Šta je novo?

Blackberry Passport

Da li neko zna gde se moze naci Passport silver edition sa nekom ok cenom? nov naravno
Hvala
 
Ja od pre nekih mesec dana kupio Face 10 za BB 3.5$ topla preporuka za svakog Passport korisnika koji koristi Facebook.

Nego ja ako pocnu od nove godine da ubijaju podrsku za BB sistem mozda snimim Android na svoj Passport.
Deluje mi da radi ok.


i npr. nisam znao da Passport oporan na vodu al izgleda da jeste.

 
Poslednja izmena:
Android? Mozda mislis play services.

Sent from my Nexus 5X
 
Ma jok bre moze ceo Passport da se prebaci na android ima i neki lik kod nas to radi na svim BB telefonima za pare naravno.
Pogresan link sam kopirao LOL ispravio.
 
Poslednja izmena:
Deluje fake, i možda su to interni uredjaji koji su testirani od strane bb. Trenutno nema šanse da se instalira android na bb telefone.

Sent from my Nexus 5X
 
Poslednja izmena:
Meni je android skroz truo i trebali su da se drze svog sistema ma koliko bio falican itd meni je super za korisnike kojima telefon nije igracka vec poslovna stvar!
 
Lepo kažem tools not toys. 90 posto specijalizovanih poslovnih aplikacija ne postoje za bb10, tako da može da služi samo nekome ko šalje mejl i to smatra poslom.

Sent from my Nexus 5X
 
Realno po meni je najbolji apple i ios za sve android ne svarujem a bb mi je drag ali tuzno je sto se polako gasi... Sve u svemu lepo je bilo koristiti ga...zato i jurim jedan passport silver kao backup telefon


Sent from my iPad using Tapatalk
 
ja cu i dalje koristiti passport jer tastatura je nezamenljiva... whatsup mi je nebitan. viber radi. tapatalk radi.fb radi...twiter...Instagram . meni je sve to ok...

Sent from Note 5.
 
nikako

@ telep

Nekome je slanje mejlova ogroman deo posla, a preostali čini kucanje teksta.

Moje kolege (advokatura), revizori, bankari... Mnogi koriste BB kao službeni telefon.
 
Upoznao sam možda par ljudi koji su bankari a da koriste bb, a to su sve upper management ljudi. Mislim fakat je da neki ljudi neće da se odreknu tastature, ali je isto fakat da se 99 posto profesionalaca i običnih ljudi odreklo tastature, i da qwerty telefoni mogu u najboljem slučaju da budu niche market. Inače koliko vidim bb se baaaš ne žuri da izbaci 10.3.3

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upoznao sam možda par ljudi koji su bankari a da koriste bb, a to su sve upper management ljudi. Mislim fakat je da neki ljudi neće da se odreknu tastature, ali je isto fakat da se 99 posto profesionalaca i običnih ljudi odreklo tastature, i da qwerty telefoni mogu u najboljem slučaju da budu niche market. Inače koliko vidim bb se baaaš ne žuri da izbaci 10.3.3

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
imam note 5 i stalno gresim kada kucam..uzmem bb i nema gusenja i nervoze

Sent from Note 5.
 
oće li to da donese bolju podršku za android programe? merkam venice, ali mi je preskup tj. imam mentalnu blokadu da dam 350 i više evra za telefon sa snapdragon 808 raspadom. valdja sad kad je blackberry skvikno će da dođe na 300 evra, eventualno 150-200 polovan.... passport mi nije interesantan toliko kao pre, mada i on mora da padne na 100 polovan uskoro pa mi je za tu cenu zanimljiv. eventualno ako bi ulovio polovan venice ali da je kao nov za 150, onda bi pružio šansu blackberry-ju.
 
Poslednja izmena:
cvrc. onda ostaje samo venice kao jedini normalan telefon danas. ništa lovim njega......
 
ma koristim neke programe koji postoje samo za android. passport me mnogo privlači, imao sam priliku da ga uzmem baš jeftino, i posle toga sve neke skupe ponude :d karma šta li je
 
Utisak posle 5 meseci korišćenja - i dalje sam izuzetno zadovoljan i neću ga menjati dok ne bude nemoguće koristiti ga.
 
I dalje jurim passport silver edition...ako neko naleti, neka javi..hvala.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Imaš jedan u Leskovcu na KP.
 
59bb5b0fb8a89cee6e9aa98f4534cb36.jpg

izgleda da preko bb link aplikacije moze update novog softwera

Sent from my Note Pro 12.2
 
vodite računa da ne skinete 10.3.3. jer su beta verzije pa nema povraćaja nazad.
 
I meni treba silver nov po razumnoj ceni pa ako neko nadje tu sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zeza me viber na q10 preko amazon store skinut ne pali se samo izbaci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno