide i u background-u, odlična stvar)

sa Androida imam najnovije verzije XPlayer, WhatsApp (da bi šerovao fajlove treba ti još i memorijska kartica i WhatsApp fixer sa BBW), mts centar, Peggo, Aladin, Maps.me, ImgurApp, Insajder, Blic, B92, Mozzart, OneNote, Twitter, OneDrive, IntesaMobi...
        od starijih koristim Instagram 9.0.1, Viber 5.6.5 i FB Messenger (ne mogu da se setim verzije)

pre svega obavezno instaliraj Cobalt-ove aplikacije
        https://forums.crackberry.com/androi.../#post11189556
        https://forums.crackberry.com/blackb...g-page-965257/

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Hvala puno na odgovoru. Snašao sam se nekako za većinu aplikacija koje mi trebaju. Ostalo je još da nekako osposobim sygic da radi i to je to. E ovo za wa nisam znao, samo sam slao poruke do sada. Vidim ja na bbw puno tih fixeva za wa...pojma nisam imao za šta služe. Videću i to da rešim. Generalno za sad sasvim zadovoljan. Uzeo ga za što evra polovnog. I koliko vidim ne planiram nikad ni da ga prodajem. Biće fantastičan drugi poslovni telefon.
        P.S. Ove cobaltove app su beše za Google servise samo? Jel su obavezne ako recimo nemam ni jednu app koja ih zahteva? I da li dodatno povećavaju potrošnju baterije ako nešto muljaju u pozadini? Kako tebi drži baterija? Meni Boga mi bas padaju procenti od kad sam poinstaliravao ove Android app. A trebalo bi da mu je baterija jača strana. Sa zvukom sam oduševljen...razbija.
        Menjao mihajlosd : 12.03.2018. u 21:34

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        662
        nisam baš obraćao pažnju, jer uz dosta jako korišćenje svaki put izdrži ceo dan
        pratiću malo, pa ću da javim

nisu potrebne ako nemaš aplikacije koje ih zahtevaju, ali lakše je da ti PlayStore javlja kad se pojavi neki update

zvuk je fantastičan i u slušalici i na zvučnicima

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Preko noći mi za sedam sati otišlo 40% baterije. Ne bi trebalo da je to normalno, a?

Member Avatar korisnika DARK SIDE
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        5.487
      6. Moja mašina
        • CPU: i7-4790K
        • MoBo: ASUS Z97-A
        • RAM: 16 GB Kingston hyperX predator 2400mhz
        • VGA: ATI 6990
        • MON: SAMSUNG P2470HD-TV-DVI-HD,LG 35''
        • HDD: 6 TERABYTE SEAGATE
        • OPT: liteon-dvd,samsung write master
        • Case: SILVERSTONE RAVEN and THERMALTAKE ARMOR CASE-CORSAIR HX1000W I seasonic 750w
        • SND: AUZENTECH PRELUDE 7.1,microlab h500,5.1 300w+JAMO.
        • LAP: ASUS N53SV FULL HD, 2670QM, 16 Gb/ Hp Elite book.
        • TV: LG 40''-4K,Samsung P2470HD
        • INET: DSL
        • Ostalo: ups-1 KW,g15-tastatura i ostali hardware nearby... logitech,aerogate,
      7. Citat Citiram korisnika: mihajlosd Pogledaj poruku
        Preko noći mi za sedam sati otišlo 40% baterije. Ne bi trebalo da je to normalno, a?
        nije normalno ni blizu..

Sent from my Note 8
        MEMENTO MORI.

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        662
        nikako, to je nenormalno, što kaže Dark Side
        vidi šta je jede

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Ne znam šta mu je. Telefon je star 7-8 meseci, nemoguće je da baš toliko degradirala baterija. Ali bukvalno I kad ga koristim gledam kako procenti padaju. A isto šta mi smrdi je brzina punjenje. Napuni se o 0 do 100 za nesto preko sat vremena. Koliko znam on nema nikakvo brzo punjenje tako da mi je nelogično da se baterija od 3400-3500 mAh napuni za sat vremena sa punjacem od 1.3A. Imaju li po servisima neke instrumente da izmere kapacitet baterije?
        Jedan od glavnih razloga što sam uzeo Passport je bila upravo dobra baterija, kad ona ispade najveći problem.

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Ljudi pomagajte! Nov sam sa BB 10 pa ne znam je li normalno da sistem vuče ovoliko? Ne znam sta da radim ne mogu da se napunim baterije...ko sta radi ja ga samo punim. Spustim ga i ostavim na 15 ak minuta kad pogledam on svuko 7-8% baterije. Jako mi se svidja telefon i čini mi se da bih se lako navikao na problem sa aplikacijama I povremeno kresovanje android app, ali ovo sa baterijom je nerealno. A takodje šta sam primetio je da se ova desna lajsna (kod dugmića za vol + -) posle samo par minuta nezahtevne upotrebe toliko usija da nije normalno. Znam da su ljudi pisali da se Passport malo jače greje ali ovoliko bas I što je još fascinantnije za samo par minuta se usija od kako ga uzmem u ruke, kao da mu nešto tera da proc radi na 100% non stop.
        Ne znam sta da mu radim. Sad bi ovi na Android delu rekli odmah hr. Ali ne znam da li će biti od neke koristi. Uzeo sam ga pre par dana, čovek koji mi ga je poslao je odradio hr I ja sam praktično pokrenuo od 0 telefon a odmah sam praktično primetio problem. Nisam pametan...

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.846
      12. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      13. Hard reset je najbezbolnija stvar koju mozes uraditi.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Noćas sam ga testirao. Napunio do 100% i ostavio preko noći. Sutradan sam zatekao telefon na 60% bez da sam ga pipnuo. Malo sam gledao po crackberry forumu vidim da su imali neki sličnih problema I da su navodili da im je amazon Kindle pravio problem I kad su ga izbrisali da je sve bili ok. Ja Kindle nemam samo amazon store i amazon a I svakako ih ne mogu obrisati jer su preinstalirane. Neki pričaju da I Android app hoće e da prave problem, ali većina vas ima Android app na passport pa opet nema takvih problema, jedino ako ja nisam preterao...imam jedno 20-25 android app. Odradicu svakao hr kad nadjem malo vremena sad sam u gužvi, ali bojim se da neće bitit nešto od pomoći. Evo SS od sinoćza 9h standby:
        Menjao mihajlosd : 16.03.2018. u 17:56

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        662
        stvarno čudno

ja ga imam već dve godine i baterija funkcioniše sasvim normalno, nisam imao nikakve probleme sa drain-om

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.661
        Evo problema ponovo. Nakanih se konacno da uradim reset telefona. I sad nikako nece da se pokrene. Znaci prvo je vrteo onu animaciju za hard reset do nekih 50 i kusur procenata i onda samo crn ekran i tako stoji satima i ne reaguje ni na sta. Jedino odreaguje kad jedno 10ak sec zadrzim power dugme i onda opet krene sa tom animacijom i tako vrti donekle i optet crn ekran i tako u krug. Stim sto ekran nije ono crn crn kao kad je iskljucen vec crn kao kad prikazuje crnu boju na ips ekranima (vidi se pozadinsko osvetljenje) ali dzabe jer ne reaguje uopste. Sta da mu radim? Ovo mi je prvi bb10 telefon i bas me zbunjuje da mi problem pravi najobicniji hr.

Moderated
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        1

Passport owners group

Pozdrav svima ljudi!

vlasnik sam (ponosni) BB Passport SE već neko vreme i zaljubljenik sam u taj telefon. Drago mi je da sam pronašao ovaj forum na srpskom i rado vas pozivam u BBM grupu vlasnika Passporta koju smo relativno skoro napravili. Članovi su uglavnom sa Crackberry foruma i svakodnevno razmenjujemo pitanja, iskustva, nove informacije...
        Ukoliko želite da se priključite ostavite vaš BBM PIN a ja ću vam poslati invite. U grupi pišemo i o drugim stvarima, pošto smo svi sa različitih delova planete pa ćaskamo i o poslu i o svačemu. Dobrošli ste svakako!

Što se tiče samog Passport-a već znate i sami koliko je telefon dobar i drugačiji od ostalih. Pročitao sam celu temu u jednom dahu :-) i vidim da ste odlično informisani, svakako neće škoditi da razmenimo iskustva.

Moj PIN je 2C3142B8

Puno pozdrava!

Strana 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •